:D :D Ama Öyle

Allons-y

Kayıtlı Üye
Hayatımda sadece bir kez aşık oldum oda billie piper'a :D Onu gerçekten seviyorum hemde çok :106::106: ç Tüm belirtiler var ama benim şansım yok :67::67: O Taa Londra'da çocuğu ve kocasıyla yaşıyor ben burda böyle :( :( Bilmeyenler için billie piper ^^

Billie-Hub.jpg_e_78137be33a967c29f10c2b17980b3f17.jpg

images

buna ölünür

---> :D :D Ama Öyle

Abartmıyorum o kadına aşıkım :( :) çook seviyorum o ölürse bende ölürüm :/

sen sanırım imkansız aşklar için yaratılmışsın..:)
hem Türklerde daha güzel kızlar var inan buna..;)

Ben aşık olmayı sevmiyorum ama bu kadına ölünür ve bırak türkiye yi dünyada böyle güzel kız yok bence :) ve o ölmesin yada ben onun ölümünü görmeden öleyim <3

Ben aşık olmayı sevmiyorum ama bu kadına ölünür ve bırak türkiye yi dünyada böyle güzel kız yok bence :) ve o ölmesin yada ben onun ölümünü görmeden öleyim <3

O kadar emin konuşma kardeşim , daha neler görürsün kim bilir :) Adamın aklını alırlar valla xD

Ama seviyorum :) Tiryaki adamımsın. Bana yazık diyenlere sesleniyorum bana acımayın halimden memnun um ve o kadan çirkin değil en güzeli evrenin

Bende Sedef Avcı'ya senin bu bayanı sevdiğin kadar aşığım. Ama kader inşallah ikimizde tanışırız :D

Seninki zor değilde benimki biraz yaş :D :D ama ben kafama kodum 18'ime gircem londraya gitcem

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri