Counter-Strike PodBot 2.5

4MinoRMacH1Né

Hard Work Beats Talent
Kayıtlı Üye
PodBot 2.5 Kurulum, Oynayış, Komutlar, Waypoint, Püf noktaları, Uninstall

Alıntı:
Yazı Alıntıdır. CS'ye eklenen yeni haritalardan sonra çıkan bot ekleme proleminin çözümü için eklenmiştir.
Programı İndirmek İçin Tıklayınız: http://rapidshare.com/files/56107269...t_2.5.rar.html

(Programın Türkçe Yaması Dosyanın İçindedir.)

Özellikleri

PodBot bomba koyabiliyor, defuse edebiliyor, bomba atabiliyor, flash ile kör oluyor, waypoint sistemi ile takılmadan yolunu bulabiliyor, telsiz mesajlarını kullanabiliyor. Botlar Türkçe konuşabiliyor, kendi aralarında muhabbet edebiliyorlar, isteğe bağlı olarak tüm takım aynı silahı kullanabiliyor.

PODBot Kurulum, Oynayış, Komutlar

PODBot Kurulumu

Adım 1 : Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Çıkan ekranda Next'i seçerek kurulum dizinini ekranına geçin.
Adım 2: Burada eğer Half-Life’ı standart dizinine kurduysanız kurulum yolu C:\SIERRA\Half-Life olmalıdır.
Adım 3: Kurduktan sonra masaüstü'ne simge eklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. İsteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Botlarla Nasıl Oynayabilirim?

Adım 1 : Counter Strike’ın içindeyken Play CS butonuna tıklayın.
Adım 2 : Karşınıza çıkan ekranda Play On Lan'ı seçin.
Adım 3 : Create butonuna tıklayarak yeni bir oyun yaratın.
Adım 4 : Sağ taraftaki listeden istenilen haritayı seçebilir, orta bölümden kaç kişi oynamak istediğiniz belirtebilir ve Ok tuşuna basarak oyunu istediğiniz ayarlar ile yaratabilirsiniz.
Adım 5 : Oyun açıldıktan sonra konsolu (" é tuşu ile) açarak, eklemek istediğiniz bot kadar sayısı kadar addbot yazarak enter'a basın ve konsolu kapatarak oyuna başlayın. (örneğin üç kez arka arkaya addbot yazarsanız 3 PodBot'u oyuna sokabilirsiniz)
Adım 6 : Eğer bu işlemleri Konsol komutu ile uğraşmadan yapmak istiyorsanız; = tuşuna basarak açılan menüden yapabilirsiniz.

Konsol Komutları

Addbot : Herhangi bir takıma herhangi bir özellikte bot ekler.
Removebots : Tüm botları oyundan çıkartır.
Newmap harita adı : Botları oyundan çıkartmadan istediğiniz haritayı yükler.
Botchat on/off : Botların konuşma özelliğini açar/kapar.
Botsvotemap harita adı : Sizde bulunan haritalardan birini oylayıp kabul ettirmek için bu komut kullanılır.
Jasonmode on : Botlar sadece bıçak kullanır.
Omg imonmars : Yerçekimini düşürür. Zıplarsanız kolay kolay yere inemezsiniz.
Omg imhaunted : Botları hayalet gibi şeffaflaştırır. Onları görmeniz zorlaşır.
Omg itstoodark : Botları spot gibi ışıklı yapar. Karanlık haritalarda görülmeleri kolaylaşır.
Omg itsnewyear : Botlar yeni yılı kutlarlar.
Omg tronicback : Counter-Teröristler mavi , Teröristler kırmızı şekilde parlarlar.
Omg imsober : Tüm omg komutlarını kapatır.

Waypointler

Waypoint, botların daha önceden belirlenmiş hareket noktalarıdır. Counter-Strike ile beraber gelen standart haritalar dışında haritaları bilgisayarınıza indirdiyseniz, büyük ihtimalle bu haritanın waypointlerine sahip değilsiniz. Bunları siz de hazırlayabilirsiniz.

Internette oldukça fazla hazır waypoint kaynağı var. Konu ile ilgili olarak arama motoru Google'daki arama sonuçları fazla sayıda kaynak içeriyor.

Püf Noktaları

= tuşu ile açılan menüden 8. Select Weapon Mode ile botların hangi silahları kullanabileceğini belirleyebilirsiniz.
Botların başındaki [POD] yazısının bir anlamı var.

[P*D] :Eğer nickin başında bu yazıyorsa bu bot agresif oynuyor demektir.
[POD] :Bot normal oynuyor demektir.
[P0D] :Botun defansif oynadığını anlatır.

Eğer botların isimlerinin başında [POD] yazısının yazmasını istemiyorsanız, C:\SIERRA\Half-Life\cstrike\PODBot\podbot.cfg dosyasını Notepad yardımı ile açarak 'detailnames on' yazısını 'detailnames off' yapın ve değişiklikleri kaydedin.
Yukarıdaki örnekteki gibi Podbot.cfg dosyasını açarak minbotskill maxbotskill bölümünü bulun. Botlarınız bu 2 değere göre güçlü veya zayıf olabilirler. Deneme yanılma yöntemi ile en uygun ayarı bulabilirsiniz.

Podbot'u Bilgisayarımdan Nasıl Kaldırılır?

Adım 1 : Başlat menüsünden Pod-bot 2.5/Remove Pod-Bot 2.5 seçeneği uygulanır.
Adım 2 : C:\SIERRA\Half-Life\cstrike dizinindeki csold.gam dosyası liblist.gam olarak adlandırılmalıdır.

---> Counter-Strike PodBot 2.5

olm bende counter 1.9 var upload edcem siteye ama nasıl ?
bilmiyoorum ki

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri