Çok Sinirlendin Üsttekine Ne Fırlatırsın ?

---> Çok Sinirlendin Üsttekine Ne Fırlatırsın ?

allahaım ne büyükksün gökten laptop yagıyoo :p ben de sanaa şu an elimde ne var bi bakim :p fare ewet fare fırlatırdım ama bilgisayar maouse (fare ) deil gerçek fare fırtatıcam ben sana

:p ben düşşündüm taşındım elektronik aletleri satış yeri açmaya karar verdim :p all bende sanaa peynir fırlatıyımdaa fare aç kalmasın :p sonraa senin burnunu kulaklarını fln kemirir

yaa bilio msnn çokk kötüsünn !!! :(

sandaLyee fırlatırdmm beLkii kafanıı kırarr diee :D

:p ahh aman tanrımm kafam hastahaneye düştüm dur etrafa bakıyım ne varr fırlatacak :p ahamda bi tanee şurup şişesii bende senin kafanı kırıyım bari all :p

bununn hesabınıı verceksinn..kafamınn tazminatınıı ödiyceksin :D
KlİMAYII SÖKERR FIRLATIRDIM :d hahaha

:p sende cok acımasızsın yaaa insan biraz acır sennin yüzünden hastahaneytye düşmüşüzz geçmiş olsun dee çiöçek fln fırlat bariii ççok kötüsün yaa al sana ayakkabımı fırlatıyomm git benim hastahanemden başka hastahanede diktir kafanı :p

:p sende cok acımasızsın yaaa insan biraz acır sennin yüzünden hastahaneytye düşmüşüzz geçmiş olsun dee çiöçek fln fırlat bariii ççok kötüsün yaa al sana ayakkabımı fırlatıyomm git benim hastahanemden başka hastahanede diktir kafanı :p

TMM TMM KIZMAA YHAA ÇİÇEK FIRLATIRDIM ...ama geçmşş olsun demem çnküü sndee bşylerr fırlattınn :D HAHAHA

tmam aldım cicegi... normalde fırlatmak deil vermek daha iyi olurdu amaa şimdi oyun kuralları bu mecburi olarak fırlattınn :p

masayı fırlatırdımm

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri