çok seviyorum ama...

kemalman75

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar. Öncelikle uzun bir yazı olacak. Sabırla okuyup bana yol göstereceklere şimdiden teşekkürler. Ben üniversite öğrencisiyim. Yabancı bir kıza aşık oldum, hem de ilk görüşte. Kasım aylarında başlamıştık tanışmaya konuşmaya falan. Yani hani ilk kez böyle oldu falan demeyecem fakat ilk aşık olduğumda daha ortaokuldaydım. Bu ikinci oluyor hem de yıllar sonra. Zaten hiçbir ilişki de yaşamadım. Konuya dönersek kız gerçekten iyi biri ve bana karşı da iyiydi. İlk göz göze geldiğimizde gülümsemişti bana bile sonrasında ortak arkadaşlarımız vesilesiyle tanıştık. Kasim da başlayan arkadaşlık ilerliyordu yavaş yavaş fakat ben bilmiyorum aslan burcu olduğumdan mıdır veya yapım mıdır bilmiyorum devamlı aşkımı göstermenin peşindeyim. Bir gün konsoloslukları yemek veriyordu. Beni de çağırdı ve onun da 1 kız arkadaşıyla gittik. O gün ona bakışlarıma denk geldiğine eminim. Akşamında ayrıldıktam sonra ise başka bir arkadaşımla bir cafede müzik falan takıldık. O gün Jest oldu müziğini ilk kez duymuştum veya duyduysam da hatırlamıyorum ve aklıma direkt o geldi. Cafeden sonra nasıl yaptım bilmiyorum ama whats apptan şarkıyı attım ona. Tabi o da bu ne anlama geliyor diye sormaz mi? Ben uzatmayı sevmem. Her şeyi açıkladım ama her şeyi ve REDDEDİLDİM. Aslında bir şey teklif etmemiştim, sadece duygularımı açıklamıştım ama benden uzaklaş dedi. Tabi o gece uyuyamadım zira sapık izlenimi yaratmış olmaktan korktum. Evet yakışıklı değilim fakat en azından yanlış anlaşılmak istenmem. Sabahına aradım, mesaj attım. Yüz yüze konusalim ne dersen yine de dedim fakat her yerden engel yemeye basladim. 2-3 gun gecti ve beni engellemedigi bir yer buldum, Facebook. Ordan yine ayni seyleri yazdim. O dönem vizelerimiz vardi ve dediki sinavlar bitsin konusuruz. Ayni gunun aksami ise ben senden hoslanmiyorum ve beni rahatsız etme artık dedi. İşte bu son cümlesi hala bile aklima geldikce delirtiyor beni. 3 günde her şey yıkılmış ve bitmişti. Bu olaylar Kasımda basladi ve ocakta sonlandi. Belki erkendi yeterince tanimadi beni ama pisman değilim ben oyalanmayi ve oyalamayi sevmem. Aciksozluyum ve ne hissediyorsam karsimdakine soylerim. Hic oyle dost ayagina takilamam. Sonra marta doğru engeller kalkmaya basladi yavas yavas. Bir gün yazdi bana. Sen kotu bir sey yapmadin, sadece arkadasligimizi bozdugun icin kizdim falan özur diledi. Eyvallah dedim, kapattim konuyu. Sonra bir kac gun icinde tekrar engeller. Ne oluyor dedim. Biz artik arkadas bile olamayiz dedi. Yine eyvallah dedim. Boyle rahat degil tabi. Ben seversem gercekten severim. Icim yaniyor. Whats appi acip cevrimici olusunu izlerdim. Gerci hala da oyleyim. Ondan sonra arada engel kaldirip yazmalar falan. Her ne kadar icim acisada kiziyorum ona ve acik acik bana aci veriyorsun yazarak yazma diyorum. Engelle beni falan diyor. Boyle defalarca yazmalar ve ben de dolu oldugum icin devamli kiziyorum. Haftada 1 kez falan yazardi. Ama tabi bu arada hic yuz yuze gelmiyoruz ha tamamen yazışma. Brn o konsolosluk yemeginden beri bir daha gormedim onu yaklasik 3 ay sonrasinda yazin bu ay basladik tekrar yuz yuze gelmeye yani neredeyse 7-8 ay yuzyuze gelmedik sadece yazistik. Her neyse sonra bir gün engelledim ben onu icim yana yana, cok aci cekiyorum cunku. Yazdi niye engelledin diye anlattim, inanmiyor ben senin ciddi oldugunu dusunmuyorum, siz erkekler yabancilara karsi boyle ilgilisiniz dedi. La ben seni gordugum an kim oldugunu bilmeden asik oldum. Sonrasinda sıkıntın olursa yaz falan dedi, yolun acik olsun dedi kapandi konu, uzun sure yazismadik. Ben engelleri kaldirdim tabi. Sonra finaller basladi haziran ayiydi. Bizim ortak arkadaslarimiz var. Onlarla ders calisiyoruz, bu gelmiyor kaciyor benden. Ortak arkadaslarimiz da rahatsiz oluyor tabi bir ikisi disinda benim itirafimi bilen yok. Bilmeyenler de ne oluyor diyor. Ben de en azindan dikkat cekmemek adina daha fazla gittim ortak arkadaslarimizla onun yanina merhaba dedim oyle iki cift laflastik ama tabi kutuplar kadar soguguz birbirimize. Aksam bana yazdi iyi yaptin diye falan sonra bir seyler soyledi net hatirlamiyorum. Tek hatirladigim cok cok cok kizdigim ve ortak arkadaslarla beraber herkesi sildigim ve engelledigim. Sonrasinda biraz fazla sinirlendigimi fark ettim ve ortak arkadaslarla arami duzelttim fakat bir daha onunla olmayacagina yüzde yuz eminim. Bitti. Haziram gecti Temmuz gecti Agustosta bayram vardi. Herkese mesaj atiyordum. Sonra onu dusundum. Numarasini ezbere biliyordum. İyi bayramlar yazdım. O da sana da diye cevap verdi. Herhalde takmadi dedim. Sonra okullar acilmaya yakin yazmaya basladi gene. Ben de artik her seyi unutmus gibi yaptim. Sifirdan bir yila mutlu baslamak istedim ve is ilerledi. Simdilerde neredeyse her gun yaziyor ama genellikle ders calisamiyorum, iste moralim bozuk tarzi seyler ve neredeyse 1 saat suren yazismalar. Artik yuzyuze de geliyoruz fakat o benle konusamiyor tam cekiniyor hala neden bilmiyorum. Bugun yazdi yine. Moralim bozuk diye. 1 saat boyunca teselli ediyorum. Seni seven insanlarla konus iyi gelir dedim. Beni burda seven yok dedi. Hayir ben deger vermesem sana bu kadar ugrasir miydim dedim. Sen bana uzuluyorsun ondan yardim ediyorsun dedi. Orada yazmak isterdim dogrusu. Kizim ondan degil hala deliler gibi seviyorum seni ama tuttum kendimi ve ben herkese uzuluyorum ama herkese sana ettigim kadar yardim etmiyorum dedim. Durum bu şu anda. Yani emin olsam bir daha acilirim ama bence o farkindadir. Biraz kotumser biri. Erkeklerle takilan biri degil. Giyimi falan yerinde. Belki de o da henuz iliski yasamamistir. Bu yuksek olasilik. Sizce ne yapmaliyim arkadaslar. Bana bir yardim edin.

kardesim al karsına tekrardan acık acık konus ne yasamas ne yasamamıs bir ogren kafanda bir sürü soru var onları bir ogren seviyo0rmu sevmiyormu ilk kez mi yasıyor yada sevdigi baska birimi var hepsini acık acık konusun ha olmuyorsa üzülme yoluna bak derslerine bak emin ol sen okulunu bitiir isini eline al kendiliginden gelirler sana el mı uzatıyor yardım icn sonucta yabancı biri belki anlasamamıstır yarı yolda gene birakma yardımcı ol ama mesafeni hep koru ne kadar üstüne gidersen o kadar kacar unutma bunu sen elinde geleni yapmısın kısmert isii kımın kısmeti nerde lkimse bilemez , icine kapalı biri once bunu coz tamam belki dısarda giyimi kıyafeti iyidir belkii ici rabbi icin atıyordur bilemezsiin bu yüzden uzak duırıyoır yada rahatsız oluyrodur sen once bu sorularına cozüm cevap bul bunuda en iyisi konusarak

al karsına konus ben seni seviyorum biliyorsu bunu de ama su su durumların bu hareketlerin neden neden bu seki davranıyorsun anlat bileyim de sana yardımcı olayuım de

bu sekil kardesim once tanı icini coz

Tam 7 ay geçmiş mesajımın üzerinden. Son durum ne? Hiçbir şey yok hala. Bir ara söyledim ona. Whats app'tan konuşmak bana samimi gelmiyor, yüz yüze konuşalım diye. O da anladım, tamam dedi ve bir süre yazmadı. Okulda denk geldikçe konuştum fakat hala o samimiyeti görmüyordum. Kaçıyordu yani hala. Bir gün aniden çıkardı instagramdan beni. Ben de artık son bu iş bitti dedim. Sonra yazdı bana işte erkekleri çıkardım dedi. Eyvallah, sıkıntı yok dedim fakat numarasını sildim ve muhtemelen anlamış olacakki o da sildi. 2-3 ay yine konuşmadık. Sonra bana bir gün yazdı. Bugün yıldönümü dedi tam 1 yil oldu dedi. İlk anlamadim ama sonra dustu. Ona ettigim teklifin ve reddedilisimin yildonumuymus😂. Tekrar ozurler vicdanim sizliyor falan ama yine bir sey yok. Ben de denedik arkadas da olamiyoruz. Bir daha yazma dedim. 1 ay daha gecti. Okullar tatil oldu yazdı yine. Ben de yine tutamadim kendimi ve katildim ona. Şu an yine konusuyoruz. Yazdi bugun sen hic yazmiyorsun hep ben yaziyorum diye ve trip atti. Ben de sana zamaninda demistim dedim fakat bunda buyutecek bir sey yok arkadasina nasilsin yazacaksin sadece dedi. Eyvallah dedim fakat yazmayacam dedim. Cunku zaten ben unutmaya calisiyom onu ve o yazinca tutamiyom kendimi ve bir de kendim yazicam oyle mi? Sonra bir mesaj daha ben abarttim ozur dilerim. Ya arkadas ben anlamiyorum bunu. Yani hicbir sey demiyor. Karsilikli mi duygular? Yoksa arkadas olarak ki goruyor kaybetmek mi istemiyor ama bu da sacma yani neden yazmiyorsun, 1.yildonumu bilmem ne bunlar arkadasca seyler degil gibi. Konus diyeceksin buraya yazdiklarini ona yaz diyeceksin ama bir kere yazdim her seyi ona artik yazmam. Ya o benim ilk zamanlarda yaptigim gibi her seyi goze alip yazacak ya da tanimak istiyorsa seni tanimak istiyorum diyecek yine eyvallah ama o bana net olmadigi surece yazmayacam.

Hocam bana git konus falan demeyin. İhtimallerden bahsedin. Yani amacı ne olabilir. Konusmaktan baska ne yapmaliyim. Ben kacsam da o neden kovaliyor? Bir insana defalarca yazma demene ragmen neden yazar?

Sen vaz geç boşuna uğraşıyorsun benden sana demrsi Birgül de dedigi gibi seni kullanıyor koşmayı bırak artık onun için

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Ben kullanıldığımı anlarım, kör falan da değilim aşktan falan. Nasıl kullanıyorki beni? Ona ben yazmıyorum zaten bundan sikayetci sen de yaz arada diyor. Yazmam diyorum kusura bakma, alistim diyor. Sohbet ettigimizde de evet uzun suruyor 1-1,5 saat falan fakat öyle benden bir şey falan da istemiyor. Normal güzel güzel konuşuyoruz. Belki de hata bende. Belki kiz gercekten arkadas olmak istiyor benimle fakat ben ona hep asik gozuyle bakiyorum. Anlamiyor veya anlamazliktan geliyor olabilir ama benim herhangi bir arkadasim bana bu kadar yazma dese hayatta yazmam. Arkadasliktan farkli bir sey seziyorum fakat soylemiyor. Belki utangactir. Daha once hic iliski yasamadigini soylemisti bana. Belki korkuyor. Abisi ailesi biraz duskun ona belki cekiniyor. Yani demek istedigim yazayim mi ben de ona arada. Onun birakacagi yok o halde ustune gideyim ben de olursa olur olmazsa da en azindan pesimi birakir ne dersiniz? Rahatsiz ediyorsam lutfen kusura bakmayin.

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Sizce gercekten arkadas mi olmak istiyor yoksa beni elinde mi tutmaya calisiyor yoksa bir seyler var da utaniyor mu?

---> çok seviyorum ama...

Kardeşim tüm yazdılarını okudum.Sana söylemek istediğim tek şey şu.Karşındaki kız sağlıklı bir ruh yapısına sahip değil.Yaşamış olduğu şartlar her ne ise onu tamamiyle tatminsiz,güvensiz ve sanırım bir şekilde birazda saygısız yapmış.Sen bir hayalin peşinden koşuyorsun sanırım.Fakat bu hayal seni çok da mutlu edecekmiş gibi görünmüyor.Muhtemelen bizim yazdığımız bu mesajlar seni tatmin etmeyecek.Siz onu benim kadar nereden tanıyacaksınız ki diyeceksin.Bunu duyar gibi oluyorum.Tüm yazdıklarından çıkardığım sonuçlara göre sana söyleyebileceğim son söz;bu kızı hayatından tamamiyle çıkart.Bunun en kolay yolu etrafına biraz bakınman ve kendin için daha doğru olabilecek başka bir kızı hayatına dahil etmenle olur...

Umarım yardımım dokunur.

Kızın sana ilgisi olduğunu sanmıyorum. Anlattığın şeyler flört aşaması değil çünkü. Muhtemelen o dönem ya kızın hoşlandığı ya da çıktığı birisi vardı. Bu yüzden seni engelledi. Belki de tanıdığın birisidir bu bilemiyorum. Bunu da seni engellemesine bağladım. Ayrılınca ya da o kişiden ümide kesince senin ilgine ihtiyaç duymuştur muhtemelen. Ya da kıskandırma yoluna gitmiştir. Engelini açma nedeni bence bu. Bu ihtimal olmasa bile, sen başta fazla üstüne düşmüşsün. Seni sapık sanması normal. Ama asıl neden başta belirttiğim neden bir başkasının varlığı.

Ha diyorsan da ben bu kızı istiyorum taktik verin. Her şekilde zaman kaybı olduğunu söylemek istiyorum öncelikle. Kaçan kovalanır taktiğini uygularsan belki bir şeyler elde edersin ancak senin için doğru insanın bu arkadaş olduğunu sanmıyorum. Yoluna bak. Senin kıymetini bilen insanı bulmayı dene. Kız olsun erkek olsun fark etmez. Birini cepte sanan insanlar, cepte sanılan kişinin kıymetini bilmezler. Sen de böyle insanlarla zaman kaybetme bence.
Neredeyse 1 yıldır bir şey elde edememişsen şimdi de etmezsin.
Zamanına acı kardeşim.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Düşündüm açıkçası bu konuyu ve dediklerinizde haklı olduğunuza karar verdim. Zaten bir şey yapmıyorum ona karşı. Sadece o yazma dememe rağmen yazmaya devam ediyor ve ben de kırmıyorum. Neden sen yazmıyorsun dediği için bir an çabalayayım mı diye düşündüm fakat bunca kişi böyle diyorsa vardır bir bildikleri. Zaten mantıklı cevaplardı. Ben de dediklerinizin çoğunu düşünüyordum zaten. Kararım yazarsa her zaman olduğu gibi umutlanmadan cevap veririm, yardımcı olurum. Kullanma raddesine gelindiğini anlarsam zaten bu iş biter ( Daha önce de defalarca bitti dedim ama bitmiyor :)) Ha yazmaktan vazgeçtim. Memnun değilse ya net olacak ya da yazmak zorunda değil. Bunu da söylemistim zamaninda ona ama yine boyle bir sey ifade etti. Dedigim gibi hiçbir sey yapmayacam. Zaten zamaninda yapacagimi yapmisim ve cevabimi almisim, bir daha da rahatsiz etmemisim kizi. O bana yaziyorsa kendi bilecegi is. Benden bir sey beklememeli bence.

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Çok sağolun değerli fikirleriniz için tekrar. Bakalım bir 6 ay sonra yine yazarım durumu belki :). Bakalım ne degisecek? Herkese iyi günler diliyorum.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri