çok sevdim ama olmadı....

musti19

Kayıtlı Üye
evet gerçekten çok sevdim.Eminim hepinizinn hayatı boyunca unatamadığı unutamayacağı biri yani ilk aşkı olmuştur.benimde oldu....benimde dilaram vardı çok sevmiştik ama olmadı biran gözümü açıp kapattım ve o yoktu gitmişti hiçbişey sölemeden hiçbişey bırakmadan gitti....işte buda benim ilk aşkımdı ve bidahada kimse olmayacak....ben mutlu olamadım umarım o tüm hayatı boyunca mutlu olur herşey gönlünün istediği şekilde olur....

ilk asklar kesinlkle unutulmaz bi yerde kalır hele gerçekten sevdiysen dahada baska oluyor ama yeni birini engellemiyor tabi yerini tutmaz tutar orasını bilemem ama su an çektiğin acının bile ayrı bi tadı var ask imkanlı olduğunda fazla lezzet vermiyor sanırım senin içinde devamlı olsa bu kadar sevmicektin belki herseyde bi hayır vardır umarım bu acıdan cabuk kurtulursun veya sevdiğine kavusursun sen kendin için önemlisin gerisi yalan..

a$k diye ßi$e OLma$a acı diye ßi$e de OLmazdı .. ßen a$k yokmu$ gibi taKILıyorum acı`m yok :)

bnde çoq sefmişdim ve haLada sebiorum ama 3 yıL sora buLduM sonuc BeLLi ...:( ( herşey yoq oLub qiddi :( )

ilk asklar kesinlkle unutulmaz bi yerde kalır hele gerçekten sevdiysen dahada baska oluyor ama yeni birini engellemiyor tabi yerini tutmaz tutar orasını bilemem ama su an çektiğin acının bile ayrı bi tadı var ask imkanlı olduğunda fazla lezzet vermiyor sanırım senin içinde devamlı olsa bu kadar sevmicektin belki herseyde bi hayır vardır umarım bu acıdan cabuk kurtulursun veya sevdiğine kavusursun sen kendin için önemlisin gerisi yalan..
Bi yere kadar sana katılıyorum ilk aşk unutulmaz orası tamam ama gerçekten acı çekiyorsan bu yüzden Sevmekten nefret edeceksin ve buda yeni aşklerın önunu kapatır

O bnm iLk ve soN aşKımdı 4 yıLLık iLişkim 3 gün önce biTTi .. ama biTTi die diiL onunLa güzeL şeyLer payLaştığım için seviniyoRum :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri