Çocukluğuma Dair, Küçük Bir İtiraf (:

---> Çocukluğuma Dair, Küçük Bir İtiraf :)

Öle bir çocuğun şimdi büyüyünce senin gibi biri olduğuna şaşırmamak lazım xD
Güzel itiraf :pp

Boşuna demiyolaar en masum en saf canlılar çocuklar diye :)yaptığının ne olduğunu tam olarak anlamıyodun belki o zamanlar belki de sadece bi inat,ama ne kadar özel,güzel bi inat o :) keşke insanların hepsi böyle yapsa-yapsak- daha az kırarız birbirimizi kesinlikle,ne güzel bi dünya olurdu o zamaan :)
çocukluğuna(küçük ama kocaman bi yürek işte o da :) ) kocaman alkış :)

Boşuna demiyolaar en masum en saf canlılar çocuklar diye :)yaptığının ne olduğunu tam olarak anlamıyodun belki o zamanlar belki de sadece bi inat,ama ne kadar özel,güzel bi inat o :) keşke insanların hepsi böyle yapsa-yapsak- daha az kırarız birbirimizi kesinlikle,ne güzel bi dünya olurdu o zamaan :)
çocukluğuna(küçük ama kocaman bi yürek işte o da :) ) kocaman alkış :)

Sonuna Kadar Haklısın :) Bu Değerli Sözlerin İçin Çok Teşekkür Ediyorum :R Gözlerine Ve Yüreğine Sağlık..

Benden de Bu Yorumuna Kocaman Alkış :)

Sonuna Kadar Haklısın :) Bu Değerli Sözlerin İçin Çok Teşekkür Ediyorum :R Gözlerine Ve Yüreğine Sağlık..

Benden de Bu Yorumuna Kocaman Alkış :)

Biz teşekkür ediyoruz efenim bu değerli itiraf için.itiraf değil nasihat o ya bildiğin :) Böyle 'abi bi durup düşünsene,napıyoruz biz,niye yapıyoruz,ne bu kargaşa' dedirten,düşündüren şeyleri okumaya ihtiyacımız var bizim :) Dediğin yaş 3-4 ama o düşüncenin yarısı 20lerde,30larda,40larda yok artık.Kalmadı bizde,tükettik.Bi telaştır kaybolduk,unuttuk birbirimizi neyin telaşıysa artık :) gel de ninelere hak verme "benim çocukluğumda başkaydı her şey" bizde bile daha farklıydı,büyüyemedeen değiştik,değiştirildik :) Değer bilen,değer veren insan gerçekten az ,çok az ya da var bize rastlamıyo :) Neyse yol gösterici küçük Reis'in izinden gitmek lazım , 'kırdın,sesini yükselttin özür dile!istediğin kadar kaç peşindeyim elbet dileyeceksin :) ' tekrar teşekkürler:)

Son düzenleme:

Gerçekten Harika Bir Anlatımdı :) Bu Küçük İtirafı Böylesine Güzelleştirebildiğin Ve Derin Anlamlar Yükleyebildiğin İçin Çok Teşekkür Ediyorum :R Yüreğine Sağlık..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri