Çocuk Modası

bal_böceği

€q0iSt
Prenses
Kayıtlı Üye
Çocuk Modası Modelleri
2012 Çocuk Modası Modelleri

Anneler 2012 çocuk giyim modası göz kamaştırıyor,öyle cıvıl cıvıl aksesuarlı rengarenk modeller varki allah bizlere yardımcı olsun gerçekten bu güzel modellerin içinde seçim yapmmamız oldukca güç olacak evet şimdi sizlere 2012 Çocuk Modası Modellerini sunuyoruz..

---> Çocuk Modası

Ya bu yeni nesil teknolojiyle büyüyor, mesela benim kızım akşama kadar elinde telefonlar fotoğraflarını çekiyor vallahi billahi ben o kadar kullanmıyorum. Çok güzel de fotoğrafları var ve sürekli facebooka yüklüyorum. Geçen yüne fotoğraflarını yüklerken bir yarışmaya denk geldim. GAP markasının düzenlediği çocuk yarışması. Şöyle; 0-12 yaş grubu çocukların katılabileceği, 8 **“ 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen bir yarışma. Katılımcıların yapması gereken tek şey markanın
facebook sayfasına çocukların en güzel fotğrafını yüklemek. Sonrasında ön elemeyi geçen katılımcılar 6 Eylül tarihinde halk oylamasına çıkıyor ve kazanan belli oluyor. Bir not düşmek gerekirse, her 500. katılımcı hediye çekinin sahibi oluyor ve kazanan çocuğun fotoğrafı Instyle dergisinde yayınlanıyor ayrıca 500 tllik hediye çekinin de sahibi oluyor. Zaten fotoğraf çekinmeyi çok seven canım evladımın fotoğrafını GAP**™in facebook sayfasına yüklemek çok zor bir şey değil, çocuğum buna değer. Merak edenler için: Ya bu yeni nesil teknolojiyle büyüyor, mesela benim kızım akşama kadar elinde
telefonlar fotoğraflarını çekiyor vallahi billahi ben o kadar kullanmıyorum. Çok güzel de fotoğrafları var ve sürekli facebooka yüklüyorum. Geçen yüne fotoğraflarını yüklerken bir yarışmaya denk geldim. GAP markasının düzenlediği yarışma. Şöyle; 0-12 yaş grubu çocukların katılabileceği, 8 **“ 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen bir yarışma. Katılımcıların yapması gereken tek şey markanın facebook sayfasına çocukların en güzel fotğrafını yüklemek. Sonrasında ön elemeyi geçen katılımcılar 6 Eylül tarihinde halk oylamasına çıkıyor ve kazanan belli oluyor. Bir not düşmek gerekirse, her 500. katılımcı hediye çekinin sahibi oluyor ve kazanan çocuğun fotoğrafı Instyle dergisinde yayınlanıyor ayrıca 500 tllik hediye çekinin de sahibi oluyor. Zaten fotoğraf çekinmeyi çok seven canım evladımın fotoğrafını GAP**™in facebook sayfasına yüklemek çok zor bir şey değil, çocuğum buna değer. Merak edenler için:

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri