Cinlerin Evimi ?

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] hemen hemen [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] aslında zor değil o nasibini bekliyor adıyaman bekler keşke görselerde gitseler.

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] dua edip uyu bişi olmaz :R

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]...menzil dertlere devadır dimi ablası

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Kesinlikle (f) ablam müftüye gitmiş kızın ailesi müftü en yapsın :R adam başına bela almak istemez valla gören bilen varsa bu kızı tanıyan Menzile Gitsinler ne dert kalır ne tasa.

---> Cinlerin Evimi ?

Adıyaman yakın onlara eminim giderler. Bir yerlerden duyarlar bence.

---> Cinlerin Evimi ?

ya kapatın konuyu
abi sende şu nick ini değiş sıkıntı oldu bende :D

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Kesinlikle (f) ablam müftüye gitmiş kızın ailesi müftü en yapsın :R adam başına bela almak istemez valla gören bilen varsa bu kızı tanıyan Menzile Gitsinler ne dert kalır ne tasa.

Tanımıyorum ama tanısam iletirdim bende senin dediklerini...Herşey duada bitiyor evet ama dua eden dil önemli...Adıyamanda bir seyyid var , devası Allahın izniyle ondadır ...Ama bunu o aileye söylemek zor tabi

---> Cinlerin Evimi ?

Ne güzel kiz yahu buyuyunce cok can yakar..ben kulaklarından baska bi aciplik goremedim az bişide parmakları uzun..masa ortusu ola biler biz kucukkende masa ortulerimizi evde yıkatıyorlardı evde sobanin üzerinde kuruturken başına gelmeyen kalmazdı bu ortude oyle yanmiş ola bilir...ewt enteresan şeyler oluyor bahsettiğin durup dururken yanan evi bende izledim tvde sanlıurfadaydı sanırım...ne bilim ben bu tur varliklarin munasebetne hic muhatap olmadım..ama sunu biliyorum kesinlikle fiziki bi iletişime gecemezler insanlarla...bazi kizlar işi abartıp kendileriyle ilişkiye dahi girdiklerini soyler dururlar cok saçma bence inandiricida degil...iblis iblisken o kadar ilmi var iken insanlara fiziki bi iletişime gecemez deniyor soyundan gelen cinler nasil becersin bunu....

---> Cinlerin Evimi ?

Herkese Tek tek Cvp Vermektense Tek şey Demek istiyorum tabıkı ınanın yada inanmazsınız.size kalmış benim görevim bildiklerimi anlatmak yoksa sizden ben sorumluyum.
bu olayın sahte bır olay gibi gözükmesi mumkun değil.biraz araştırarsanız gerçek oldunu öğrenceksiniz yanan eşyalar vs herşey gerçek.

bu olaylar neden olur cinden dolayı ise intikam yada emanetini almak içindir. yada başka sebebler.

şayet müslüman bir kimsenin cinleri inkar etmesi söz konusu değildir açıkca ayet var müslümanın inanması gerekir. daha kötüleride var emin olun

Okulda unvte öğrencısı yanında birini sürekli görüyor ve gayet nrmalmiş gibi yaşıyor o akdar çok alışanalr varki malasef gerçek bu olaylar kimse böyel bir yalanla yüzleşmek istemez hayali bile kötüyken kim bilir yaşayan neler çekiyor.

---> Cinlerin Evimi ?

Merhaba Prof. Dr. Üner Tan bugün açıklama yapmış bu konuyla ilgili pislikten dolayı demiş siz bu görüşe katılıyormusunuz ?

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=158838]Busrakalyoncu[/MENTION] o bilimsel açıklama yapmış kimse karşısına cini almak istemez. çok gariptirki dolapta olan yiyecekelrd e yanıyor hayret okulda olan masa örtüsüde yanıyor ne garip değilmi.

bilim bazı şeyleri geç kanıtlarörneğin aşk vardır diyoruz görsel olarak varmı yok ?

bunun gibi ben takmıyorum öyle profları o evi gitsin yıkaısn madem :) aileye hakaret etmiş resmen pismi yani o kişiler temzilik yapmıyolarmı yanna eşyalarımı pis diyor .
ben susayım bilim yağmur damlası bile cözememişki bunu çözsün

---> Cinlerin Evimi ?

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] haklısınız banada mantıksız geldi cevap için teşekkür ederim

---> Cinlerin Evimi ?

Resimde garip bir durum göremedim kızımız sarışın soluk benizli biraz hepsi bu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri