Cinler İnsanlara Aşık Olabilir mi ?

---> Cinler İnsanlara Aşık Olabilir mi ?

Gece uyumadan önce Fatiha ve İhlas surelerini okumadan uyumayın.

Rabbim korusun herkesi .s

Evet aşık olunabilineceğini duymuştum. Belkide gerçek bir insana olan aşktan dahada etkileyicidir ..

Cinler insanlara kız vermiyomuş ama

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] yanlış duymuşsunuz.

onlar izinlerini farklı alırlar,aşık bir cinin önünde durmak zordur anca imanı kuvetli kişiler onlardan çekinmez ve ürkmez.

evet arada derki yahu korkarım ama emin olun siz insan oldunuzu bilirseniz size zerre zarar veremez.

sizi sevdiğini aşkını size mutlaka belli eder gerek rüya gerekse arkadaşlarının zihnine girerek.

örnek veriyorum durduk yere cin konusu görürsünüz ,cinlerin aş konusunu görürsünüz vs.

farklı yolları var. cin ilmi farklıdır onlarla uğraşmak için çok iyi bilmek gerek yoksa yerin dibinede girse kişi bulur yakar.

biraz daha farklı bir durumda küfür vsdedir hani bana birşey yapmıyorki diyenlerin çoğu zararın en büğüne uğruyor cin eğlenemeyi seviyor. en yakınınızı alır sabırla bekler.ama intikamı alır.öyle yada böyle derde düşürür sizi.

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] yanlış duymuşsunuz.

onlar izinlerini farklı alırlar,aşık bir cinin önünde durmak zordur anca imanı kuvetli kişiler onlardan çekinmez ve ürkmez.

evet arada derki yahu korkarım ama emin olun siz insan oldunuzu bilirseniz size zerre zarar veremez.

sizi sevdiğini aşkını size mutlaka belli eder gerek rüya gerekse arkadaşlarının zihnine girerek.

örnek veriyorum durduk yere cin konusu görürsünüz ,cinlerin aş konusunu görürsünüz vs.

farklı yolları var. cin ilmi farklıdır onlarla uğraşmak için çok iyi bilmek gerek yoksa yerin dibinede girse kişi bulur yakar.

biraz daha farklı bir durumda küfür vsdedir hani bana birşey yapmıyorki diyenlerin çoğu zararın en büğüne uğruyor cin eğlenemeyi seviyor. en yakınınızı alır sabırla bekler.ama intikamı alır.öyle yada böyle derde düşürür sizi.

Dostum öyle bir açıklamışsınki seni onlardan zannediyorum şuan

Bunun hakkında bir çok yerden fazlaca şey okudum kadınlara aşık oluyorlar . zarar verme evresi aşık olduklari kadınlara başka erkekler aşık olursa o zaman başlıyor böyle biliyorum

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri