Charles Bukowski

---> Charles Bukowski

Neden peki ağlamak güçsüz mü yapar sizi?

Gerçi bunları soruyorum sana desen sen aglarmisin Yada gösterirmişinn asla görmez kimse ya neyse

---> Charles Bukowski

ağlamakla güçsüz olmaz insan,ne kadar güçlü olursa olsun kendini güçsüz hissettiğinde ağlar..belki de bu yüzden sakla-n-mak ister..

---> Charles Bukowski

"Yalnız kalmaktan daha kötü şeyler de vardır hayatta,*ama genellikle bir ömür alır bunun farkına varmak, o zaman da çok geçtir ve çok geçten daha kötü bir şey yoktur hayatta"

Benden uzakta, her nerede, ne şekilde*yaşarsan yaşa, ama şunu hiç unutma; "insanların gereksiz yere sormadan, etmeden kendi kafasında kurduğu düşünceleri değiştirecek değilim asla"...
*Sadece bazen arkadaşlıklar öyle kolay kurulmuyor. Böyle bitmesin dediğin şeylerin, iyiniyetlerinin altında haksız yere eziliyorsun.*Tek dileğim bir gün söylediklerinin boğazında kalması... Çünkü cidden suçlayacak en son kişiyi suçluyorsun, kendi aklına gelenler yüzünden.. Aramızdaki fark bu işte, dervişin fikri neyse zikri de o oluyor.

* C.Bukowski
[MENTION=157694]kaff[/MENTION] hoşuma gitti okumussundur belki ama paylaşmak istedim seninle

---> Charles Bukowski

Önemli olan burada kimin yaşadığı değil
kimin öldüğü
ne zaman öldüğü değil
nasıl öldüğü
büyük insanların tanınmışları değil
adı sanı duyulmadan ölenleri önemli
ülkelerin tarihleri değil
insanların yaşamları önemli
masallar düşlerdir
yalanlar değil
ve insanlar değiştikçe