Cancağızım :)

AliceWonder

Banned
Aslinda Cuma günü Bereketli gün de acmak istiyordum günlügümü ama tutamadim icimdekileri cancagizim sana anlatmam gerekenler var..
bu hafta veda haftasi giden gidene ...
ilk kardesim mervem simdi de cok sevdigim bir arkadasim vatanimizi korumaya gidiyor 460 gün yokmus iyi haberi 75 gün sonra gelicem izine diyor hayirlisi :) en cok onunla konusurduk yazisirdik kavgalarimiz olmustur birbirimizi silmisizdir defterden ama bir iki saate hep barisirdik..
suanda son saatler saymaktayim..yarin kus izmirden balikesire yolcuu ..ve benim uyuyacagimi düsünüyor gidecegini ögrendigim günden berii uykusuz gecelerin icindeyim :) o da bunun farkinda biliyorum..duygularimiz karsilikli..:423423:

bu arada okulum bugün güzel gectii ögretmen benle bugün dalga gecmedi
ödevimi yapmistim hosuna da gitmis ama bu sefer yanimdaki arkadasla dalga gectii ,bende dalga gecebiliyorum ama civitmalar olmasa daha mi iyi olucak ne ..seviyesini bilmeli insan diye düsünüyorum..
kizcagiz emek vermis ödevine ögretmenin not ettigi kagidin altina su:
bunu güzel yazdirmissin kimle yaptiysan ama bu senin ödevindi gibisinden
gerek yoktu bu tür söze bence emek vermis..insanlarin düsüncelerini anlamak zor..
ama neyseki benle ugrasmadi sevincliyim..
hmm bu arada müdür hanim geldi sinifimiza para toplamaya okul icin sömestr sonu,bir kismi her ay bellirli miktar ödemesi gerekiyor..benimde sömestr gectik malum ödemem gerekiyor artikin..
param olur gelmezz param olmaz gelir misalii yine elde var 0 haftaya nasil denklestiricem bakalim :vala_02:
Hayirlisi neyse o olsun..

Bugünlük bu kadar...
07.02.2013 saat 01:48

---> Cancağızım :)

Merhaba Canimcim..
dün erken yatmistim erkende kalktim bizimkilerle güzel bir kahvalti yaptik sonra ev topladik azicik sonra biraz ödevlerimi yaptim cantami hazirladim okul yolunu tuttum,en erken bendim giden ..

okul bugün cok sıkıcıydı..aslında dersler ilgi çekici ama ögretmenlerimiz de is yok ..
neysee siniftan bir kiz gec kalmis bugün 6daydi okul normal sinifimizdada degildik bir yukari bir asagiya indigini söyledi..hepimizede mesaj atmis ama biz görmediydik sonradan baktim bi ara aklima geldi telefonuma ki mesaj atmis nerdesiniz söyledim gelemiyorum kapi kilitli diyor bende odayi söylüyorum in asagiya diye ne bileyim indigini ve dis kapinin kilitli olusunu iceriden bi tek aciliyormus..ciktim disari bunlari almaya bi an panikledim..ögretmene söyledim anahtar vericekti ki ben bir deniyim dedim acmayi ki acildi :)demiyor ki camli kapi acilmiyor kapi acilmiyor diyince ne bileyim nerde oldugunu neresi acilmiyor .. Allahin sarisini soruyorum camli kapi niye demiyorsun aklima gelmedi hey Allahim :)bütün deliler benim tepemde :)

Okulumuzu 9 kisi basiyordu bicakli tehlikeli olabilirler satasicak yer ariyorlardi..bir kac sinifi mahfetmisler perdeleri sökmüsler derken okulumuza polisler geldi kontroller oldu bir sürü tam 3 hafta öncesinde..ve bugün cografya ögretmenimiz yine gördüm onlari dedi ve kovaladigini söyledi..hani tirsmiyorum diyemicem :)
Rabbim korusun bizi böyle dengesizlerden ..(Amin)
arkadasimsiz kocaman bir bosluktayim sanki..meger bana ne cok faydasi oluyormus
ta haberim yokmus :) $afak 458 :) izin gününe 73 gün kaldi :)

bugünlük bu kadar olsun..

08.02.2013 saat 00:35

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerini yazarsın inşallah hep ( :

Güzel günlerini yazarsın inşallah canım benim. Hayırlı uğurlu olsun. :) :eda:

Merhaba Canimcim..
bir türlü vakit bulamadim nete girip düsüncelerimi senle paylasmaya..
09.02. sabah saat 04.05 gece bina da neler neler oldu dur anlatiyim sana
bizim zile basildi uzun uzun ailecek uyandik bakindik babam camdan bakindi polis demis biri yukariya cikti kiracilardan birinin kapisina yumruklar sarstintilar bagiris cagris polis acin kapiyi ne kadar o polisti bilemiyorum inanmiyorumda ama babam sonunda aldilar götürdüler arkadasini kiraciyi dedi..
sagolsunlar o sabah pekte uyuyamadim daha sonrasinda uykusuz bir gündü..
gecesine erkenden yattim..
Dün´e gelince Abim sagolsun iki gündür fifa oyununu oynadigina bende giremedim
ve bir kac degisiklikler yapmaya karar verdim..
Uzun zaman olmus kitap okumayali..iki gündür haril haril onu okuyorum sali gününe yetistirebilmek icin..sinavimizda bir kitap okumamiz lazim sonra da onun üzerine belli olucak sinavimizin sonucu özet cikarmalar bir sürü detaya girmiyim simdi seyler yapmak yapmam lazim ama tabi bunun ilk öncesi bir kitap bulmak..Ögretmen bir kagit verdi üzerinde bir sürü kitap var secebilirsiniz dedi ama hic biri bana uygun olmadigina kendimden bir kitap bulup ögretmenime sorabilmek icinde
kitabi okuyup ona göre karar vericem sanirim suanda okudugum kitabi sorucam bu sali gününe umarim bir aksilik olmaz da olumlu bir cevap alirim kendisinden..

Bugünlük bu kadar olsun
11.02.2013 saat 01:30

Merhaba Canimcim..
bir türlü vakit bulamadim nete girip düsüncelerimi senle paylasmaya..
09.02. sabah saat 04.05 gece bina da neler neler oldu dur anlatiyim sana
bizim zile basildi uzun uzun ailecek uyandik bakindik babam camdan bakindi polis demis biri yukariya cikti kiracilardan birinin kapisina yumruklar sarstintilar bagiris cagris polis acin kapiyi ne kadar o polisti bilemiyorum inanmiyorumda ama babam sonunda aldilar götürdüler arkadasini kiraciyi dedi..
sagolsunlar o sabah pekte uyuyamadim daha sonrasinda uykusuz bir gündü..
gecesine erkenden yattim..
Dün´e gelince Abim sagolsun iki gündür fifa oyununu oynadigina bende giremedim
ve bir kac degisiklikler yapmaya karar verdim..
Uzun zaman olmus kitap okumayali..iki gündür haril haril onu okuyorum sali gününe yetistirebilmek icin..sinavimizda bir kitap okumamiz lazim sonra da onun üzerine belli olucak sinavimizin sonucu özet cikarmalar bir sürü detaya girmiyim simdi seyler yapmak yapmam lazim ama tabi bunun ilk öncesi bir kitap bulmak..Ögretmen bir kagit verdi üzerinde bir sürü kitap var secebilirsiniz dedi ama hic biri bana uygun olmadigina kendimden bir kitap bulup ögretmenime sorabilmek icinde
kitabi okuyup ona göre karar vericem sanirim suanda okudugum kitabi sorucam bu sali gününe umarim bir aksilik olmaz da olumlu bir cevap alirim kendisinden..

Bugünlük bu kadar olsun
11.02.2013 saat 01:30

Merhaba Canimmcimm :)
bugün fazla birsey olmadi kalktim kahvalti ettim..sonra derslerimi yaptim,yemek yedik ailecek sonra okula gittim..22:15 de geldim evime,biraz oyalaniyorum dizi izliyorum derslerim biriktii :)
bir gün daha böyleliklen gectii..güzeldii komiktii :))
ve dün yazmayi unutmusum odami süpürürken dolabin arkasinda hem gitarim hem yer lambasi duruyordu nasil oldu anlamis degilim yer lambami kirdim her yer cam olduu,cok sükür üclettirmedim isi :) ve sanirim yarin alisverise gitmem gerek,bir yer lambasi almadan gelmicem eve :))
bugünlük bu kadarr yarin görüsürük kismetse..

11.02.13 ,Saat :23:23 ;P

Merhaba Güzellik Abidem ..
Bugün yine kendi kendime gaz verip dershaneye gittim yine yoktuu yalan olduu neymis 2 haftada bir varmis :) haftaya da ben denk gelmem herhal ama neyse kismet diyelim :)
güzel bir gün gecirdim demeye gelmiyor aninda felaket bir durumla burun buruna geliyorum..
hic ummazdim bu yasima gelip yine bir dost oyununa gelmeye ya kiz gercekten hoslandiydii yada bilmiyorum artik insanlari taniyamiyorum ne düsünüyorlar ne oyuna gerek var ki begen kisiye gidip ben seni begendim diyeceksin ve karsindaki insan da ya kibarca reddeder yada kabul eder seni ne biliceksin..benim adima konusulmus arkadas benimle ciktigini düsünüyormus nasil bir sacmaligin icine sürüklendim inanamiyorum biri cimcik atsin kendime geleyim.böyle birsey varmidir usagum ?
hayret birsey ne kadar kisiliksizlik..madem kendini güzel bulmuyorsun karsindakininde bir duygusu kalbi var onu düsün ama tabi kimden bahsediyorum sen bunlardan cok uzaktasin degil mi kuzum?
bende anlam veremiyordum hallerine ne bu kizginlik durduk yere derken meger benmisim cukurda olan bataklikta olan kurban. Suanda Özürdilesem bile Nafile okadar kizgin kirilgan bir kalp var ki karsimda diyecek hic birsey birakmamissin insana..al birde burdan yak..okadar cok önem veririm arkadasliga dostluga derken..forum diyip gecmeyeceksiniz cok cici hos mükemmel insanlar var tanidigim önem verdigim suanda onlarin gözlerinde nasilim düsünmek bile istemiyorum..
Günü mü Gece mi zehir ettiginiz icin cok Tesekkürler ;)

12.02.2013 Saat : 23:34

Merhaba Ahbap xD
bugün ilkleri yaşadım mı desem aksilikler mi peşimi bırakmadı tuhaf bir gündü vesselam
sabah kalktım daha doğrusu baya geç kalktım kötü kötü rüyalar gördüm sonra uyandım baktım saat baya geç anneme sordum neden uyandırmadın diye ..
uykunu al istedim dedi ee şimdi hiç uykum yok böyle daha mı iyi oldu xD
zaten artık teomanın sarkısı gibi oldum uykusuz her gece kısmına döndü iş ..
öğlen diyim daha doğru olur kahve koyuyorum kendime hazırlamaktayım onu bunu çalıştırdım makinadan garip sesler geliyor bir baktım su eksik..ya daha uyanamadım yada aşıkmışım ne bu dalgınlık dedi annem bilemem..neyse sonra okul yolunu tuttum okuluma bir kaç adım kaldı aklıma telefonum geldii ..aradım çantam da ama yok onu da unutmuşum evde ;/ saglik olsun kazasiz belasiz atlattik bugünü de :)
hmm Sevgilim´e gelince o en krali o en tutkulu sevdam ..Sevgililer günümüz kutlu Olsun Galatasarayim :)
Bugünlük bu kadar..

13.02.2013 Saat : 00 :07

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri