By AresS

ByAresS

Kayıtlı Üye
Leyla’sı ilâhi kudretin cilvesi ile ‘’Mevla’’ olmuş kimseye, hiç Mecnun denilir mi?

...Senin c.c. ismini zikretmeyen balığın oltaya takıldığı gibi;
takıldım dünya hayatına, bağışla beni
. ...

1.2.3 Perde, Hayatın tekrar sahnede.

Bir yerinden başlamalı hayata tekrar...

İlgi alanlarım
1- Soğan soyma
2- Portakal sokulmuş ördek..
4- Kelle paça.
3- Kırmızı arapa.
5- Back Here
6- Leylaa, sanada yazık banada.
7- Dikine konuşma sanatı. Yan durarak
8- Harakiri
9- Hanamiçi vardı kırmızı kafalı onada ilgiliydim.
10- Don lastiğiyle örümcek ağı yapma çalışmaları
11- DanaZOR fosili araştırmacılığı.
12- ben nasıl adam olacam tezi üzerine tezetme tezeği.
13- Hoşaf
14- Çişim geldi bekle bi dakka geliyorum
15- Ispanaksız börek.
17- Edele
18- Ateşli silahlar (pamele gibin)
19- çişimi yaptım elimide yıkamadım
20- Şiş yemiş tavuk soslu et döner.
21- Hatteri Hanzo kılıcı yapımı.
22- Titanick nasıl battı senaryosu
23- Hasky solucanı besleme
24- Japon balığı (buhlama)
25- Kara Murat Benim diye çok güzel bağırıyorum.
26- Birde siboplara ilgim çoçukken sipop kapağı çalmaktan gelir.
27- Teke zortlatmasını benden iyi kimse yapamaz
28- Yazmayada ilgiliyim, söyleyince unutuyom.
29- Kibrit kutusu biriktirme işi ihracatı.
30- Uzun yolda araba kullanmak. Lakin geri dönememek(Çok güzel oluyo)
31- Tokai çakmaklar, özellikle beyaz üstüne siyah çizgili olanlar.
32- buraya kadar geldin ama sıra numarasında 3-4 değiştirmiştim.eğer dikkatli okumuyorsan sie.
33- baktın değilmi 3-4 yer değişmişmi diye. İşte ben sazanlarada ilgiliyim.
34- Ayaz havalara ilgiliyim,ellerin donduğunda poponda ısıtmak gibisi yok diyen mazoşistlerdenim..
35- Modadan anlamıyorum. Lakin yapabilirsin yapabilirsin diyor bir ses.
36- bu yapabilirsin diyen ses en son yap dediğinde kaldırımdan düşmüştüm. sorma anlatmam
37- kendimle insanlarla hayatla dalga geçmek.
38- Dolma kalemlerin içindeki yaylarla bir kültaplasını yörünge dışına çıkarma çalışmaları.
39- kavanozlar hakkında onların kavonoz olmadığını kanıtlayabilecek bomba belgeler bulundurmak (top secret )
40- Okul futbol takımındaydım. En iyi topları ben topladım.
41- Senaristlik Dünyayı Kurtaran Eşşek.. Atın intikamının yönetmeninden diyede imza atacağım. Yani bu kısmetse ikinci filmim olacak.
42- Tek dokulu tek hücreli tek başına yaşayan organizmaların gebelik aşamalarına ilgiliymişim. Geçen yoğurtu araştırdım. Meğer kendini yoğurt zanneden sütmüş. Anlıyorsun beni değilmi.
43-Paradoks, parapsikoloji, havas ilmi birde taç marka perdelere ilgi duydum uzunca zaman.
44-felsefenin kitabını yazarım adlı felsefi çalışmalarım sürmekte.
45-Hayattan korkuyorsan, korkarak yaşayacaksın....
46-Fırtına çıktığında, liman ararsan kıyılarda, dalgaların üstüne git. Ya arkası çarşaf misali sudur, yada aradığın liman. Dalgalardan kaçarak ararsan limanı. Dalgalar seni burun üstü atacaktır limana. Ve korkak damgasını yiyeceksin ömrün boyunca..
47- Korku akıl katilider :))))
48-Korkaklığa kahramanlığını giydirki üşümesin ;)
49-Telepati kurma. Oluyor oluyorrr. kendimin ne düşündüğünü bilebiliyorum. (bu sayılmazmı)
50-Telepati dedimde teletabiler vardı.Bir defa izlemek gibi bir hataya düştüm. Tinki minkinin 3 keki var.. Tinki minkii bir kekini yedi... Aaaa tinki minkinin 2 keki kaldı... Winngg wingg demeler. >.<
51-Elleşmeyin bana :( Bırakın iste.
52-Bir zaman kaplumbağa kabuğu biriktirdim. Gerçi ilk kabuktan kaplumbağayı çıkarmamda yaşadığım duygusal bağ yüzünden vazgeçtimdi.Düşünsenize adamın biri geliyo sizin kıyafetlerinizi alıyo kolleksiyon yapıyo. Yakışmaz dedim kendi kendime. Hooppp bize yakışmaz.
53-Arkeolojik kazılar yaptım bir vakit. Meğer mehmet ağanın ninesinin mezarıymış. Bende memlekette mumya firavun buldum sandımdı. Sonuç olarak Mehmet ağa silahla kapıya filan dayanmıştı. Yav kardeşim bir bırakında birşeyler bulalım.Yok burası Türkiye. Bilimle ilimle uğraşanın hemen kapısına dayanılıyor.Tamam kapıyada dayanda silaha ne gerek var..
54-Uzun süre kısa mesafede uzun atlama yaptım. mesafe kısa geldi haliyle.
55-Kobay olarak beslediğim japon balığım CABBARI Türk yapmaya çalıştım uzunca bir süre.Hergün sen japon değil Türksün diye konuştum bunla.Psikolojik desteğin yanında biyolojik destek verdimki gen değişikliğine daha çabuk zamanda varalım. Bir Türk gibi beslenmesini sağlayarak 3 öğün spagetti makarna verdim. Sonuç olarak o bir Türk olarak aşırı kabızlıktan öldü.Pişman mıyım?Hayır bilim için heryol caizdir.Cabbar bir kahramandır.
57-Eşşekler arası duygusal hormon araştırmalarında bölüm şefliği yaptım. Akabinde 3 defa eşşekten düştüm ve 4 numara nal olan ayaklarla 5 kez dekmük yedim.Sonuç olarak eşşeklerde duygusal hormon yoktur kanısına vardım. gerçi buna 4 naldan sonra kesin karara varmıştım lakin 5 dekmüğü kendi isteğimle yedim...
58-Bütün teklif hakkı abide saklıdır...

---> By AresS

İlk yorum benden olsun ozman
Tuhaf şeyler ama gene de seni tanımak güzeldi xD

---> By AresS

Bende senin günlüğüne baktım. Bu eskiden admini olduğum eski (kapanmış) profilimdi. Forum çoktan kapandi. O kadar farklı insanlar tanıdımki. Hep özlem duymuşumdur o günlere. İşin aslı bu forum çok süslü püslü geliyor bana alışabilirim gibi :D

Çok teşekkür ederim hem yardımcı olduğundan hemde iyi ki tanıdım dediğin için.

Son düzenleme:
---> By AresS

Rica ederim keyifli forumlar ama forum kurallarini oku istersn sonra ban yemexD

---> By AresS

O forum kapandı gitti ya. Valla billa :D iki gündür aynı şey. Bende çok insan banladım. Bu banlanma hissi çok kötüymüş. :D

---> By AresS

Göz attımda. Tam olarak yazdıklarımın neresinde yamukluk gördün onu söylede o maddelere bakayım :D Çok uzun bu...

---> By AresS

Bu kafa ile çok Yaşamaz sin forumlar da eski eskiden kalır önüne geleceğine bakacam sin seni tanıdım

ama ilgimi çeken bie şey maddelerinden birinde bu var

37-*kendimle insanlarla hayatla dalga geçmek.

özelikle insanlar la dalga gec më derim hani bir lar vardır bu dünyada ne eker sen onu Biçer sin diye birgün önüne gelir kötü toslar

tanıdığım a memnun oldum :) :)

Son düzenleme:
---> By AresS

Bütün bölümlerden yamuğun var diyorsun yani... Yok ya küfür etmem, sarkıntılık etmem, hakaret etmem, bölücülük vs yok. Şeker gibi üye niye banlasınlar :R

---> By AresS

O ilgi alanları gençlik yıllarıydı. Artık hayatla dalga geçiyorum. Moruklaştım :R :D

Bende sizleri tanımaktan mutluluk duyarım ilginiz için teşekkürler :)

---> By AresS

Bütün bölümlerden yamuğun var diyorsun yani... Yok ya küfür etmem, sarkıntılık etmem, hakaret etmem, bölücülük vs yok. Şeker gibi üye niye banlasınlar :R

sürekli eski forumda. bahsediyor sun yanlışlıkla eklers in falan yazık olur sana aktif bir üyesi sevdim seni geçmişi birak derken bu foruma bak artık eskisi bitmiştir yanj :eek:k::dusistan:

sayfa hayırlı olsun :)

---> By AresS

Dediğimde valla bu işte Forum dediğim yer kapanalı 8 Yıl olacak tozu toprağı kalmadı ki :D Bırak linki adını bile unutmuş insanlar :D

---> By AresS

Kendimden bahsetmeye devam etmem lazım tabi dimi :R

Bazı kelimelerle oynamayı yeni kelime ve yeni atasözü bulmayı severim.

Duygunç ; Duygusal olma hali o an şimdiki zaman. (kelimelerin sonuna ç eki getirerek sözlü söyleme sanatı diyorum buna ben)
Ezinç; Ezik olma hali.
Acınç; vs vs:R

Atasözü denemelerim

Aç ayı bal yapmaz, yerki... (Açlık zor birşeydir. aslında iki atasözünden araklama gibi görünebilir ama öyle değil işte :p

Bana arkadaşını söyle sana ayakkabı numaramı söyleyeyim. 43 ( Burda yazar banane la senin arkadaşından demektedir)

Gibi gibi...

---> By AresS

Çok teşekkürler :R ADminlerim gene kızacaklar ama eski mizah sitesi çıkışlıyım ondan :R Maşallah herşey var ama burda.

---> By AresS

Yıllar önce ofiste patronlarımızla birlikte rayo yayını dinlerdik bilgisayardan. Online olarak istek yapılabiliyordu. İsyankar Pollyanna olarak çirkin ve suratsız patronlarıma istek yapmıştım. Patronların haberi yoktu çalışanlar iptal olmuştuk. İsyankar Pollyanna ne yahu demişti DJ... :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri