Busuu ile İstediğiniz Dili Öğrenin !

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Busuu ile İstediğiniz Dili Öğrenin !

Arkadaşlar Gerçekten süper bir uygulama en çok bilinen diller var. şimdilik ben ispanyolcaya başladım her dilden en az 50-60 ders var, Not: yazıyı ben yazmadım play store'den direk açıklamasını aldım öneririm çok güzel uygulama

Lütfen Bir Teşekkürü Çok Görme
smile.gif

Sadece bir dil öğrenmekle kalmayın, ona aşık olun! Dil öğreniminiz busuu ile olduğundan daha eğlenceli ve kolay olamazdı. Dünya çapında busuu kullanan 50 milyonun üzerinde kişinin yardımı ile İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve diğer 8 dili öğrenin. Google tarafından Android için “Mutlaka edinilmesi gereken uygulama” seçilen busuu'nun dil öğrenme uygulaması, günde sadece birkaç dakikada yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolu! Bu yüzden, haydi, hemen şimdi indirin.

DİL ÖĞRENİMİ
busuu size 11 farklı dil öğrenme fırsatı veriyor. Eğitim hedeflerinize göre uyarlanmış tam interaktif bir kurs ile İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Lehçe, Çince, Rusça veya Türkçe öğrenin.
Yabancı bir dil öğrenmek inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyim ve ciddi şekilde güven arttırıcı. Seyahat deneyiminizi tamamen değiştirin, işe alınabilirliğinizi arttırın, yurt dışında okuyun veya çalışın ve daha da iyisi yeni insanlarla tanışın ve hayat boyu süren arkadaşlıklar geliştirin!

ÖZELLİKLER
★ Kelime bilgisi & dilbilgisi üniteleri, sesli diyaloglar ve interaktif testler ile temel prensipleri öğrenin.
★ Pratik yaptığınız alıştırmaları gönderin ve anadilini konuşan kişiler becerilerinizi mükemmelleştirmeye yardımcı olsun.
★ Öğrenme hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için kendinize kişisel bir hedef belirleyin.
★ busuu, sizin öğrenme tarzınıza uygun olması için dil öğreniminizi kişiselleştirilerek mümkün olan en kısa zamanda ustalaşmanızı sağlar.
★ En önemli 150 konu ve 3000 kelimeyi öğrenin.
★ Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilg
inizi eğlenceli kısa sınavlar ile test edin.

MEDYA HABERLERİ
Forbes - "Daha Hızlı, Daha Akllı, Daha İyi"
New York Times – “kullanımı kolay & keyifli”
Google - “Mutlaka Edinilmesi Gereken Uygulama”
BBC – “öğrenmenin daha kolay yolu
DİĞER BİLGİLER
Dil öğrenme uygulamamız arayüz dili olarak İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Japonca, Türkçe, Rusça, ve Çince'de mevcut. İster akıllı telefon, tablet veya bilgisayar kullanın, uygulamamız tüm ülkelerde mevcut.
Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Lehçe, Japonca veya Çince öğrenmek sandığınızdan daha kolay, bu yüzden busuu uygulamasını şimdi indirin ve hemen
telaffuz, dil bilgisi ve kelime bilginiz üzerinde çalışmaya başlayın!

Lütfen Bir Teşekkürü Çok Görme
smile.gif

Kaynak: Play Store İndir: https://goo.gl/jvQUtc

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri