Buraya Bİ Dİkkat Çekellİm LÜtfen

ya arkadasim.

milliyetcisin

üLkeni seviyorsun anLiyoruz

sen seviyorsun biz sevmiyormuyuz üLkemizi ?

bu türkiyeni yarisi sevmiyormu üLkesini

adam %52 ile geldi dikkat et

rakama iyi bak ..

tek senmi seviyorsun kocaman türkiyede ülkeni

madem bu adam satiyor ülkesini neden %52 iLe tekrar geldi

*****mı akpye oy verenler

aklı yokmu

böyle sacma bisey olabilirmi
gelmis burda akp'yi kötülüyorsun

biz dogru veya yanlis demiyoruz sana
tabiki istemeyiz ülkemizin sirketleri veya baska biseyleri satilsin
ama okullar , camiler , yollar neyle yapiliyor saniyorsun
dis ülkelere borclarimiz nasil ödeniyor saniyorsun

ya arkadasim.

milliyetcisin

üLkeni seviyorsun anLiyoruz

sen seviyorsun biz sevmiyormuyuz üLkemizi ?

bu türkiyeni yarisi sevmiyormu üLkesini

adam %52 ile geldi dikkat et

rakama iyi bak ..

tek senmi seviyorsun kocaman türkiyede ülkeni

madem bu adam satiyor ülkesini neden %52 iLe tekrar geldi

*****mı akpye oy verenler

aklı yokmu

böyle sacma bisey olabilirmi
gelmis burda akp'yi kötülüyorsun

biz dogru veya yanlis demiyoruz sana
tabiki istemeyiz ülkemizin sirketleri veya baska biseyleri satilsin
ama okullar , camiler , yollar neyle yapiliyor saniyorsun
dis ülkelere borclarimiz nasil ödeniyor saniyorsun

arkadaşım %52 ile geldi haklısın her akşam haberleri izliyoruz ya arkadaşım nerde bu %52 hakketten anlamıyorum ciddiyim bak kimse halindenm memnun değil bir tane emekli memur vs. mutlaka akp ye oy verdiler nie ağlıyorlar

ve türkiyedeki madeni zenginlik kaç tane ülkede var nie çıkartamıyoz dış borç die bişi kalmaz koca ülkeyiz gücümüz yetmiyomu bi bor madeni çıkartmaya

arkadaşım %52 ile geldi haklısın her akşam haberleri izliyoruz ya arkadaşım nerde bu %52 hakketten anlamıyorum ciddiyim bak kimse halindenm memnun değil bir tane emekli memur vs. mutlaka akp ye oy verdiler nie ağlıyorlar

ve türkiyedeki madeni zenginlik kaç tane ülkede var nie çıkartamıyoz dış borç die bişi kalmaz koca ülkeyiz gücümüz yetmiyomu bi bor madeni çıkartmaya

borclarin hepsi diger hükümetlerden kalma

akpnin elinde olan bisey degilki..

akp napsin neyle ödesin

Abdullah Öcalan'ı Bülent Ecevit mi yakaladı yoksa Amerika mı ??Bunu sölermisin..

MİT CİA ortak çalışmasıdır ve biz amerikanın değil ozmanlar amerika bzm ayakçımız olmaya hazırdı

mademki amerika yakaladı diyorsun nedn ozmn yakaladıktan sora idam kalktı.
kaç tane masum insan idam edildi (deniz gezmiş ve arkadaşları , kenan evren vs.) sıra öcalana gelince idam kalktı

bence sen bunları düşün amerikanın her zamn bi artısı var gibidir ama hep zarardır

kardesım o aglayanlarda akpye oy vermedıler merak etme

akpye oy verenler tvye cıkıp bas bas bagırmaz
pişman olmaz anlayacagın

bunlarin kontrolu muhakkak yapiliyordur ..

biz turklerde diger ulkelerden bazi yerleri satin aliyoruz .. satiyoruz .. sorun oLmuyor
diger ulkeler dert etmiyor .. adamlar kontrolu eline almis ...

biz burda gelmis $unu $u almis diyoruz ..
alsinlar , yeri geldiginde geride alinir .. ;)

kardesım o aglayanlarda akpye oy vermedıler merak etme

akpye oy verenler tvye cıkıp bas bas bagırmaz
pişman olmaz anlayacagın

sen ne anlatıyon yaa ben 1 tane emekli görmedim maaşından memnun yani senn dediğin koca ülkede hiçbir emekli insan akp ye oy vermedimi senn dediğin bu

koca ülkenin başka bi borç ödücek yolu yokmu bütün ülkeler toprakmı satıyo saçmalık bu TÜRKİYE

ve daha fazlada konuyu uzatmayalım bence inş akıllara şimdi vereceğim örnekle birlikte geleceğimiz hakkında bi resim oluşturabilmişimdir :::

yıkılmış osmanlının son günlerinde bile: şuan hain die anılan sultan vahdehtin bir karış toprak dahi satmamıştır.

kanla tüfek süngüleriyle kazanılmış vatan topraklarını satışa çıkartarak borç açığını kapatmayı düşünmek de kimsenin HADDİ DEĞİLDİR.

Vaktiyle kendi topraklarını yahudilere satan Filistinliler'in bugünkü durumu mâlumdur. Büyük arazileri dolar karşılığında satarken keyifleri gayet yerindeydi aynı bizler gibi
- vadafonu ingilizler almış
- olsun yaaa 5 dk 1 kntr ama keşke daha önce alsaydı (şuan çoğu insan bu düşüncede)

günün birinde o sattıkları topraklar üzerinde İsrail kuruluverdi. O günlerden beri de Filistinlileri FORUMLARDAKİ KORKU +18 kuşaklarında görüyoruz.

"TOPRAĞINI SATAN MİLLETİN SONU ESARETTİR". bunun üstüne laf tanımam 2+2=4

yorumsuz...!!!!

artık bu konuda konuşursam kötü konuşacağım..!!!

milletin amacı başka,,bunlar bahane...!!!

bn ileri gitmedim kusura bakma yanlış anlaşıldım ve bence kendimizi emoya rockcuya rapcıya falan kaptırcağımıza böyle konulara kaptıralım ama
1-bunların sorumlusu akp dir.
2-hepsi devletindir başta türk telekom eğer bu ülkenn topraklarında bir ev varsa bu ev ilk önce devletindir.
3-mal adamınsa adamın adamda iş yoksa devlet işe el atar çünkü almanyada TÜRK gurbetçinn evi yanıyosa ölüyosa bu insanlar alman hükümeti buna duyarsız kalıyosa alman bnm düşmanımdır bnden toplu iğne alamaz
5-meclisin karar organlarında PkK lı millet vekili varsa ve AKP bunu göz yumuyosa sırf ab için ben AKP ye nasılı güvenecem
6-pkk nın silahlarında MADE IN USA yazıosa amerikada düşmanımdır

solediklerin çoq dooğru bilmeen warsa ööğrensinn daha millet dewletin malı olan şirqetleri bile bilmioo...

çünküü bu yabancılar bizm tyopraqlarımıza yatırım yapıolar... bizde çıko paraLAR onlar kazanıo..asıl amaç topraklar üzernde zamanı gelnce haq idda edeblmekk...

bilmişlikk yapmıorrm sadece toprağımız üzerindeki küçück bi taş parçasına bile sahip çıkmamız gerektiini solüormm

bilmişlikk yapmıorrm sadece toprağımız üzerindeki küçück bi taş parçasına bile sahip çıkmamız gerektiini solüormm

Söylemene gerek yok

her ne kadar kendinimizi yirtsakta Biz Gidiyoruz baskasindan aliyoruz onLarda bizim üLkemizden aliyorlar , alacaklardirda..

bunu ne sen nede ben engelleyebiliriz.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri