Buraya Bİ Dİkkat Çekellİm LÜtfen

by_designer

Kayıtlı Üye
VATANINI SEVEN OKUSUN

Telsim İngiliz'in.

Kuşadası Limanı İsrailli'nin.

İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .

Araç muayene işi Alman'ın.

Başak Sigorta Fransız'ın.

Adabank Kuveytli'nin.

İETT Garajı Dubaili'nin.

Avea Lübnanlı'nın.

Petkim? Ermeni'nin.

(Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık..

Ermeni...)

Rakı , Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın...

Oyakbank Hollandalı'nın.

Denizbank Belçikalı'nın.

Türkiye Finans Kuveytli'nin.

TEB Fransız'ın.

Cbank İsrailli'nin.

MNG Bank Lübnanlı'nın.

Alternatif Bank Yunanlı'nın.

Dışbank Hollandalı'nın.

Şekerbank Kazak'ın.

Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.

Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.

Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.

Enerjisa'nın yar ısı Avusturyalı'nı n.

Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.

İzocam, Fransız'ın.

TGRT(Fox) Amerikalı'nın.

Demirdöküm Alman'ın.

Döktaş Fransız'ın.

Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi TÜRKtü.

Sadece 4.5 yıl önce.

VATANINI SEVEN HERKES UYANALIM ,

HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ :

ETİBANK öZELLESTİRİLECEK.. (VE ALICISI AMERIKA :)

VE BOR İŞLETMELERİ ETIBANK BÜNYESİNDE.

AMA BUNU KAÇ KİŞİ BİLİYOR :

Borla çalışan araba üretil di,Türkiye kiskacta.

Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti.

TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 70`ine sahip VE HALA BENZİNE CUVALLA PARA VARİYORZ

YASADIĞIN
DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN,

BARI ÜLKENİ SORGULA.....

Çoğunu Gerçekten Türklerin zannediyodum. avea yla rakıya şok oldum.. .
bi de ekonomiyi düzelttik diyolar.. hey Allah ım . satıcak bişi kalmayıncaa yakında bizi de satcaklar..

çok vahim.. .

arkadaşım işte TÜRK insanı böle kaybediyo satılmadık bişeyimiz kalmamış diyorum sen bi rakıdan bahsediyon ve yanlışı olanda sensin '''YENİ RAKININ %90 I Amerika'nın en büyük yatırım fonlarından Texas Pacific Group'a satıldı ...'''

arkadaşım işte TÜRK insanı böle kaybediyo satılmadık bişeyimiz kalmamış diyorum sen bi rakıdan bahsediyon ve yanlışı olanda sensin '''YENİ RAKININ %90 I Amerika'nın en büyük yatırım fonlarından Texas Pacific Group'a satıldı ...'''

yanLis oLan benmiyim ?

sen oLaya kendini fazla kaptirmissin biraderim..

yavas oL biLmiorsak ögreniriz

biLmioruz diye bu kadar iLeriye gitmenin bi aLemi yok..

Ayrica

Bu listedekiLerin Hepsinin Sorumlusu AKP'mi ?

Veya Burdakilerin Hepsi AKP'Ninmi ?

Adam Satiyorsa Devlet ne yapsin ?

Adamın maLına yasakmi Koysun Satamazsin diye ?

bn ileri gitmedim kusura bakma yanlış anlaşıldım ve bence kendimizi emoya rockcuya rapcıya falan kaptırcağımıza böyle konulara kaptıralım ama
1-bunların sorumlusu akp dir.
2-hepsi devletindir başta türk telekom eğer bu ülkenn topraklarında bir ev varsa bu ev ilk önce devletindir.
3-mal adamınsa adamın adamda iş yoksa devlet işe el atar çünkü almanyada TÜRK gurbetçinn evi yanıyosa ölüyosa bu insanlar alman hükümeti buna duyarsız kalıyosa alman bnm düşmanımdır bnden toplu iğne alamaz
5-meclisin karar organlarında PkK lı millet vekili varsa ve AKP bunu göz yumuyosa sırf ab için ben AKP ye nasılı güvenecem
6-pkk nın silahlarında MADE IN USA yazıosa amerikada düşmanımdır

:)

ne isim oLur kardesim benim emo ile rock iLe

sen biraz agresif birine benziorsun ?

tartismanin dozunu kaciriosun..

Herneyse diek sözüm yok sana!

bn ileri gitmedim kusura bakma yanlış anlaşıldım ve bence kendimizi emoya rockcuya rapcıya falan kaptırcağımıza böyle konulara kaptıralım ama
2-hepsi devletindir başta türk telekom eğer bu ülkenn topraklarında bir ev varsa bu ev ilk önce devletindir.
3-mal adamınsa adamın adamda iş yoksa devlet işe el atar çünkü almanyada TÜRK gurbetçinn evi yanıyosa ölüyosa bu insanlar alman hükümeti buna duyarsız kalıyosa alman bnm düşmanımdır bnden toplu iğne alamaz
5-meclisin karar organlarında PkK lı millet vekili varsa ve AKP bunu göz yumuyosa sırf ab için ben AKP ye nasılı güvenecem

kardesım bu dedıklerın cook kolay bı sey herhalde
ya da sana oyle gelıyor
adamın kendı malına devlet karısamaz arkadasım
hangı ulkede karısılıyor
bu duzen boyle

Bunların sorumlusu Akp tamam..Pkk'nın elindeki silahlar Amerikan malları ise buna nasıl engel olsun yada peki bundan önceki hükümetler bu saydıklarına engel olabildiler mi?
Yani demek istediğim bu işi isimleştirmemek lazım..Suç varsa bütün ülkenindir..

Son düzenleme:
kardesım bu dedıklerın cook kolay bı sey herhalde
ya da sana oyle gelıyor
adamın kendı malına devlet karısamaz arkadasım
hangı ulkede karısılıyor
bu duzen boyle

Devlet karışır arkadaşım birlik bozulursa karışır çokta kolaydır satacaksa TÜRKe satacak bu adamlar neden irandan mal alamıyolar demekki çok kolaymış

ve merakımdan soruyom hangi hükümet zamanında bu kadar mal satıldı
ozamn mal yine aynı mal

Bunların sorumlusu Akp tamam..Pkk'nın elindeki silahlar Amerikan malları ise buna nasıl engel olsun yada peki bundan önceki hükümetler bu saydıklarına engel olabildiler mi?
Yani demek istediğim bu işi isimleştirmemek lazım..Suç varsa bütün ülkenindir..

tamam engel olamadılar ama dikkat edersen hiç bir hükümet zamanında amerikanın veya avrupanın bu kadar ayakcılığı yapılmamıştır

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri