bunu yaptığım için utanıyorum kendimden

3kzlelms3

Kayıtlı Üye
:67::67:bi kızla tanışmıştım daha dorusu o benimle tanışmak istemişti kız çok güzeldi ama çokta saftı konuştuk epeyi sırf gönlü olsun die bi birlikteliğe başlamaya karar verdim tabi erkek olmanın zararları ilk adımı ben attım kız çok umutlandı ben de o zaman ki yaşın ve durumun verdiği hâlle kıza defalarca oyun oynadım kızı defalarca sırtından vurdum mağdur bi duruma düşürdüm ... sevdiğine inanmıodum sadece onunkini bi heves zannediodum ama kız gerçekten seviormuş beni hâla beni umuyor ama yaptığımdan utandığım için yaklaşamıorum kıza :19::19:​

---> bunu yaptığım için utanıyorum kendimden

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Utanılması Gereken ßir Durum ßencede . . . Hatta anLatmya yazmaya ßile utanmaLı insan . . . Yazık ; )

sen bunu buraya yazdıysan o da onu itiraf ederek o kadar samimidir :D dilerim düzelir herkes için iyi olurr

oLmamış kardeş....yakışmamış!

Hatayı Kabullenmekte bir Erdemdir...

Bi Daha Yapmazsın İnşallah ..

Eden buLur unutma

Boşver ya$a hayatını : ]

Bir daha böyle bir hata yapmazsın umarım.

Hatayı kabullenmek en büyük erdemdir zaten.

:67::67:bi kızla tanışmıştım daha dorusu o benimle tanışmak istemişti kız çok güzeldi ama çokta saftı konuştuk epeyi sırf gönlü olsun die bi birlikteliğe başlamaya karar verdim tabi erkek olmanın zararları ilk adımı ben attım kız çok umutlandı ben de o zaman ki yaşın ve durumun verdiği hâlle kıza defalarca oyun oynadım kızı defalarca sırtından vurdum mağdur bi duruma düşürdüm ... sevdiğine inanmıodum sadece onunkini bi heves zannediodum ama kız gerçekten seviormuş beni hâla beni umuyor ama yaptığımdan utandığım için yaklaşamıorum kıza :19::19:​

sevmiyosan neden umut veriosnki gönLünü yapmak için çıktın ama bunu öğrenince daha çok hayaL kırıkLığına uğrayacak ve üzüLecek;)

Yaa inş. bi kızda sana böyle yapar diicem ama çokmu ağır olur :D

kardeş bunları yaparken bi kızı sorgulusaydın (hyatla)

Terbiyesiz.!! namuzasuz ..! :D hahahahahaha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri