Bunlarıda mı Biz Koyduk ! 2

hahaha

ayni sey olmadigini biliyorsun banada okuldan mum verdiler yilbasi diye evde duruyor ne yani ben hristiyanmiyim

ayrica BOP bende biliyorum ayni senin gibi düsünüyorum ama yinede masonluk yada yahudilik isareti vermiyor asla...

Bizim evdede incil var kiliseyede gitmiştim hristiyan mı oldum acabahahaha

Başkalarının bildiğine kafa yormamakla kendini geliştiremezsin olaya her yönünden baq ;)

Baskalarinin bildiklerini kafa yormam eger baskalarinin dogrulari bana gore yanlissa.

Olaya heryönüyle bakiyorum Siz at gözlükleriyle bakiyorsunuz erdoganin her yaptigini abartarak anlatiyorsunuz .

O mumlugun bi zarari varmi sana yada Türkiyeye öyke bise olsaydi asla bunlari söylemezdim ztn ;)

Son düzenleme:
Mantıksız olan açıklaman :eek: konuşturamazsın diye birşey yok sizin politikanız

durmak yok yola devamsa bizimde politikamız susmak yok yola devam

ne zaman olduğunu sorgulamaya gerek yok başbakanlık konutu diyor başbakan olduktan sonraki süreçtir yaptıklarıda ortada size çok bir örnek verirdimde konunun amacına uygun değil semihe anlatırım bir ara anlatır sana

akp binası konusuna gelince kimsenin içini bilemezsin :eek: ;)
Susmayın sizinde kendinize göre açıklamalarınız var elbet burda oldugu gibi;)
Ülkemizde başka dinlerden de insanlar var onları kapı dışarı mı atalım
O kadar ermenilerin bize zararı dokunuyor onları kapı dışarı atsak ne kadar güzel olur:)
Örneklerini merak ediyorum
Akp binasına gelince yıldız işareti islamı simgelemek içinde kullanılır hatırlatırım..

Baskalarinin bildiklerini kafa yormam eger baskalarinin dogrulari bana gore yanlissa.

Olaya heryönüyle bakiyorum Siz at gözlükleriyle bakiyorsunuz erdoganin her yaptigini abartarak anlatiyorsunuz .

O mumlugun bi zarari varmi sana yada Türkiyeye öyke bise olsaydi asla bunlari söylemezdim ztn ;)

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 1024x742
Saddam Hüseyin diktatörlüğünü yıkıp Amerika Birleşik Devletleri önderliğinde yapılan ve Irak'a "DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK" (!) (!) (!) getiren operasyonu Türkiye başından itibaren desteklemiştir. Operasyonun başlangıç tarihi olan 20 Mart 2003'ten itibaren Türkiye hava sahasını açmış ve koalisyon güçleri İncirlik Hava Üssü'nden 4900'den fazla sorti yaparak operasyonlarını icra etmiştir.

V.GÖNÜL; 2006… LAWAC’TAKİ KONUŞMASI…

SİZİN MUMLUĞUNUZUN BENİM IRAKTAKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİME ZARARI WAR ;)

onlar senin degil hepimizin kardesleri

oyle bi yorum yapmissinki sanki ben burda hrsitiyanligi savunuyorum

sana ne dedim erdoganin her yaptigini onaylamiyorum abartmayin diyorum sadece

O adam dier parti baskanlarindan daha Müslüman.

Tartismaya devam etmicem sen konuyu Iraga getirdin bastada musevilik diyordun ;)

iyi forumlar.

Kimsenin içini bilemeyiz bir tek Allah bilir fuzulu ve luzumsuz bir konu tartışılmaya dahi degmez devletin yönetimi altında çalışan binlerce insan var kim nedir necidir kimse bilemez önemli olan sagladıgı faydalar ve akp hükümetininde türkiyeye kazandırdıgı birçok şey var..

insanlar sadece görmek ve duymak istediklerini görür ve duyarlar...

istenilmeyen bir hükümete iftira atmak aşagılamak yermek laf etmek kolaydır...

herkes kendi inanmak istedigine inanır ...

işin özünü bilmeden bir kimseye laf etmek bir insana yakışmaz...

ne kadar tanıyoruzki acaba tayyip erdoganı misalen dahi olsa bir insana böyle bir yakıştırmada bulunmak dinen hiçte caiz olamayan bir durum...

ve çok kötü bir günah...

Bu mumlugun musevilerden bir hediye olmadığı ne malum, sonuçta başbakan gelipte onu kendisi koymuyordur?

sen böle bir hediyeyi kabul edermisin bn etmem hadi ettim diyelim ortalık yere koymam koydurtmam sen bir başbakansın sonunu düşünerek hareket etmen gerekir ;)

Başkaları neler yapıyor neler yapmakta, pkk destekleyip meydanlara çıkıp iki yüzlülük yaparken, yetim hakkı yenerken,onca fakirlere kömür dagıtımı yada yiyecek ve içecekleri çok görürken biz mumluga mı takıldık?
Bunlarla bizi uyutuyorlar, hala farkında değilmisiniz?

tamam esra ben camiye bundan sonra hristiyanların hac kolyesiyle gidecem

küçücük bir kolye abartılmasın :)

Mezar taşlarımızıda + şeklinde yaptıralım şeklin bir önemi yok abatılmamalı :)

Masonluk Yada Yahudilik İşareti Vermiyorsa Neden BOP(BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE) EŞBAŞKANLIK yapma ihtiyacı duyuyor :)

Ben TAYYİPE her yönden bakıyorum sen merak etme..

kendi şeklime zamanla çevirmeyi öğrendim önceden böyle değildim emin olabilirsin ama zamanla tanıyoruz işte..

Karde$ O resimde Görmü$ oLduğun yer camii değiL.Lütfen BöyLe Konuyu Dini KonuLara Ta$ımayaLım.O görmü$ oLduğun yeri Recep Tayip Erdoğan mı dekorasyon etmi$ Hemen Ba$bakana YorumLuyorSunuz.

Evet Olaya bir tek biz at gözlüğüyle bakıyruz sizlerinki güneş gözlüğü :)
Susmayın sizinde kendinize göre açıklamalarınız var elbet burda oldugu gibi;)
Ülkemizde başka dinlerden de insanlar var onları kapı dışarı mı atalım
O kadar ermenilerin bize zararı dokunuyor onları kapı dışarı atsak ne kadar güzel olur:)
Örneklerini merak ediyorum
Akp binasına gelince yıldız işareti islamı simgelemek içinde kullanılır hatırlatırım..

ben taip babamı kapı dısarı atmıyorum sadece ikili oynamasın :eek:

ermenileri istesende kapı dışarı atamazsın çünkü onlar doğuyu istiyor çıkmazlar;)
akp binasındaki yıldız müslümanlığı simgeliyor hemde yahudiliği demi ama birde fotoyu katarsak ortaya müslümanlık tek kalıyor foto yahudilği destekliyor sonuç 2-1 :)

Eminim, bir hristiyanların kolyesi eksigim var :D
tamam onuda tak ki birşeyleri belirttiğin istediğin ortaya çıksın :D
Kimsenin içini bilemeyiz bir tek Allah bilir fuzulu ve luzumsuz bir konu tartışılmaya dahi degmez devletin yönetimi altında çalışan binlerce insan var kim nedir necidir kimse bilemez önemli olan sagladıgı faydalar ve akp hükümetininde türkiyeye kazandırdıgı birçok şey var..

insanlar sadece görmek ve duymak istediklerini görür ve duyarlar...

istenilmeyen bir hükümete iftira atmak aşagılamak yermek laf etmek kolaydır...

herkes kendi inanmak istedigine inanır ...

işin özünü bilmeden bir kimseye laf etmek bir insana yakışmaz...

ne kadar tanıyoruzki acaba tayyip erdoganı misalen dahi olsa bir insana böyle bir yakıştırmada bulunmak dinen hiçte caiz olamayan bir durum...

ve çok kötü bir günah...
kimsenin içini bilemeyiz ama dısarı yansıttıklarından bir şeyler çıkarabiliriz..:)
iftira atmıyoruz sadece o şamdanlığın ne anlamlara gelebileceğini konusuyoruz kimisi hediyedir dedi inandırıcı mı tartısılır biz bir şeylerin belirtisidir diyoruz kimisi der süs olarak koymuştur şaşırmam :D
sen böle bir hediyeyi kabul edermisin bn etmem hadi ettim diyelim ortalık yere koymam koydurtmam sen bir başbakansın sonunu düşünerek hareket etmen gerekir ;)
bırak ablam ya onlar amerika ve israilden gelen bütün şeyleri kabul ederler amaçlarıda o değil mi onların himayesi :)
BU BİR BEYAZ SARAY YAPIMI
Senaryo:
ABD
Yönetmen: Rice
DUBLÖR: AKP

Rol yeteneğini övdü!
ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Türkiye’nin İsrail ve Suriye arasında yürütülen dolaylı barış
görüşmelerinde oynadığı rolü övdü ve bu rolü kendilerinin
verdiğini de vurguladı.
:eek:

Başkaları neler yapıyor neler yapmakta, pkk destekleyip meydanlara çıkıp iki yüzlülük yaparken, yetim hakkı yenerken,onca fakirlere kömür dagıtımı yada yiyecek ve içecekleri çok görürken biz mumluga mı takıldık?
Bunlarla bizi uyutuyorlar, hala farkında değilmisiniz?
evet başbakanımız neler yapmakta AYDIN TEKSTİL aydının en büyük giyim üretim merkezi seçim zamanı ilhami ortekinin akp ye bağlı olduğu zamanlar işçi alımı yapılmakta ve aydın tekstil gereğinden fazla işçi çalıştırmakta oylar verilir taip babamız başa getirilir ardından devlet işçilerin ücretlerini karşılayamaz ve ekmek kapısı olan aydın tekstilden çıkarılır sonuç onlarca insan aç ne için bir oy için peki amaç ne basa gelmek hüsranlıkla o kadar insan evine ekmek götüremez iki yüzlülük bu mu ?
Karde$ O resimde Görmü$ oLduğun yer camii değiL.Lütfen BöyLe Konuyu Dini KonuLara Ta$ımayaLım.O görmü$ oLduğun yeri Recep Tayip Erdoğan mı dekorasyon etmi$ Hemen Ba$bakana YorumLuyorSunuz.
sanki taip erdoğan o şamdanlığı istemese zorla oraya koyacaklar öyle bir konuştun ki başbakanlık konutu erdoğanın dışında dekore ediliyor :eek:
konu kayacak ama
kendılerı de ıstıyordu abd egemenlıgını
ne bılsınler boyle olucagını

ıncırlık ussunu onlara kullandırtmak cok buyuk bı hata ama
kendileri demokratik bir ülke istiyorlardı ne bilsinler AMERİKANIN BÖYLE KATİL OLDUĞUNU AKP NİNDE ONLARA DESTEKÇİ OLDUĞUNU:)

Hala savunanlar var boşverin adam ben pkklıyım bile dese bunda abartılacak ne var dıyecekler bosuna ugrasmayın beyinler yıkanmıs bazılarının

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hala savunanlar var boşverin adam ben pkklıyım bile dese bunda abartılacak ne var dıyecekler bosuna ugrasmayın beyinler yıkanmıs bazılarının

bencede bırakalım ya uzun ömürlü olmayacak bunu biliyoruz :)

sadece bir seçim daha kazanacak o kadar :)

sonra kendi kendine duracak umarım o süre zarfı içinde bişeyler olmaz

ALLAH BİZİ KÖTÜLERİN ELİNDEN KORUSUN !

Ben Mhp Liyim.Ama BöyLe Konu$maLara Cvp Veririm.Bu Herkesin $ahsi Görü$ü.Beyin YıkanmakLa aLakaSı yok.Ya herkesin Görü$Lerine Saygı duy.Yada Saygı Duymasını Bilmiyorsan Bu tarz YorumLar Yapma.

ben taip babamı kapı dısarı atmıyorum sadece ikili oynamasın :eek:

ermenileri istesende kapı dışarı atamazsın çünkü onlar doğuyu istiyor çıkmazlar;)
akp binasındaki yıldız müslümanlığı simgeliyor hemde yahudiliği demi ama birde fotoyu katarsak ortaya müslümanlık tek kalıyor foto yahudilği destekliyor sonuç 2-1 :)

tamam onuda tak ki birşeyleri belirttiğin istediğin ortaya çıksın :D

kimsenin içini bilemeyiz ama dısarı yansıttıklarından bir şeyler çıkarabiliriz..:)
iftira atmıyoruz sadece o şamdanlığın ne anlamlara gelebileceğini konusuyoruz kimisi hediyedir dedi inandırıcı mı tartısılır biz bir şeylerin belirtisidir diyoruz kimisi der süs olarak koymuştur şaşırmam :D

bırak ablam ya onlar amerika ve israilden gelen bütün şeyleri kabul ederler amaçlarıda o değil mi onların himayesi :)
BU BİR BEYAZ SARAY YAPIMI
Senaryo: ABD
Yönetmen: Rice
DUBLÖR: AKP

Rol yeteneğini övdü!
ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Türkiye’nin İsrail ve Suriye arasında yürütülen dolaylı barış
görüşmelerinde oynadığı rolü övdü ve bu rolü kendilerinin
verdiğini de vurguladı. :eek:

evet başbakanımız neler yapmakta AYDIN TEKSTİL aydının en büyük giyim üretim merkezi seçim zamanı ilhami ortekinin akp ye bağlı olduğu zamanlar işçi alımı yapılmakta ve aydın tekstil gereğinden fazla işçi çalıştırmakta oylar verilir taip babamız başa getirilir ardından devlet işçilerin ücretlerini karşılayamaz ve ekmek kapısı olan aydın tekstilden çıkarılır sonuç onlarca insan aç ne için bir oy için peki amaç ne basa gelmek hüsranlıkla o kadar insan evine ekmek götüremez iki yüzlülük bu mu ?

sanki taip erdoğan o şamdanlığı istemese zorla oraya koyacaklar öyle bir konuştun ki başbakanlık konutu erdoğanın dışında dekore ediliyor :eek:

kendileri demokratik bir ülke istiyorlardı ne bilsinler AMERİKANIN BÖYLE KATİL OLDUĞUNU AKP NİNDE ONLARA DESTEKÇİ OLDUĞUNU:)

İki rol mü? Galiba ikili oynayanı ya görmedin yada tanımakta zorluk çekiyorsun
Hiç bir siyasetçinin içini bilemeyiz, bi bakıyoz adam mason çıkıyor yada başka bişey,
Sen o kareye baktıgında neye inanmak istiyorsan ona inanıyorsun ben ona inanmıyorum, herkes istedigine inanır, ben istedigime inanırım benim inandıgım olay benim beynim yıkandıgı anlama gelmez!
Görende gelen hiç bir iktidar yahudiden hristiyandan hediye almamış sanacak :D
''Aydın Tekstil'' yapılan uygulama bütün ülkede akp çıkarı için yapılan bir oyun değildir, bu chp içinde mhp içinde geçerlidir.
Şurda araştırsak dolu çıkar, elbette bu yaşanılıyor yaşanılacak
Tayyip Erdoğan mı işe alıyor ki iki yüzlülük diyorsun???
Merak etme benim başörtüm benim ne düşündüğümü belirtmeye yetiyor=)
Ben oraya başbakanın sonradan gelip orada röportaj verdiğini biliyorum, kendisinin hazırladıgı bir ortam olarak değil :)
Bişey derdim ama neyse susuyorum...gerçekleri tarih yazıyor bundan başka diyecek bişeyim yok.

Görende gelen hiç bir iktidar yahudiden hristiyandan hediye almamış sanacak :D
''Aydın Tekstil'' yapılan uygulama bütün ülkede akp çıkarı için yapılan bir oyun değildir, bu chp içinde mhp içinde geçerlidir.
Şurda araştırsak dolu çıkar, elbette bu yaşanılıyor yaşanılacak
Tayyip Erdoğan mı işe alıyor ki iki yüzlülük diyorsun???
Merak etme benim başörtüm benim ne düşündüğümü belirtmeye yetiyor=)
Ben oraya başbakanın sonradan gelip orada röportaj verdiğini biliyorum, kendisinin hazırladıgı bir ortam olarak değil :)
Bişey derdim ama neyse susuyorum...gerçekleri tarih yazıyor bundan başka diyecek bişeyim yok.
bana yahudiden yada hristiyandan hediye alan onlara ait bir değeri alan başbakan + birde papaz cübbesi giyen bir başbakanımızı söylsene:D
evet mhp içinde olabilri chp içinde ama sen benim burdaki işçimin halini bilemezsin ! bazı şeyleri bilmenden konuşmayalım:)
aydın tekstil devletin elindeydi geçen seçimde işe alınan onca işçi taip tarafından alınmadı bush aldırdı galiba:D nese kim tarafından alındığını göremeyecek kadar körleşmişsin bişey diyemicem...daha sonra baktılar hazinede para tükenmiş herşeye zam herşeye zam bakıyorsunuz enflasyon oranları düşüyor ama birşeylere zam geliyor ters orantılı heralde:Dişi yürütemeyeceklerini anlayınca aydın tekstilde devir teslim töreni oluyor ve nolyor benim işçim sokakta !;)
şuna inanmaya başladım öğle yemeklerini taip erdoğanla birlikte ülkenin geleceğini konuşarak geçirdiğine :)
diyeceklerini söyle bizde bilelim elbet vardır cevabımız iyi ya da kötü :) gerçekleri tarih yazar tarih şunu da yazıyor http://www.duslerforum.org/adim-adim-tayyip-erdogan-t65218.html

ama bu konu işinize gelmiyor erdoğan değişti cümleleri :D

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri