Bülent Ersoy Kapandı!!

bal_böceği

€q0iSt
Prenses
Kayıtlı Üye
Evet Bülent Ersoy pazar günleri yayınlanan programında kandil sebebi ile kapanmış .
Bu konu hakkında ne düşüyorsunuz????

bulent_ersoy_turbanli_hali_turban_takti_bulent_ersoy_kapandi_mi_h8901.jpg

---> Bülent Ersoy Kapandı!!

İmanı bu kadar kuvvetliyse cinsiyetinide değiştirmemeliydi.

Herkesin kendi secenegi, nezaman ne giymek istiyorsa icinden ne geliyorsa yapabilir.
Hic kimsenin kimseye "sen boylesin, once o durumu duzelt" sonra demeye hakki yok.

Şov amaçlı yapmıyorsa Allah kabul etsin diyeceğim de Bluee çok haklı. Allah'ın yarattığına karşı gel sonra da böyle bir şey yap. Bana samimi gelmiyor.

Gördüğümde şok olmuştum. Tamamen reyting amaçlı yapılan bir eylemdi bana göre.
Her ne kadar hoş karşılamasam da saygı duyuyorum.

yani amaç gündeme gelmek biraz ara vermişti tekrar gündeme oturmak için yapılan bi şey olabilir. :S

Bana bulaşmasın da ne yaparsa yapsın diyeceğim tarz bi insan evladı o nedenle hayırlı olsun diyim..

Şov amaçlı yapmıyorsa Allah kabul etsin diyeceğim de Bluee çok haklı. Allah'ın yarattığına karşı gel sonra da böyle bir şey yap. Bana samimi gelmiyor.
Bu adam çift cinsiyetli doğmuş ve baskın tarafa dönmesi gerekli oluyor.Adam travesti değil ki onu hor görüyorsunuz o Allah ın seçimi kendi seçimi değil.Bence dalga geçip aşağılamak doğru değil

Bu adam çift cinsiyetli doğmuş ve baskın tarafa dönmesi gerekli oluyor.Adam travesti değil ki onu hor görüyorsunuz o Allah ın seçimi kendi seçimi değil.Bence dalga geçip aşağılamak doğru değil

Dalga geçip aşağılamadım.
Ta ne zaman yazdığım yoruma gelip cevap veriyorsunuz zan altında bırakıyorsunuz.
Gündemde olmak için bu durumu kullanan çok insan var.
Ayrıca kendi tercihi olabilir. Ben ki bu duruma laf etmem. Ama göz önünde olan insanlar reklam amaçlı her şeyi yapabiliyorlar.
Bunu demeye çalıştım.

Dalga geçip aşağılamadım.
Ta ne zaman yazdığım yoruma gelip cevap veriyorsunuz zan altında bırakıyorsunuz.
Gündemde olmak için bu durumu kullanan çok insan var.
Ayrıca kendi tercihi olabilir. Ben ki bu duruma laf etmem. Ama göz önünde olan insanlar reklam amaçlı her şeyi yapabiliyorlar.
Bunu demeye çalıştım.
Eski konu olabilir kusura bakma ben yeni üye olduğum için bana hepsi yeni konu sayılır:) Seni yanlış anlamışım özür dilerim.Sadece sen için söylememiştim zaten çok dalga geçen var ama bu onun seçimi değil sonuçta.Affedersin umarım tekrar özür dilerim

Eski konu olabilir kusura bakma ben yeni üye olduğum için bana hepsi yeni konu sayılır:) Seni yanlış anlamışım özür dilerim.Sadece sen için söylememiştim zaten çok dalga geçen var ama bu onun seçimi değil sonuçta.Affedersin umarım tekrar özür dilerim

Sorun değil.
Saygılar.

Bizler ne dersek diyelim farketmez bana gore Bülent Ersoy'un rabbi arasında...

Yakışmış.

İmanı bu kadar kuvvetliyse cinsiyetinide değiştirmemeliydi.

merhaba.

:4::4::4::4::4::4:

Cinsiyetini değiştirebilse idi sorun olmazdı.
İki arada bir derede kaldı, ( berbat bir kötü örnek olması da cabası)
Acayip bir yaratık gibi oldu.

Amma;

Tövbe kapıları da hiç kapanmaz,
Biliyoruz.

Herhalde olana da,
Yaradan yardım etsin. Amin.

Saygılar.:hi:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi