Bugün Duyduğun En Güzel Cümle ?

---> Bugün Duyduğun En Güzel Cümle ?

Yarın bilardo oynamaya gidelim mi?

iyide ben bilmiyorum ki oynamayı xD

biz sana doğum gününde süpriz bi şeyler yapalım xD

Daha uyuyonmu? Kalk kalk :) nekadar guzelse bu cumle artik :)) olsun didismesini seviyorum

Merhaba.
Kasapta yeni işe başlamış bir gencin,

"" Çaymı kahvemi içersiniz? "",

Demesi.

Herşeyden çok sevdiğim kız arkadaşımdan gelen mesaj ;

Sarjım bitmisti ve cıkmak zorunda kaldım bir tanem lütfen kusura bakma,mesajını okurken ki surat ifademi görsen benden ayrılırdın. Öyle bir *****laştım ki anlatamam. Suratımda ahmakça bir gülümseme oluştu. İyi ki çıkmışsın karşıma ya sen. Harbiden iyi ki çıkmışız,iyi ki güvenmişim sana. İyi ki iyi kileri yasattın bana,iyi ki keskelerde takılı kalmadım. Hayal ettigim seyi yasıyorum, az sayıda arkadasım var ama hepsi az kisiler,bir sevgilim var,beni benden cok seven. Ailemle aram düzgün ve seni biliyorlar. Saglıgım yerinde ve notlarım idare ederlik derecede. Gercek anlamda üzülmem icin tek bir neden dahi yok. Harbi cok mutluyum ya. Sarjım yine bitmek üzere o yüzden fazla yazamayacagım özür dilerim bir tanem. Ömrüm,canımın ici,nefesim,sevgilim,askım,tek gercegim,kısaca her seyim seni senden bile daha cok seviyorum. Kendimden daha cok deger veriyorum sana. Kısa bir sürede hayatımın merkezi,mutluluk kaynagım ve yasama sevincim oldun. Hic gitme. SENİ COK SEVİYORUM. <33

Sarjım bitmisti ve cıkmak zorunda kaldım bir tanem lütfen kusura bakma,mesajını okurken ki surat ifademi görsen benden ayrılırdın. Öyle bir *****laştım ki anlatamam. Suratımda ahmakça bir gülümseme oluştu. İyi ki çıkmışsın karşıma ya sen. Harbiden iyi ki çıkmışız,iyi ki güvenmişim sana. İyi ki iyi kileri yasattın bana,iyi ki keskelerde takılı kalmadım. Hayal ettigim seyi yasıyorum, az sayıda arkadasım var ama hepsi az kisiler,bir sevgilim var,beni benden cok seven. Ailemle aram düzgün ve seni biliyorlar. Saglıgım yerinde ve notlarım idare ederlik derecede. Gercek anlamda üzülmem icin tek bir neden dahi yok. Harbi cok mutluyum ya. Sarjım yine bitmek üzere o yüzden fazla yazamayacagım özür dilerim bir tanem. Ömrüm,canımın ici,nefesim,sevgilim,askım,tek gercegim,kısaca her seyim seni senden bile daha cok seviyorum. Kendimden daha cok deger veriyorum sana. Kısa bir sürede hayatımın merkezi,mutluluk kaynagım ve yasama sevincim oldun. Hic gitme. SENİ COK SEVİYORUM. <33

oiyy oiyy maşallah Allah nazarlardan saklasın sizi :)

Kendimden daha cok deger veriyorum sana. Kısa bir sürede hayatımın merkezi,mutluluk kaynagım ve yasama sevincim oldun. Hic gitme. SENİ COK SEVİYORUM.

Kendi kendine nazar değdireceksin yahu!!.:3dtgy:

Açıkla ,
Anlat ,

Amma;
Bu kadar da yakın plançekime girme güzel kardeşim benim.

Daim olur inşallah bu güzellikleriniz.:love3:

Bütün sınav boyunca seni takip ettim
can sıkıntısından soru kitapçığına çocuk gibi kalp yapıp durdun
değişmediğini görmek güzel :
)

Siyasetle ilgilen ama bu kadar girme içine sonra sana bir şey olur ben destekledim diye üzüntümden ölürüm.

Tamam istediğin hediyeleri alacağım
ayrıca pastadan bolca para çıkartacağım :kikiki:
ama pazar gününü bize ayırırsan :pp

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri