bugün çektim bunları taze taze

mit^^

Kayıtlı Üye
pisi pisi soakak kedisi öyle tatlıydıki resmini çektim nasıl oyun yapıyordu ama

ESKİFOÇADAN MANZARA ÇOK HOŞUMA GİDYOR ORASI YA

AAA YİNE BEN HEHE EEE RESİMLERİ KİM ÇEKİYO DEMEYİN SONRA İŞTE BEN

ESKİ Bİ ÇINAR AĞACI ÇOK YAŞLI HERHALDE

ORMAN

ÇİFTLİK

Benİm İŞİm GereĞİ SÜreklİ Gezİyorum BugÜn Eskİ FoÇada İdİm Sonra Kozbeylİ KÖyÜne Gİttİm Tavsİye Ederİm Harİka Bİr Yer Şİrİnceyİ Bİlİrmİsİnİz Bİlmem Ama Orasi Kadar GÜzel İŞte Öyle Gezerken De Nerde Bİ GÜzel Manzara GÖrsem Çekyom Resİmlerİnİ Arabamda 10 Megapİksel Makİnam İle Varta Pİllerİm Eksİk Olmaz Hayat Çok GÜzel Deme Ya Hele BugÜn BaŞka Bİ GÜzel AŞikmiyim Neyİm

ya aslında içimden bi ses sizlerin bu resimleri benim çektiğime inanmadığınızı söylüyo ne bileyim içimde öyle işte hani öyle düşünen var ise yazsın olurmu

Son düzenleme:
ya aslında içimden bi ses sizlerin bu resimleri benim çektiğime inanmadığınızı söylüyo ne bileyim içimde öyle işte hani öyle düşünen var ise yazsın olurmu

HAYIR İNANIYORUZ .. YANLIŞ DÜŞÜnüyosun ..

resimler prof. tarzda teskkürler ... gözlerim kamaştı ..

elıne saglık bende fotografcıyım 5000 bının uzerınde resmım var bunları zamanla sızlerle paylasacagım

arkadasım ınanıp ınanmamaları onların sorunu sen bunları uplaad etmıssın dımı bır program aracılıgızla belgeleyebılırsın resımlerını bu basıt sadece noterden 25 ytl lık bır belge alıyorsun sonra kendı ısmını tasıyıp resımlerıne yapıstırıyorsun bu kadar basıt ama kendı ubloatın degılde baskasının resımlerını ındırıp sahıplenırsen ıyı olmaz basın derde gırer :D

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri