buda ben çirkinim biraz idare edin güncelll

---> buda ben çirkinim biraz idare edin

Oda olmaz allah katında herkez kendine beğenilmiş olarak doğar büyü ve ölürler, bize sadece yaşamak gülmek ve mutlu olmak düşer :)

hepsi böyle girmiyor ne yazık ki doğru allahın yaratıgi hersey güzel dir şüphesiz ama gülüp eğlenmek ne yazık kin herkes için gecerli olmuyor kardeşim ki dinimizde gülüp Eğlen mek yoktur sadece tebesum var asıl dinimize göre. gidersek :)

Güzel resimler :) Yanlış anlama da ben seni bayan sanıyordum. Profil resminden dolayı :D

Güzel resimler :) Yanlış anlama da ben seni bayan sanıyordum. Profil resminden dolayı :D

hahay sende varya birinci si bayan olursam nick pembe olur du ikincisi beni mavi olarak tanımış olabilirsin nick mavi iken kızlar da kalp olur erkek ker de yıldız olur o sadece öyle avatar lar hoşuma gidiyor seviyorum ondan koyuyorum :)

hepsi böyle girmiyor ne yazık ki doğru allahın yaratıgi hersey güzel dir şüphesiz ama gülüp eğlenmek ne yazık kin herkes için gecerli olmuyor kardeşim ki dinimizde gülüp Eğlen mek yoktur sadece tebesum var asıl dinimize göre. gidersek :)

Evet sende haklısın, ama umut etmeyi her zaman bırakmamalıyız :)

hahay sende varya birinci si bayan olursam nick pembe olur du ikincisi beni mavi olarak tanımış olabilirsin nick mavi iken kızlar da kalp olur erkek ker de yıldız olur o sadece öyle avatar lar hoşuma gidiyor seviyorum ondan koyuyorum :)

O kadar detaylı bakmadığım için fark etmedim :D Öğrenmiş oldum

Allah gönlüne göre versin canım Rabbim sahibine bağışlasın

d5BBoD.jpg

Amin inş inş ya sahibi belli alacak sa alsın :) [MENTION=169342]Mesa[/MENTION]

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri