buda ben çirkinim biraz idare edin güncelll

---> buda ben çirkinim biraz idare edin

Gaffur .))) Gonsu George Cloone'in Türkiye subesi gibisin .) Seni evlendirirken kiz tarafindan baslik alalim hatirlatta .))

hahhah Şahika seni xD he he alalim başlık parası sende evde kal din dur bende seni evde bırakma sam her gelene talip turşusu kuracam dicem kimse istemeye gelmesin xD

hahhah Şahika seni xD he he alalim başlık parası sende evde kal din dur bende seni evde bırakma sam her gelene talip turşusu kuracam dicem kimse istemeye gelmesin xD

Bi kere ben evde kalmadim .) Kalmak üzereyim .))) Gonsu zengin bi talibim cikarsa köstek olma baslik parami kardes payi yapariz senle bak .)) Fakirleri kapidan cevir,zengine ses etme .))

Bi kere ben evde kalmadim .) Kalmak üzereyim .))) Gonsu zengin bi talibim cikarsa köstek olma baslik parami kardes payi yapariz senle bak .)) Fakirleri kapidan cevir,zengine ses etme .))

Yok gonsu xD evde bırakacam seni turşusu kuracam baktık yalnız kalırsa seni yanımıza alırız xD temizlik falan yaparsın xD her geleni çevirecem yok öyle yama kız almak kolay değil xD

---> buda ben çirkinim biraz idare edin güncelll

Beni forumda yalnizca kizlar görür :$ Sagdan bakinca Hülya Avsar'a,soldan bakinca Beren Saat'e , tepeden bakinca Yildiz Tilbe'ye benziyorum :p .))))

Beni forumda yalnizca kizlar görür :$ Sagdan bakinca Hülya Avsar'a,soldan bakinca Beren Saat'e , tepeden bakinca Yildiz Tilbe'ye benziyorum :p .))))

aboooo yok bu Tam evde kaldı xD bir sry olmaz bende görsem ne 9alcsk sanki hem çırkın bakalım turşusu güzel oluyor mu gonsu :D

Gonsu demin okudum resim atip silmek ban sebebiymis .) O olmasaydi atardim resim belki .) Hem ben bi erkek istedi diye resim atmam kizlar deseydi belki .)) Feministim ya o acidan .))

Gonsu demin okudum resim atip silmek ban sebebiymis .) O olmasaydi atardim resim belki .) Hem ben bi erkek istedi diye resim atmam kizlar deseydi belki .)) Feministim ya o acidan .))

Sen buraya ekle sonra kaldırır im ben :D xD ekle bir tane ne olacsk sanki kimse senj yemez gonsu :)

[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] hic gormedim demissin buyur :D

Ben açıksözlü insanım hocam estağfurullah xD

ali yeni resim eklemişsin , olum amcaoğluna çok benziyon harbi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer