Bu soruyu sadece dünyada 7 kişi çözebilirmiş!!!!!!

---> Bu soruyu sadece dünyada 7 kişi çözebilirmiş!!!!!!

Soruyu çoğu kez okuyuncA cevabı buluyosunuz ben öle yaptım :D şimdi soruyu açıklayayım.
Adam bankaya yatırdığı parasını almaya gitmiş.Buraya kadar çözülecek birşey yok devamına gelince...Ama banka BULUNDUĞU (busöz çok önemli herkes bankanın bulunduğu yer sandı ama adamın bulunduğu yer demek istiyo soruda(bi nevi anlatım bozukluğu).Soru sadece bu kelimede bitiyor ''yerde yokmuş''
yani cümleyi (yani sözde soruyu) düzeltecek olursak
'Adamın biri bankaya yatırdığı parasını almaya gitmiş ama banka adamın bulunduğu yerde yokmuş.'
Olay bu.Ayrıca kafasına takılanar için ortada soru yok.Devamını getirin deniliyo.Sadece 2.cümleye özne koyulmamış o kadar.
(ALINTI DEĞİLDİR BURADA ÖNEMLİ OLANDA BENCE ZEKA DEĞİL SADECE TÜRKÇENİN İYİ OLMASIDIR ÇÜNKÜ CÜMLEDE SORUN OLUŞTURAN ŞEY ANLATIM BOZUKLUĞUDUR)

Kesinlikle. Yani pek de zekasal birşey değil. Anlatım bozukluğu var. O bilmem kaç kişi çözmüş şu kişi şu kadar saatte çözmüş olayları da palavradır mutlaka. :D

Güzel Bir Soru Olmuş Emeğine Saygım Sonsuz Ayrıca Açıklayan Kişiyede Teşekkürler Sen Olmasan Biz Ne Yapardık :D

Soruyu çoğu kez okuyuncA cevabı buluyosunuz ben öle yaptım :D şimdi soruyu açıklayayım.
Adam bankaya yatırdığı parasını almaya gitmiş.Buraya kadar çözülecek birşey yok devamına gelince...Ama banka BULUNDUĞU (busöz çok önemli herkes bankanın bulunduğu yer sandı ama adamın bulunduğu yer demek istiyo soruda(bi nevi anlatım bozukluğu).Soru sadece bu kelimede bitiyor ''yerde yokmuş''
yani cümleyi (yani sözde soruyu) düzeltecek olursak
'Adamın biri bankaya yatırdığı parasını almaya gitmiş ama banka adamın bulunduğu yerde yokmuş.'
Olay bu.Ayrıca kafasına takılanar için ortada soru yok.Devamını getirin deniliyo.Sadece 2.cümleye özne koyulmamış o kadar.
(ALINTI DEĞİLDİR BURADA ÖNEMLİ OLANDA BENCE ZEKA DEĞİL SADECE TÜRKÇENİN İYİ OLMASIDIR ÇÜNKÜ CÜMLEDE SORUN OLUŞTURAN ŞEY ANLATIM BOZUKLUĞUDUR)

katılıorumm

çünkü adam daha oraya itmemiş ve banka adamın şu an bulunduğu caddede yhokmuşş....Süpe rbi teori...XD
veya aslında adam parayı almaya gitmiş ama bankanın olduğu yere gitmemiş

hahaha
BU SORUYU SADECE DÜNYADA 7 KİŞİ ÇÖZEBİLİRMİŞ.
İŞTE SORU:
BİR ADAM BANKAYA YATIRDIĞI PARALARINI ALMAYA GİTMİŞ.ANCAK BANKA BULUNDUĞU CADDEDE YOKMUŞ.
Gerisini Bulun Bakam...
BU SORUYU EİNSTEİN 45 GÜNDE ZOR ÇÖZMÜŞ.

banka bulunduğu caddede yokmuş ddiyorsun banka galiba adamın bulunduğu caddede yokmuş adam paaraları almaak için bankanın bulunduğu caddeye gitmesi gerekiyor..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri