Bu Şarkı ... Gitsin

---> Bu Şarkı ... Gitsin.

[MENTION=153097]differentgirl[/MENTION] @Valletta [MENTION=156245]gizliozne[/MENTION] [MENTION=155776]lolamera[/MENTION] [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] :D:D

bu parcadaaa fenaa hanii :D

yuh diyorum yani :D cok mu aradin?

varya ben bu kadini havaalaninda gordum :) hollandadan izmire gidiyordum. buda kendini sarisin etmis, oturuyordu bende bos yer gordum bekleme salonunda oturdum selam vererek (hollandali sandim kendisini ) :)
hollandaca konusuyorum kadina :) dedim, izmiremi gidiyorsun evet dedi, sen dedi, evet dedim, neresine dedi, oturdugum semti soyledim ama yuvarladim icimdende diyorum nerden bilecekki,
sonra ben turkum dedi. tanimadinmi beni dedi, dedim yooo ben ayse hatun unal mi ne iste. dedim tanimadim :2: bir kac kisi fotograf filan cektirtti...
klibim vardi dedi. izmire nisanlisini gormeye gidiyordu :) ucakta farkli yerlere oturduk kafasina gore birilerini buldu :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bak sayemde nostaljı yaptın :D:D

he :)

arkadasim seviyormus megersem onu, gelmis bana kiziyor nasil tanimazsin diye...
eee dedim tanimak zorundamiyim :) tanimiyorum ALLAH ALLAH...
hic sevmem birilerine yilismayi :) :160:
he onun yerinde ferdi tayfur filan olaydi iyi sohbet ederdim :)
:2:

teşekkürler [MENTION=151672]bluee[/MENTION]

bak sevdiğim bir şarkıyı seninle paylaşıyorum :)

bende severim bunu güzel parça teşekkürler [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] :R

Murat Kekilli- Kahrında Hoş Lütfunda

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] çok fenasın şarkı kadar :p teşekkürler yine de :p bi İsmail YK dan iyidir diyorum saygılar :d
[MENTION=154515]parasite[/MENTION] çok teşekkürler :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri