bu gün yaşadığım tuhaf olay

GÖÇEBE

Kayıtlı Üye
yolda dikiliyorum kızın biri saat kaç dedi ama öyle ateşli dediki benim dilim tutuldu sonra kolumu tuttu saat*e baktı teşekkür etti ve gitti [ [ =

---> bu gün yaşadığım tuhaf olay

hahaha saat ne kdr ateşli sorulabilir ki merak ettim :):)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sana iş atmış anlamamışsın.
aslında anladım
peşinden gitseydin ya
arkadaşlar öncelikle biraz kendimden bahsediyim çünkü patlıcam

ben panikatak hastasıymışım arkadaşlar.

bi arkadaşta anksiyete hastasıymış.

cvp genelde sosyalleş oluyor.

ben cok sık olmasada uyusturucu kullanan birisiyim. alkol cok fazla alıyorum. sigarayı ztn yiyorum.

ve tipimde sosyalleşmeye hiç uygun degil ztn ben geceleri dısarı cıkıyorum.
neden derseniz saçlarımın yarısı beyaz. yanagımda piercing. orda burda dövme vs...

dısarı cıkınca ya kavga edıyorum yada bişi demeden devam ediyorum yoluma oda koyuyo.

bu pek dısarı cıkmayı sevmiyorum.

daha dogrusu insanları sevmiyorum.

ayrıca bide panikatak hastası oldugumu ögrendim.
aşırı derecede can sıkıcı bi durum bu.

hayattan tad alamıyorum artık

herşeyden sıkıldım intiharı düşünüyorum.

aslında anladım

arkadaşlar öncelikle biraz kendimden bahsediyim çünkü patlıcam

ben panikatak hastasıymışım arkadaşlar.

bi arkadaşta anksiyete hastasıymış.

cvp genelde sosyalleş oluyor.

ben cok sık olmasada uyusturucu kullanan birisiyim. alkol cok fazla alıyorum. sigarayı ztn yiyorum.

ve tipimde sosyalleşmeye hiç uygun degil ztn ben geceleri dısarı cıkıyorum.
neden derseniz saçlarımın yarısı beyaz. yanagımda piercing. orda burda dövme vs...

dısarı cıkınca ya kavga edıyorum yada bişi demeden devam ediyorum yoluma oda koyuyo.

bu pek dısarı cıkmayı sevmiyorum.

daha dogrusu insanları sevmiyorum.

ayrıca bide panikatak hastası oldugumu ögrendim.
aşırı derecede can sıkıcı bi durum bu.

hayattan tad alamıyorum artık

herşeyden sıkıldım intiharı düşünüyorum.

Bak arkadaşım tipini beğenmiyosan saçlarının yarısı beyaz diye utanıyosan çok zor değil git boyat ya da ravanelli gibi karizmasını yaşa. ne demek tipim sikko kendinle çelişme, uçlarda yaşama. tamam 1-2 taneyi anlarım da ne manası var her tarafına piercing yaptırıp bütün vücudu dövmeyle kaplattırmanın. sök piercingleri azıcık normalleş. kendine olan güveni geri kazan bi şekilde onu nasıl yaparsın bilmiyorum seni tanımıyorum ama "tipim dışarı çıkmaya müsait değil" demene anlam veremedim.uyuşturucu derken, ne kullandığını bilemeyeceğim, ama zaten çok sık kullanmıyorum diyorsun, o zaman bu konuda çok da etki yapmıyordur sana. fakat alkolü abartıyorsan, azalt tabii ki. sonra sen kafanda bitirmişsin zaten,tipim sosyalleşmeye uygun değil diyorsun. ne demekse o. tiple sosyalleşmenin ne alakası var arkadaş? kendine güven, çık sosyalleş. insanları sevmiyorsan da, sevdiğin bikaç insan varsa, onlarla çık, dışarıda bişeyler iç.istemediğin hiçbişeyi yapma. verilen tavsiyelere sakın sakın ha uyma. yine de evden çıkmak istemiyosan çay koy demlenene kadar bi sigara yap kendine kafan açılsın aç bob reyiz dinle günlerin böyle geçsin. evreni düşün evrenin işleyişini araştır. kibirli ol biraz, kendi üstünlüklerini gör ve bil gerekiyorsa geri kalan herkesi küçümse kendi içinde kafanda beyninde...
söylediğin alışkanlıkların hepsini bırak derim ben fakat en azından sigarayı bırakmayabilirsin , su an ilaçlarını kullanıyorsan zaten alkol vs kullanamazsın kullanmamalısın da. son olarak yukardakiyle aranı iyi tut , namaz kıl bu da seni manevi yönden rahatlatacaktır. hadi eywallah kardeş.

abi baya bi yanlış anlamışsın.

tipim gayet düzgün allah a şükür.

oramda buramda piercing var derken yanağımda bi tane var sadece oda yetiyo.

her yerimde dövme degil. göbegim ve sol kolum kaplı sadece.

anla işte dısarda huzurla dolanamıyo insan. bakıyolar paso. bende artist bişeyim biri

bişi desin atlıyorum hop al basına belayı. sinir stres.

ztn hastaymışım. ugrasmaya dermanım kalmadı kısaca hiç bi seyle.

kalp atışlarım bile yetiyo. kıpırdayamıyorum bazen düşün yani.

namaza da bi kac defa baslamaya kalkıstımda uzun sürmedi.

yine denicem bu sene inş başarırım.

ayrıca uyusturucu bagımlısı oldugumu söylemedim. sadece arada canım sıkkınken

kullanıyorum. o beni kullanıcak duruma gelmedi yani hala ben onu kullanıyorum.

saol bu arada msjlar icin ve ilgi icin.

moral oldu

abi bana pm den msn yada telefon numaranı atarmasın çok önemli

bu durum başıma qeldi , ama ben çocuğa direk dalmıştım :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri