Bomba gibi döndü!

Sitem

Bayan Üye
Sakatlığını üzerinden atan Delgado dün İstanbul'a döndü Atatürk Havalimanı'na iner inmez yaptığı ilk açıklama “Kendimi iyi hissediyorum haftaya oynarım” oldu.
Beşiktaş taraftarına Delgado müjdesi... Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan ve bu süreçte teknik direktör Mustafa Denizli ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Arjantinli yıldızın Siyah-Beyazlı ekipteki akıbeti merak konusu olmuştu. Ülkesinden İspanya’ya geçen oradan da İberia Havayolları’yla saat 17.30’da Atatürk Havalimanı’na inen Delgado medya mensuplarının sağlık durumuyla ilgili ısrarlı sorularına kayıtsız kalamadı. Kafalarda soru işaretlerinin bulunduğu bir dönemde Türkiye’ye dönen ve İstanbul’a ayak basar basmaz iddialı açıklamalar yapan Tangocu taraftarın yüreğine su serpecek açıklamalarda bulundu. Sözlerine kendisini çok iyi hissettiğini dile getirerek başlayan Delgado şöyle devam etti:

‘Rekabete hazırım’
“Kötü günler artık geride kaldı. Hakkımda ortaya atılan spekülasyonlar beni hiç ilgilendirmiyor taraftarlarımız da bunlara kulak asmasın. Benim sağlığım yerinde çok iyi durumdayım. Hatta hocamız görev verirse önümüzdeki hafta oynayabileceğimi düşünüyorum. Takım arkadaşlarıma saygım sonsuz ama rekabete hazırım. Formamı geri alacağım.”

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri