Bölüm Kuralları ( Lütfen Okumadan Konu Açmayınız )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sEmih

Kayıtlı Üye
1 ) DuslerForum Genel Forum Kuralları Bu Bölüm İçinde Geçerlidir.
2 ) En İyi Arkadaşınızı Anlatırken Kısa ve Öz Olamamasına Dikkat Ediniz , Selam Vs Gibi yazılar İçin Konu Açmayınız. Kurallara Uygun Olmayan Konuları Yöneticiler Tarafından Kilitlenecektir.
3 ) Sadece DuslerForum.Org'da Üye Olan Kişileri Anlatabilirsiniz. Arkadaşınızın Olması Şart Degildir Kendinize Yakın Buldugunuz Veya Size Forumda Yardımcı Olan Bir Üyemizide Bizlere Anlatabilirsiniz.
4 )Bir Üyemiz, Birden Fazla Arkadaşını Anlatabilir.
5 ) Bölüm Sorumlusu Olan Yönetim Arkadaşlarımız Gerekli Uyarı Veya Müdahaleyi Yaparken Lütfen Yardımcı Olunuz. Onlar Kuralları Uygulamak Ve Bölümün Düzenli Halde Devam Etmesini Sağlamak İçin Sizlere Yardımcı Olmaktadır.
6 ) Konu Başlıklarınız " Benim Arkadaşım " , " Bende Burdayım " , Aşk Adamıyım " Gibi Başlıklar Olmamasına Özen Gösteriniz. Konu Açan Herkez Örnegin " dieséL " Diye Anlattıgı Üyenin Adını Yazmaktadır, Lütfen Sizde Bu Düzenin Devam Etmesi İçin Yardımcı Olunuz.
7 ) Paylaşılan Anlatımlara Veya Resimlere Dalga Gecer Gibi Yorum Yazmayınız. Daha İyisini Yapabiliyorsanız O Hikayesini Paylaşan Gibi Kafa Patlatarak Arkadaşınızı Anlatmakla Başlayınız. Konu Açan Üyelerimize Saygı Göstermeniz Rica Olunur , Aksi Halde Yönetim Sizin Gösterdiginiz Saygıyla Size Yanıt Verecektir.. ( Forumdan Uzaklaştırma )
8 ) Her İsime 1 Kere Konu Açma Hakkı Vardır , Örnegin " dieseL " İsimli Üyeyi Bir Arkadaşı Anlattıysa Ve Sizde O Arkadaşınızı Anlatacaksanız Konunun Devamina Arkadaşınızı Anlatabilirsiniz Böylelikle Dağınıklık Olmaz..
9 ) Bu Bölüme Konu Açan Veya Mesaj Atan Herkez Bu Kuralları Okumuş Sayılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri