..BöCek+

..BöCek+

Bayan Üye
Adım, Başak :)

Kayseri'de doğdum. Yillisiyim :D
5 Haziran 1994 tarihinde 11:00 sularında doğmuşum :D
1.sınıftan 7'ye kadar Ahmet Baldöktü İÖO.'nda okudum, 7'de evimin yakınındaki Habibe Taş İÖO.'na geçtim ama orda fazlasıyla sorun yaşadığım için tekrar 8'de Ahmet Baldöktü'ye döndüm ve çok memnunum ordan mezun olduğumdan dolayı.. Eski meski ama hocaları ve insanları çok iyidir oranın :)
8 Haziran 2007 tarihinde OKS adlı bir sınava girdim ki :D 414 puan yaptım, hep yaptığım gibi yaptım ama herkes sınavın kolaylığından dolayı yüksek aldılar ben de Mustafa Eminoğlu AL'ne kayıt oldum...

Lise 2'ye geçtim ve ea seçtim.

Hobilerime gelirsek...
İnternetle aram iyidir (teknik olmayan konularda:D) msnde çok fazla takılırım
Çok kitap okurum, sık olmasa da :D En son bitirdiğim kitap Taaşşuk-ı Talât ve Fitnat ; en sevdiğim kitap (seri) Alacakaranlık serisi ki hepsini okudum ve bayıldım :D
Çok film izlerim ama kötü filmlere de rastladığım olmuştur... En son Because I said so 'yu izledim, en sevdiğim Alacakaranlık :)
Tenis oynarım. Ama kesinlikle profesyonel değilim :D
Gitar çalamıyorum ama kursuna en kısa zamanda yazılıcam :)
Çok Tv izlerim :D izlediğim diziler, Melekler Korusun, Kurtlar Vadisi Pusu, Aşk-ı Memnu vs... İzlediğim programlar, Late Night with Jimmy Fallon, Beyaz Show, The Tonight Show with Conan O'Brien... İzlediğim çizgifilmler :D , Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı, Ben10, Johnny Bravo :D
Çok müzik dinlerim, Rock & metal dinlerim. Diğerlerinden nefret ederim ama klasikten biraz haz almaktayım.. (ne büyük tezat demi :D)
HIM favorimdir ki en sevdiğim şarkıları Endless Dark, Poison girl, Right here in my arms...
Linkin Park da öyle, en sevdiğim şarkısı i tried so hard...
Evanescence, Placebo, Anathema, Emre Aydın, Kurban, Kargo, Gripin vs...dinlerim.

Karakterime gelirsek,
İkizler burcuyum ve ta kendisiyim :D Meraklıyım, zekiyim (;)), çift kişilikliyim vs... Çift kişilikliyim, o yüzden çok kişiyi kırdım.. Çok kişi beni bıraktı... Bir ara her gün farklı kişiyle 'dost' olmak zorunda kaldım. Kimse bu huyumu anlamak istemedi, ona göre davranmak istemedi ve arkadaşsızım şimdi:) bırakın dostu, arkadaşım yok ! Her neyse...
Normalde çok eğlenceli, sürekli hoplayan zıplayan biriyimdir ama son zamanlarda biraz içine kapanıklık duygusunu tadıyorum..
Şiir yazarım ama bu işte pek iyi olmadığımı düşünüyorum. Şu sıralar yazmıyorum ama bi aralar yazmak için yazıyordum ve bu da ilhamımı kaybetmeme sebep oldu. Gelince yazıcam :)

Benden bu kadar... Anlatabildiysem kendimi , ne mutlu bana:151:

---> ..BöCek+ =]

izlediğim diziler Melekler Korusun Kurtlar Vadisi Pusu Aşk-ı Memnu vs...

Gel seninle tanışalım :D :D

Kurtlar Vadisi Pusu ile Aşk-ı Memnu aynı anda.

Nasıl izleme fırsatın oluyor ki ?

Hem Vadi varken ona mı bakılır canım :D :D

---> ..BöCek+ =]

farkındayım da ozamandır tanısma fırsatımız olmadı sımdık tanıdıgım ıcın o yuzden ole dedım hahaha

tkrar kendını tanıtma fırsatı verdıgın ıcın tskrler :)

---> ..BöCek+ =]

Yillisini de tanıdık Başak sağol kendini tanıttığın için memnun oldum (.

---> ..BöCek+

güzl tanıtmışsn kndini renkli bi kişilğin wr=) aynen ben de ikzler burcyum =) ikizlr olmk çift kraktr olmk zor grçkten =)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri