Bizim Millet En Çok ;

вιzιм мιℓℓєт єη çσк:

• Palavra üretir

Oy: 8 36.4%
  • Hortumcu üretir

Oy: 1 4.5%
  • Kavga üretir

Oy: 4 18.2%
  • Şarkıcı - Türkücü üretir

Oy: 2 9.1%
  • Cahil üretir

Oy: 3 13.6%
  • Çocuk üretir

• Haber üretir

Oy: 0 0.0%
  • Siyasetçi üretir

• Paradan, para üretir

• Sporcu üretir

• Sanatçı üretir

• Düşünce üretir

• Mal üretir

• Şunu üretir:

• Devlet adamı üretir

• Zanaatkar üretir

• Felsefe üretir

• İşadamı üretir

• Bilim adamı üretir

• Teknoloji üretir

• Kullanılan toplam oy
    22
---> вιzιм мιℓℓєт єη çσк:

arkadaşlar kimse olumlu birşey söylemiyor :) artık kendimizi alçaltmamalıyız bu kadar...herşeye olumlu bakalım...artık şarkıcı türkücümüz çok fazla fakat bir o kadar da bilim adamı yetişecek...yavaş yavaş hepsi olacak Allah'ın izniyle...(olumlu düşün kampanyasını başlatıyorum hayırlı uğurlu olsun vatana ve millete!) :D

arkadaşlar kimse olumlu birşey söylemiyor :) artık kendimizi alçaltmamalıyız bu kadar...herşeye olumlu bakalım...artık şarkıcı türkücümüz çok fazla fakat bir o kadar da bilim adamı yetişecek...yavaş yavaş hepsi olacak Allah'ın izniyle...(olumlu düşün kampanyasını başlatıyorum hayırlı uğurlu olsun vatana ve millete!) :D

...alkislar benden,size...
...sevgimle hep..

Bunların hepsinden üretir gerekli gereksiz.

Merhaba. söylediklerinize temel de katılıyorum. Fakat içinde bulunduğumuz an itibari ile olumlu düşünebilmek için bir nedeni maalesef bulamadım.

Müslüman bir ülkede; kuranı gerçekten öğrenmemiz lazım diyoruz, bize ne ağza alınmaz laflar söyleniyor.
Evet bir tane neden görmek istiyoruz. Bir neden bulun bize, bayram edelim. Saygılar kardeşim. İnşallah bütün diledikleriniz gerçek olur.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri