Bizden daha çılgını yoktur

HaDeS

Kayıtlı Üye
-Gelenin gideni aratmadigi tek yer varsa o da victoria secret defilesidir.

-2024 Karı Koca Kavgası : -Seni dürttüğüm o güne lanet olsun.

-Türk milleti olarak aldığımız şampuanı 1 haftada kullanıp bitirir , içine su koyarak 1 ay daha kullanırız. Bizden daha çılgını yoktur...

-Annemle gittiğim komşu teyze: "kahveyi nasıl içersin" dedi "ağzımla" dedim. annem evde görüşecegiz dedi...

-Hiçbir dershane camına "kapatıyoruz. zararına dersler. patron çıldırdı coğrafya bedava" gibi şeyler yazmıyor.. ticari zeka sıfır...

-Bir annenin en yapmacık halini, misafirliğe gelen çocuğun halıya döktüğü çayı temizlerken "aman ne olcak" derken görebilirsiniz :)

-"Bunu kim çağırdı yaa" cümlesindeki "bu" olursun inşallah

-Otobüste yerime konmak için gözünü dikip bakan yaşlı teyzeler bugün Bim'de maratoncular gibi koşup halterciler gibi defter taşıdılar.

-Hiç arayıp sormadığı halde karşına çıktığında "ooo unutulduk" diyen insanların ağzına kürek sokmak istiyorum..

-Evlenince yanlış düğün salonunun adresini vereceğim akrabalarım var.

Son düzenleme:
---> Bizden daha çılgını yoktur

Hiçbir dershane camına "kapatıyoruz. zararına dersler. patron çıldırdı coğrafya bedava" gibi şeyler yazmıyor.. ticari zeka sıfır...

:D:D:D:D:d

-Arkadaşlar sevdiğiniz şarkıları yüksek seste dinlemeyin;Koray Avcı duyunca, şarkıları kendine ait sanıp söylemeye başlıyor...

Rolex saatimin takılı olduğu kolumu masaya çarptım çaattt diye bir ses geldi.
inşallah bileğim kırılmıştır

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri