biri bana açıklama yapa bilirmi :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

***musty***

Kayıtlı Üye
fener bahçenin turu geçmesi ile ilgi konu açtım o konu kim veya hangi sebeble bilmiorum ama silindi :S sonra duyurulara konu açtım kim nie sildi die bu seferde o konum silindi fenerbahçe konusu geri geldi :S arkadaşlar noluo burda ? :S biri konuMUN nie silinip sonra konu açınca nie tekrar yüklediğini sora bilirmiyim ?

amacım hesap sormak deil.. nie? birinin benimle bi sorunumu var ? :S:S

Kim siliosa konumu bunu silmesin açıklama yapsın lütfen :S:S

yok mustafa seninle ilgili deil dün bazı seyler oldu site gene geriye alındı sanırsam ..

bnmde 250 mesajım +50 Konum gitmiş :)

yok abi o kadar sürede deil yaa konuyu açtım 15-20 dk sonra silindi :S sonra bi konu daha açtım bu sefer o silindi fener konusu geldi :S yedeği yüklediğin zaman böle şey yapma imkanı yok ki :S fener gittiyse geri gelmez:S geri geldiyse öbür konu nerde :S

MUstafa DUNYenı serVera GEcıs oldu
BelKı o yUzDen olabılır
Ayrıca Sılınen BIr kONuyu Gerı GetırıLmez...
Yanı ForumLa alakalı BIR olaydan sıLınmıs,yavas topıc acılmıs olabılır BOyle kucuk seylerı Sorun etme Lutfen

sorun deil abi kimse beni anlamıo :S açtığım konu 15 dk sonra kayboldu sonra nie kayboldu die konu açtım :S sonra nie kayboldu die açtığım konu gitti kaybolan konu geldi :S

amacım sorun yapmak deil.. nie??

mustyy bilmiyorum :| seni aydinlatmak isterdim inan bilion ama :D :D :D

saglik olsun sen burdasin ya :D :p

ya sen kaybolsaydin napardim :| :D

Arkadaslar Sitemizde Bazi Sorunlar Nedeniyle Baska Servere Gectik Dün Sabah İtibariyle.. Ve Dün Aksam 8 Civarinda Yine Ayni Hata ile karsiLastik.. Mecbur Siteyi Yine Eski Servere Yönlendirdik.. Onun iCin Durmadan o Sorunla Ugrasmaya caLisiyoruz inanın.. Ama Bi Türlü Düzen Tutturamiyoruz.. Yani Sitede $ahsi Bi Sorun olamaz.. Hepimizin oLdugu Gibi Seninde Yazilarin Silinmis..

Bi bakıyorum bir sürü yeni konu var aradan yarım saat geçti cvp yazdığım bütün konular gitmiş :( bende çok üzüldüm herkes kadar...
neyse sağlık olsun düzelecektir yakın :)

eveeet benimde bi sürü messajım gitmiş okadarda düşünüp yazmıştım :)) hehe

Arkadaslar Sitemizde Bazi Sorunlar Nedeniyle Baska Servere Gectik Dün Sabah İtibariyle.. Ve Dün Aksam 8 Civarinda Yine Ayni Hata ile karsiLastik.. Mecbur Siteyi Yine Eski Servere Yönlendirdik.. Onun iCin Durmadan o Sorunla Ugrasmaya caLisiyoruz inanın.. Ama Bi Türlü Düzen Tutturamiyoruz.. Yani Sitede $ahsi Bi Sorun olamaz.. Hepimizin oLdugu Gibi Seninde Yazilarin Silinmis..

evet dedıgı gibi ..

server degıstırıldı ancak yenı serverda sorunlar oldugu ıcın eskı servera yenıden donus yapıldı anlıycagınız baya bır karıstı yanı ılk tasımada ogun yazılanlar gıttı dıger tasımada yenı yerdekıler gıttı gıbı bırsey oldu zaten tum bunlar bır gun ıcerısınde oldu muty sana kasıt bırsey degıldı ozurdılerız yınede ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri