'birgüll :)

'Gülümse

:D
Prenses

small_21281.png

güncellenme zamanı gelmiş :)

adım birgül 25 yaşındayım. İstanbulda ikamet ediyorum.
İstanbul Üniversitesi Maliye bölümü öğrencisiyim.
Aynı zmanda çalışıyorum.
kariyer hedeflerim arasında mağaza müdüresi olmak ve ya kendi işletmemi kurmak.
bunu yazdığımda sadece bir hedefti.
şuanda hedeflerimden ilki gerçkleştirdim.
mağaza müdürü oldum.
hala okuyorum ama :D
bitmedi şu okulll :/

Bakalım neler ekleyelim buraya
Hayatımda hala bir şey değişmedi aslında.
2 sene önceki hayata devam ediyoruz.
Mesleğim değişti.
Artık oturduğum yerden para kazanıyorum.
Adamlar ben oyun oynuyorum diye bana para ödüyor.
Başkada bir şey yok.

onun haricinde pek bir fark yok bende.
aynı çatlak kafayı bozmuş bir Birgül olarak hayata devam

benim hakkımda arkadaşlarımın görüşleri aşağıdaki gibidir :)
onlar bu konuda benden daha iyi aydınlatıcılar :)

bazıları banlanmış olsada hep benimle olan kişiler :)
iyiki tanıyıp hayatımma girmişler :)

Sessizsin.
Vefalı ve iyi birine benziyorsun.
Fakat beni sevdiğini pek düşünmüyorum xD

Cana Yakın Sohbeti iyi Bir Arkadaşımsın :D Ayrıca Komik Ve Neşe Dolusun Herşey gönLünce oLsun Arkadaşım YaLnız :D Konu ismini DüzeLt :D

Forumun iyi,neşeli bayan moderatörlerindensin..
Zaman gösterecek inşallah :)

birgulu tanimadigin beli oluyo :D

Sezsizmis :D :I :I :I

seni nasilmi bilirim :M

bana asikkk ban hasret..banaaaa ozlem duyannnn :))

Seni cok seviyorum, :67: guler yuzun, elmas gozlerin yeter :))

Iyki varsin; Hep OL..

sevecen,cici bir insana benziyor

çok iisin tatlısın sevecensn sıcaksın komksin muhabbeti güzel bi insansın :)

Moda sever, eğlenceli, aktif
Çalışkan, haraketli
Doğal sarışın, yeşil gözlü,
Şimdiden kokoş bir kızkardeşe sahip xD
İyi bir arkadaşsın :pp

YiLLar sonra foruma geLmistim ve iLk mubabbetim neredeyse seninLe oLmustu :)
Yardimseversin:)
Dürüst ve dusunceLerinin arkasindasin.
Biraz duygusalsin sanirim, seviLiyorsun Cnm :)

tatlım
tombişş yanaklım :)
sevecen cana yakın birisisin :pp

Terbiyeli, canayakın :) İmzanda süper :D

Nasıl Bilirim Hmm.. Şöyle Bir Açıklamaya Çalışayım :)

Ben İlk Üye Olduğum Sıralarda Sessiz Ve Sakin Bir Şekilde Forum Oyunlarına Takılan, Onun Dışında Fazla Göremediğim Birisiydin.. Sonra Ne Olduysa Oldu Zamanla Sohbet Konusunda Birbirimizle Konuşmaya Ve Birbirimizi Tanımaya Başladık.. Forumda Tanıdığım Ve Uzun Uzun Muhabbet Ettiğim İlk İnsansın Sen :) O Zamanlar Sende, Bende Oldukça Çekingendik. Sen Konuştun Ben Açıldım, Ben Konuştum Sen Açıldın xD Bizim Gece Yarısından Sabahın Körüne Kadar Ettiğimiz O Güzel Ve Sıcak Muhabbetler Hiçbir Zaman Unutulmaz. :) Çok Şeyler Paylaştık, Konuştuk. Sen Her Ruh Haline Hitap Edebilme Yeteneğine Sahipsin. Yeri Geldi Mutluluğu, Yeri Geldi Hüznü Paylaştık Seninle. :)

Çok İyi Ve Güzel Bir Kalbin Var Birgül'cüm.. Tertemiz Bir Kişiliğe Ve Düzgün Bir Karaktere Sahipsin. Son Derece Samimi, Sıcak Kanlı, Cana Yakın Ve Doğal Birisin. Herkese Hemen Uyum Sağlayabiliyorsun. Deli Dolusun, Hayata Pozitif Bakmayı Becerebilen İnsanlardansın. :) Gülmeyi, Eğlenmeyi Seviyorsun.. Bir Konuda Yanılıyordun Ama Sonra Doğrunun Yanına Gelmeyi Başardın. O Konu Elbette Senin 'Duygusuz' Olduğun Konusu. :) Sana Her Zaman Söylediğim Gibi ''Şu Koca Dünya'da Hiçbir Canlı Duygusuz Değildir Ve Olamaz.'' :) Seninde Düşünüp Taşındıktan Sonra Nick'ini Değiştirmene En Çok Sevinenlerin Başında Gelmiştim xD Biliyorsun En Başından Beri Sevemedim Ben O 'Duygusuz'u' :)

Sen Her Daim Benim İçin Çok Özelsin Birgül :) Değerlisin Ve Seviliyorsun.. Dilerim Hayatta Herşey Gönlünce Olur.. Umarım Yüreğinin Güzelliği Gibi Bir Gelecek Seni Bekliyordur. :) İyiki Tanıdım Seni :R
Aslında Sen Kısaca Bir Gül'sün. ;)

Sevgi Ve Saygılarımla.. :)

çiçeği burnunda tanıdığım modaratörlerden en özeli :D
hani insanların bazı takıntıları vardır ya vazgeçemediği en önemli şeyler gibi ekmek gibi su gibi yemeden içmeden edemessin hani o misal her nekadar rüyalar kadar uzak olsanda senin gibi birisiyle aynı şehirde yaşamak aynı havayı solumak yada ne biliyim işte uyuduğun zaman o masum yüzünü hayal etmek falan.... öle birşey işte açıklamam gerek yok sen anlarsın benim "Lethe"m sin sen depresif hayatıma inat ;)

pek tanımıyorum ama dışardan sıcak kanlı biri olarak görünüyosun sevdiklerine değer veriyosun bildiğim bu.

iyi akşamlar.

İyi ki tanımışım seni Tatlım...:Ü:Ü

Cici
Tatlı dilli.. iyi yürekli,konuşkan
şeker bir bayan :)
Herşey gönlünce olsun canım.

Bir zamanlar duygusuzdu :) .p
Çilek parçam , tatlım canım benim
çok cana yakın güler yüzlü :) ben ne kadar karamsarsam sende o kadar iyimsersin :)
Hayat dolu , neşelisin. Güzel yüzün hic solmasın (.
Seviyorum seni .)

daha once yorum yazdimmi bilmiyorum, belki yazmissimdir belki yazmamissimdir ama yazmissam bile tekrar yazmakta bir sorun gormuyorum o yuzten tekrar yorum yapayim 4 sayfaya simdi tek tek bakamam :)

birgul.... aslinda diger kardesimin sayfasina yorum yaptigim gibi pek bir kimseyle birebir sohbetim hic olmadi. Birgul ve belli basli bir kac kisinin yorumlarini surekli goruyorum (okuyorum) begendigim yorumlari oluyor.
sitedeki butun herkez gibi sicak kanli samimi, ilk gelenlere ve uyelere samimi sicak davran bir kardesim.
insan bu foruma girdiginde car cabuk alisabiliyor cunki herkez cok samimi davraniyor. tabiri caizse herkez herkeze kucak aciyor. birgulde oyle bir kardesim...
iyiki forumda var, forumda olmasi gereken kisilerden birtanesi.

seni iyi biliriz birgul :D

Paylaşımlara baktıgım kadarıyla hanımefendi olarak bildim.
Çok tatlısın.

Öhü öhü...

Seni bilmek kolay değil ama ben bunu başardığıma inanıyorum :R Kolay kolay kendini açan biri degilsin duygusuz görünsende aşırı duygusalsın. Başkaları için çok fazla kendini üzmesin kendini çok seviyosun :R
Seni bildigim için çok mutluyum :)

TAtlı sempatik..açık sözlü hoş sohbetlisin canım benim rabbim gönlüne göre versin..:)

Seni Çok Severim, İlk Tanıştığımız zamanlarda birbirimizi görsek boğacak şekildeydik xD
Anlaşmaya Başladık 1.5 Sene oldu Tanışalı iyiki seni tanıdım Birgül'cüm. :R

Yaman Kizsin veselam :) Renktasimsin ayrica iyki vaesin Forumda ...

Tanıdıgım gibiyse cok iyi. iyi bi dost olur :)

İyi Biri , Çalışkan , Görevini Özenle Dikkatle Yapan , Yetenekli (avatar+ekart vb.)
Resimlerde Gördüğüm Kadarıyla Sempatik bir yüzü var , güzel hoş bir Genç Bayan :)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] 'ın herkez'den ayrı yeri vardır bende 2 senedir tanışıyorum birgülle bu forumda tanıştık baştan anlaşamadık, sonra baktım anlaşmaya başladık Çok Sevindim benim o zaman parmaklarım kesilmişti 3 parmagım sürekli benle 7 parmak diye dalga gecer dururdu. Hanım efendi çok kızardım ona ama dalgasına oldugu için sesimi cıkarmazdım, Birgün ben kick boksdan dönüyorum gece mesaj attı anıl bacagımı kırdım diye bi gülme kirizi tuttu dedim içimden sen görürsün kızım hıncımı alıcam senden dedim sürekli buna tek bacak diye seslenip durdumKızdı ama benim umrumda değildi kızması bacagını kırdı diye cok kızdım ona neden dikkkat etmiyorsun fln fln diye neyse daha fazla yazmayım. birgül'ün yeri gercekten bende cok ayrıdır, onunla Kac kere sabahlara kadar mesajlastık konustuk. hatta 3 ay boyunca konusmamıstık nasıl 3 ay konusmadan dayandım anlamıs değilim neyse fazla uzatmayım

Birgülü anlatmaya kelimeler yetmez Çok iyilik sever, cana yakın,anlayışlı,akıllı,dürüst,mert birisi.

Kendisi zaten onu sevdigimi biliyor Birgül Benim canım,kardeşim,dostum hatta kardesimden de öte sevdigim kişidir.

Yeterli Herhalde bu kadar

Pek tanımıyorum bikaç kere konuştuk sanırsam ama sohbet sever bir arkadaşımızsın orası kesin.Onunn dışında sevecen ve cana yakınsın

Sevgili birgülcüm xD
Seni kendi zamanımdan bilirim.
O kadar foruma girerdim herkesle tanıstım ama seninle tanısma fırsatımız olmadı.
Tanımadıgım insanlara karsı iyi seyler hissetmem
Sanada pek iyi seyler hissettigim söylenemezdi
Ama sanki bisey oldu sana asırı derecede sempati duymaya basladım.
Mesajların cok icten cok samimi geliyor acıkcası :)
Tanıssak iyi arkadas oluruz diye düsünüyorum.
Seni daha yakından tanımam dilegiyle :)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]

Çalışmalırını Beğendiğim.. İyi Bıcır Bıcır Neşeli Bir Kız .. Birini Sevmezse Sevmez :)
Açık Sözlüdür BirGül .. Foruma ilk geldiğim zamanlarda Avatarlarını çok beğendiğim biriydi :)
Çalışkan Bir Kızdır BirGüL , Terbiyelidir , Saygılıdır

Patır patır söylemekten çekinmeyen 12den vuran bir insansın :)

daha once yazmis olabilirim, tekrar etsemde sorun olmaz heralde .

yardimseversin benim ilk foto ekleme muhabbetim sayende gerceklesmismiti :D
bi ara actigim konulari cop kutusunda gorunce sana kizmistim ama snra fark ettim yapilmasi gerekiyormus:D
tatlisin avatarlarin goz zevkime hitap ediyor, ben usengecin ancak bakmakla yetiniyorum.D
eskilerden tanidigim bi kac kisiden birisin.
iyisin hossun gözüm. :D

Çalışkan, sessiz sakin forumda takılan; eski adminiçelerimizden, severim kendisini

Çalışkan, Açıksözlü, Neşeli Bir İnsansın :)
Sana Çabucak Kanım Isındı xD
Ayrıca Fanatik Galatasaraylı xD
Mükkemel Bir İnsansın :)

Hiç konuşmadık onu bırak birbirimize sanırım etiket bile yapmadık birbirimize. Ona rağmen sevdiğim bir üyesin. Açık sözlüsün sevimlisin ve eminim güzelsindir. Düşüncelerin bana çok mantıklı geliyor. Düşüncesizleri bile alt edebilirsin bence sakinliğin ya da açık sözlülüğün ile. Yolun bahtın açık olsun canım. Olur da tanışırsak yazarım daha sonralarda. Tanımadan gözlemlediklerim bu kadar :)

Akıllı , Çalışkan , Saygılı , Duruşunu Beğendiğim Düşüncelerini Önemsediğim Bir Bayandır Kendileri..

Yaşı Genç Olmasına Rağmen Belli Bir Olgunluğa Ulaşmış Karakteri Oturmuş Bir Genç Bayan :R

Her Şey Gönlünce Olsun :R

Forumun demir başlarından biri olarak bilirim :D

He bir de yeşil gözlü xD

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]

birgul dusunce olarak anlasamadigim ama sevdigim biri. Surekli birilerine kizmakla mesgul bazen kimlere kiziyor merak ediyorum**aslinda ayni karakterde ama zit dusunceleri savunuyoruz. Kendime benzetiyorum bazi huylarini ornegin. Bir tartismada hic alakasi olmamasina ragmen kendince hakli buldugu kisiyi savunmasi gibi... bende dayanamiyorum dusuncemi soyluyorum. Aramizdaki fark farkli seyleri savunmamiz hep**gozu kara yaman bi kiz birgul.

Seni Dürüst Fazla Konuşmayı Seymeyen Ciddi

Birgüüülüm :D seni Güllaç kadar tatlı bilirim :D
Biz sonradan kaynaştık. Bir anda yakın olduk ama devamı pek gelmedi yani daha yakın olamadık sır paylaşmak gibi, dertleşmek gibi.
Bu da iletişimimizin fazla verimli olmadığından kaynaklanıyo sanırım. Olsun biz bunuda aşabiliriz. :D
Bilmiyorum ama mesajlarından mı konularındanmı sana yakın hissediyorum kendimi.
Bu sitenin adı söylense bi yerde ilk aklıma gelebilecek kişisin eminim ki, geliyorda zaten.
Dostt dediğim insanlardan birisin sen.
Evet takımlarımız farklı olabilir :D Sen başkaa renklere ben başka renklere gönül veriyo olabilirizz
Ama şuna inanıyorum kiii Dostluğun rengi olmaz. :)

Seni çok seviyorum, iyiki buradayım , iyiki seni tanıyorum ve iyikii bu kadar samimiyiz :love3:

Herşey gönlünce olsun kardeşimm, hep mutlu ol inşallah Güllaç'ım :)

Bu soruyu sormak için biraz erken değil mi :D

İyi bilirdik,iyi biliriz :)

iyi biliriz allah başımızdan eksık etmesın.

yardım sever cana yakın bir arkadaşa benziyorsun daha tanışırız :)

deli dolu birine benziyorsun duygusal ama bi o kadarda neşeli cesaretli sözünü esirgemeyen bir kisiliginiz var gibi geldi zamanla daha iyi taniriz birbirimizi ins. tanimak istedigim bir uye :) yaşin kaç Birgül ?

birqül candır gerisi heycandır

Çıtı Pıtı Hanım Hanımcık .

konuya yorum yazmamışım farkında değilim)

sen çok tatlısın ilk geldigim günlerde tanıştıgım sohbet ettigim kişilerden birisin ilk tanıştıklarımdansın o yüzden özelsin herzaman..emreye katılıyorum duygusuz'u bende begenmemiştim birgül daha güzel:) bu şirinligini hiç kaybetmemen dilegiyle bende seni çok seviyorum

buraya yazacaklarım şaşırtabilir ;

forumun en güzeli en makarası en güldüreni en oturaklısı en çok bana benzeyen biraz ilgi görmedimi sinirlenen benim gibi ilgiyi seven hafif marka takıntısı olan agzı biraz bozukmuş hakkında herşeyi araştırma gereği duydugum ilgimi çeken piremses üye :eda:

ayrıca farkının farkında olması kendisinin zeki oldgunu gösteriyor en zeki üye =))

''Dost'' kelimesini kullanabileceğim nadir insan
seni seviyorum bebeğim xD

iyi biri birz deli dolu gercek bir dost diyebilecegim bir insan

cana yakın delikanlıdır :D

pek tanımıyorum ama goerdügm kadaruyla sıcak bir insan iiyi yardım dinlemeyi seven biri ne benziyor
iyi biliriz kendisini kısaca melek misali derler ya melegin insan versiyonu diyelim :)

Dobra, delikanli kız :)

İçi neyse dışı da o. Yesilin dediği gibi dobra, samimi bir arkadassın. Bazen sert görünüyorsun lafını esirgemediğinden dolayı bazen inanılmaz sempatik. iyisin iyi :pp

Tanıdığım kadarıyla kendi halinde.Sevecen, sempatik biri.​

ağırbaşlı (yaşını bilmediğimden ablamız diyorum ) bide adı deryaymış forumun müdayimlerinden

içi dışı bir ve sempatik olduğundan dolayı severim :)

Sagi solu belli olmuyor bu kizin dikkatli olun :)))

Sempatik Dobra Sicak kanli Neyse o ;))

Kuzumm

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri