Birak hayalin benimle yasasin...!

tatLichey

Bayan Üye
fmevi5982a.jpg

Sonu olmayan bir sevdanın koynuna sürüklendiğim gün,sen olmadan nefes bile
alamayacağımı biliyordum.
Belki bir mucize olur diye bekledim yar,bir mucize olur ve ben seninle yaşlanırım sandım.
Ama olmadı....!!!!
Nefessiz kaldım yar!
Yokluğun,siyahın en karası;yokluğun yüreğimin en derin yarası...
Sensizliği kabullenmek öylesine zor ve ağır ki...Şimdi ben sensiz ne yapacağım? Hangi sığınak şahidim,hangi dua çarem olacak?
Şahitsiz ve çaresizim yar!
Mutluluğum,vedasız kapanan gözlerine mühürlü..Umudum,ölüm denen vuslatın koynuna gömülü...
Sensizken bile seninleyim yar!
Dokunamıyor olsam da artık yüreğinin mavisine,biliyorum hissediyorsun benim hissettiğim gibi...Sesin sesime deyip söyleyemesen de biliyorum hala seviyorsun beni,benim seni sevdiğim gibi...

Sigaramın dumanında aramak seni,gecenin sessizliğine sığınıp,yıldızlarla ağlamak...Senin için,her şey senin için gülüm..Yüreğimi yakıp kavuran,beni parça parça dağıtan,ifadesi zor hasretine katlanmak KOLAY MI SANIYORSUN?Bulutlanan gözlerim,baktığım her gözde gözlerini ararken; sensizlikte titreyen ellerim,saçlarında dolaşacağı günün katlanılmaz özlemiyle yanarken,o kahrolası yokluğuna dayanmak KOLAY MI SANIYORSUN?Şimdi,hangi duvara dayasam sırtımı?
Hangi kaldırımlara yazsam adını?
Bilsem ki gündüzler,seni bana getirecek,inan biran bile düşünmeden omuzlardım ben cümle karanlığı..Bırak senden payıma düşen karanlıklar olsun.
Sevdan yeter yüreğimi aydınlatmaya..
İzin ver,yüreğimi göndereyim sana..Isınsın üşüyen yüreğim,tutamadığım avuçlarında. Yüreğim,ellerinde ezilir diye korkma!Senden gelecek bu son,düğün olur sevdama...Ben zaten bitmişim,gülüm!
Sensiz böyle yaşamayı KOLAY MI SANIYORSUN?HAYALİN BENİMLE YAŞASIN...!!!!

Gün battı işte..!!!!
Bir ışık daha söndü güzel gözlerinde.
Gözkapaklarım kapanmamak için direniyor zamana inat,gözyaşlarım süzülüyor yine,sevgime inat.
Sen orada...Belki mutlu,belki düşüncelisin...
Bense burada meçhullerin arkasına sığınmışım.Düşlerim,kalemim hep seninle.Dakika dakika sen damlıyorsun kadehime.Seni içiyorum geceler boyunca.Tek sırdaşım,etrafımı saran soğuk duvarlar.Seninle dolu hatıralar ısıtıyor buz tutmuş bedenimi,hayalin süslüyor yalnız kalan gecelerimi.Güneşim, ışığını gözlerinden alıyor.Bakışlarım dokundukça bakışlarına,sana bir kez daha aşık oluyorum.Şarkılarda olduğu gibi ne ellerim ellerini,ne yüreğim yüreğini biliyor.Sır dolu kilitli bir kutusun.Anahtar sözlerin,anahtar yüreğin...
Sonra hatıralar tutuyor ellerimden.Senin uzaklığında,seninle yaşanmış hatıralar.
İçimi titreten gülüşün geliyor aklıma.Kaçamak bakışların dikiliyor karşıma.
Sana dokunmak istemiyorum,dokunursam yokolacağından korkuyorum.
Sesini duymak istemiyorum,duyarsam konuşamamaktan korkuyorum.
Bana hayalin yetiyor güzel gözlüm.
Gözlerine baktığımda,gökyüzü benim oluyor sanki.
Huzurların en büyüğüne kavuşuyorum bakışlarında.
Dur birtanem,sakın dokunma gözlerime,silme gözyaşlarımı;çünkü her damlasında sen varsın,çünkü her damlasında odamın soğuk duvarlarında beliren hayalin var.
Bırak,hayalin benimle yaşasın!

---> Birak hayalin benimle yasasin...!

Dur birtanemsakın dokunma gözlerimesilme gözyaşlarımı;çünkü her damlasında sen varsınçünkü her damlasında odamın soğuk duvarlarında beliren hayalin var.
Bırakhayalin benimle yaşasın!
cok güzel saol

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri