Bir Şizofren'nin Günlüğü :D

Sizofren

Bayan Üye
Artık bende günlük tutmaya karar verdim gençler ama kurallara göre gün bitmeden bişey yazamıyorum. O zaman bende size dün olanlardan biraz bahsedeyim.

Dün sabah erken kalktık, ee malum 9 gun tatilden sonra okullar açıldı xD Benim okulum falan değil tabi, küçük kuzenimin okulu. Daha 6 yasındaaa :pp Sabahın köründe kök söktürdü bize ya xD Okula gitmek istemiyomuşş, daha ilk gunden yok yaa xD Neyse sonunda ikna ettik, yengem okula bıraktı geldi eve biz tabi çoktan kahvaltımızı yapmıştık. Nerdeyse bütün gün uyudum diyebilirim.
Gece hiç uyuyamamıştım , azcık gelmişlerdi de bana :I
Ne gelmişti diye sormayın xD
Sonracığımaaa sabah bıraz uyuyup uyandıktan sonra nette takıldım bıraz tabi baktım hemen akşam olmuş. Annemle yengem çamaşırları falan yıkamışlar tabi o çamaşırların kuruması lazım ama yengemlerin balkonu b.k götürüyo xD halamlara getir götür yaptık ya o kadar çamaşırı.. Allah'tan karşı binadalar :pp
Böyle koşuşturma yaparken, Buse'mi okuldan alma saatı gelmiş. Yengem gitti aldı geldi. Cuma günü havuç gidecekmiş, tavşan besleyeceklermiş. Tavşanın adıda tombiş. 15 cocuk var kreşde, 15 çocuk 1 havuç getirse eder 15 havuç xD Tabi tombiş olur o tavşan :11:

Dün Oğuzhanın doğum günüydü, gidemedim ya. Arayacaktım musait değildi. Aslıyı arayım dedim oda musait değilmiş. Oğuz'u arayım o zaman dedim 1 saat sonra dedi kaldı oyle tabi xD Ama bugün arayıcam birini :pp
Akşam tekrar gelir yazarım sanırım Eminönü'ne gidicez of off, çok kalabalık oluyo ya hiçte gitmek istemiyorum. Neyse bakıcaz artık bayss. :2:​

Son düzenleme:
---> Bir Şizofren'nin Günlüğü :D

Hayırlı Uğurlu olsun. Nice güzel günler yazarsın inşallah :R

Teşekkür ederim modum. Daha dün 1 bugün 2 xD geliştirdim kendimi :pp

Kişisel Sayfan eksik galiba onuda açarsan tam olacak :R

GünLüğün HayırLı uğurLu oLsun DüşLer Foruma :D ŞizofreN :H

Şizofren olduğun için aslında bu konu yok oğuzhan ve aslı diye biri de yok hatta ben ve bu yorum da yok :D

neyse hayırlı uğurlu olsun :)

Ahaha :I

Kim şizofren ya ben mi şizofren mişim? Şizofren olsam kendi kendime konuşurum. Ben kendi kendime mi konusuyorum? Hem şizofrenler asabi olur. Kim asabi , ben mi? sen kime asabi diyosun hı?

:I

Teşekkürler xD

Canımcım yazmak istiyorum ama hiç yazasım yok biliyo musun :M

O nasıl bişey oluyo lan demeyin , oluyo işte :I

Ama dur kısa bi özet geçeyim sende anlıyacaksın ne kadar sıkıcı geçiyo gunler;

Sabah yıne yınee erken kalktım. Erken dediğimde 9 bucuk falan ha xD
Ama hala çok uykum vardı , gece 3e kadar uyumadım nerdeyse. Oğuz&Oğuzhan&Merve canlarım uyutmadılar beni xD

Bu sabah ben götürdüm kuzenimi kreşe. Dedim teyzem uyusun azcık yazıktır xD
Allahta benim belamı versın bi daha götürmem :I
Kız 10da kalktı okulu 11bucukta. Allahım bi saat yatakta dönüp durdu ya. kaldıramadım resmen. Neyse saate baktım 11 oldugunda kalkmıştı. Saçını falan yaptım. Yengemle halamda karşı karşıya oturyolar, binalar karşı karşıya xD. Yani gelin ve kaynana diyelim xD Buseninde babaannesi oluyo.
Evden cıktık ben babaannemde kahvaltı yapıcam dedi. Bende erken kalksaydında yapsaydın dedim. Götürmedim çocuğu. Sonra kreşe bıraktım döndüm. İçime bi kurt düştü ya, ya da vicdan azabı mı desek xD Cocuk 12bucuga kada aç kalıcak içime sinmedi ama yapıcak bişey yoktu. Eve giderkende simit alayım dedim sıcak sıcaakk xD
İlk pastaneye girdim. Kadına bi kaşarlı bir de zeytinli kaşarlı dedim. Paket mi yoksa servis mi dedi. Yok daha bitmedi dedim :11: Of rezilim ya xD Sonra bi kaç simit falan daha aldım çıktım gittim eve kahvaltımı falan yaptım. Sonra nette vakit geçirdim. Bi yarım saatliğine falan parka çıktık. Nasılda tatlı köpekler vardı yaaa, ne yapıcam ben bu it aşkıyla hiç bilmiyorum xD İşte onları falan sevdim eve geldimmm.

Yazdıgımdan daha kısa olur diye düşünmüştüm ama bi baktım oha dedim xD
Neysem çıkıcam birazdan yemeği erkenden yiyip dayımla birlikte yine çkıcaz parka.
bayss.​

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri