Bir Özür

Gözde'

Bayan Üye
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]

Forumda benimle sorunu olmayan kimseyle sorun olmasını istemem, aynı şekilde sorun yaratmak da istemem.

Bazı zaaflarımın sonucunda anlık bi şeyle belki de kırıcı olduğum bir şeyi, yapmamam gereken bi şey yaptım.

Kendi adıma özür diliyorum, umarım kusrumu bağışlarsın, küçüklüğüme ver :)

Tekrar hoşgeldin aramıza, sevgimle.

---> Bir Özür

Eğlenmeniz için açmadım bu konuyu ama sizin eğlence anlayışınız da özür varsa buyrun eğlenin Asi Ruh.

---> Bir Özür

Bana uzatılan eli asla geri çevirmem. Bu yapmış olduğun erdemli hareketini kutluyorum.

Hoşbuldum Tşk ederim

---> Bir Özür

Sen özür dileyince,kusuruma bakma deyince birşey yok biz affet deyince auuvvvvv.

---> Bir Özür

Çok bilmiş konusup konuyu baymak istemiyorum :)

Ama 2 nizde çok tatlısınız :Ü [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION]

---> Bir Özür

noldu ki noldu ki ben kaçırdım :)

ama gözde tebrik ediyorum davranışını :)

---> Bir Özür

noldu ki noldu ki ben kaçırdım :)

ama gözde tebrik ediyorum davranışını :)

Geçen gün bazı zaaflarımdan ötürü Nilsu'ya karşı önyargılı davrandım ve sinirimle bir yerde ters bir yorum yaptım

Kimsenin kusurunu yüzüne vuran biri değilim, bi anlıktı yaptım, bu yüzden özür diledim ben de Emine

Teşekkür ederim :)

---> Bir Özür

Geçen gün bazı zaaflarımdan ötürü Nilsu'ya karşı önyargılı davrandım ve sinirimle bir yerde ters bir yorum yaptım

Kimsenin kusurunu yüzüne vuran biri değilim, bi anlıktı yaptım, bu yüzden özür diledim ben de Emine

Teşekkür ederim :)

hımm anladım bilion meraklıyım sormadan geçemedim
herkes özür dilemeyi beceremez doğru olanı yapmışsın :)

---> Bir Özür

Ben olayı sanırım biliyorum yada tahmin ediyorum diyelim izlenimlerim iyidir hahaha meslekten olsa gerek ama olur böyle yanlış anlaşılmalar.

---> Bir Özür

Ben olayı sanırım biliyorum yada tahmin ediyorum diyelim izlenimlerim iyidir hahaha meslekten olsa gerek ama olur böyle yanlış anlaşılmalar.

Ne bildiğini bilmiyorum ama yanlış anlaşılma değildi o an için kasti yapılmış bi şeydi neyseki anladım dile getirdim ve sorun olmadı :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri