Bir insan en çok neyden korkar ??

---> Bir insan en çok neyden korkar ??

Merhaba.

Ülkem ve milletim adına cehaletten çok korkarım, ama kendim için değil.
Milletimin ve ülkemin başına ne gelirse cehaletten geliyor çünkü.

Saygılar.

Merhaba
İnsan sevdiğinden korkmaz.
Türk kültüründe Allah sevgisi ağır basar,diğerlerinden farklı olarak.
Bu nedenle birçok şey sevgi ile yapılır ülkemizde.
Sevgi ile yapılan herşey güzeldir çünkü.
Korkudan değil, sevgimizden yapalım.
Hem karşılıkşız, hemde beklentisiz.

Teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Şahsen korkmaktan korkarım.
Ama insan 'bilmediği'nden korkar yani korkmalıdır.

Gozle gorunmeyen serlerden.
Seytanin, cinlerin ve karanliga burunmus butun serlerden korkarim. Ve tabiiki 2 ayakli seytanlarin (insanlarin) şerrinden

sevdiklerimi kaybetmekten korkarım.bunun acısını cok derinlerde bir yerde yaşıyorsunuz ki asla unutamamanıza neden oluyor. böyle durumlarda gözümü korkutan şey yalnızlık değil , onların yerini başkalarıyla doldurma ihtimalimmdir

cehalet korkutucudur..bir cahilin en tehlikeli yönü neyi,ne zaman ve nasıl yapacağının kestirilememesidir..cehaletin bir sınırı yoktur...

Ben en cok vicdanimdan korkarim,ona hesap verememekten korkarim.

sevdiklerimi kaybetmekten hep korktum korktuğum içindirmi bilmem hep kaybetmişimdir sevdiklerimi kanserden ölümden sebebini anlıyamadığım uzakardan ayrılıklardan sonuçta sevdikleri kaybettim işte bende sevmemeye karar verdim sevmezsem kaybetmem ve üzülmem diye düşündüm kendimi böyle korurum diye düşündüm iyimi ettim sanmıyorum neyse ben bu konu hakkında hala kararsızım

birine haksızlık yapmaktan yada haksızlığa uğramaktan.

sevdiklerimi kaybetmekten hep korktum korktuğum içindirmi bilmem hep kaybetmişimdir sevdiklerimi kanserden ölümden sebebini anlıyamadığım uzakardan ayrılıklardan sonuçta sevdikleri kaybettim işte bende sevmemeye karar verdim sevmezsem kaybetmem ve üzülmem diye düşündüm kendimi böyle korurum diye düşündüm iyimi ettim sanmıyorum neyse ben bu konu hakkında hala kararsızım

Bende senin durumundaydim kardesim elindemi saniyorsun sevmemenin..Allaha siginacaksin sonucta onlari hayatina var edende Allah .Allahin takdiri guclu olmak zorundasin geride kalan sevdiklerin icin ..sensiz uzulen yapamayan insanlarda var bunu.unutma.Allahim bizle olsun ...oylede deme sevgi kadar guzel birsey yok onlar hep icimizde olacak var olacaklar unuttunmu ruhlar asla ölmez..

Bende senin durumundaydim kardesim elindemi saniyorsun sevmemenin..Allaha siginacaksin sonucta onlari hayatina var edende Allah .Allahin takdiri guclu olmak zorundasin geride kalan sevdiklerin icin ..sensiz uzulen yapamayan insanlarda var bunu.unutma.Allahim bizle olsun ...oylede deme sevgi kadar guzel birsey yok onlar hep icimizde olacak var olacaklar unuttunmu ruhlar asla ölmez..

anlatmak istediklerimin başını yakalıyamıyorum ilk nasıl çıktı çığrından olaylar düşündükçe kalbim göğsümden dışarı çıkacak gibi oluyor belki çok fazla şeyden korktuğum için korkağın tekiyim belki kendimi böyle cezalandırıyorum ALLAHa inanıyorum ama bazen ezanlar okununca delirecek gibi oluyorum duymamamk için her yeri kapıyorum ama yinede duyuyoum ezeni kafamı duvarlara vurasım geliyor ben inançsız biri değilim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri