Bir ilişkide neden devamlı tartısmalar kavgalar olur??*

---> Bir ilişkide neden devamlı tartısmalar kavgalar olur??*

iki tarafında birbirinin tanımaması

bazı kavgaların sebeplerı bıle yok dıyebılecek kadar azdır.fındık kabugunu dolduramayacak sebeplerden dolayı cıkan kavgalar herkesın hayatında oldukca fazla.kımısı guvensızlık yuzunden kımısı kıskanclık yuzunden kavga eder . ama onemlı olan o kavgaları gunlerce deılde anlık baslatıp anlık bıtırmek.barışmanın güzelliği kavgalarda gizli...sınırında ve seviyeli olursa,kavga edip barışmak çok güzel ya..

bazı kavgaların sebeplerı bıle yok dıyebılecek kadar azdır.fındık kabugunu dolduramayacak sebeplerden dolayı cıkan kavgalar herkesın hayatında oldukca fazla.kımısı guvensızlık yuzunden kımısı kıskanclık yuzunden kavga eder . ama onemlı olan o kavgaları gunlerce deılde anlık baslatıp anlık bıtırmek.barışmanın güzelliği kavgalarda gizli...sınırında ve seviyeli olursa,kavga edip barışmak çok güzel ya..

Süpersin Yaa.. !
İşte Cevap.. !

tartışmalar ve kavgalar ilişkinin tadı tuzu biçimindedir ama tartışmaların bir de neden gerçekleştiği konusu var!!!! kıskançlık çoğunlukla olmakla beraber genelde bu ve bunun biçiminde tartışmalar gerçekleşiyor

kişilikler uymuyosa bence kavga hep olur :)

Bende sana katılmıyorum.

Aşk kavga demek degıldır. Hep gül gibi geçinmekte olmaz ama surekli kavga edıyorsa bı sorun var demektir.

demek olmuyorki.. mutsusuz.. ve ya kalpler kırık..
aksine kalpler birleşik.. mutLu..
aslında kavganın tek nedenii.. hasret...
birbirimize ulasamayınca.. :) kücücük bi şeyden bile kavga çıkabiliyor ..

demek olmuyorki.. mutsusuz.. ve ya kalpler kırık..
aksine kalpler birleşik.. mutLu..
aslında kavganın tek nedenii.. hasret...
birbirimize ulasamayınca.. :) kücücük bi şeyden bile kavga çıkabiliyor ..

Demek ki kavganın nedenı hasretmıs aşk değil.

Iyıde sonucu degıl nedenı sormus sen yanlıs anladın heralde :)

kendı ılıskılerımde cogu zaman kendımızı bırakıp baskaları ıcın tartısmısızdır tabı bunun yanında kıskanclık yanlıs anlama ınatt ve sorumsuzlukta tartısmalara neden oluyor

katılmıyorum = s

kişiliklerimiz hemen hemen aynı :)
hep kavga ediyoruz :)
sonuc.. aşK...aşk..AşK..

ben kendi adıma konuşmuştum.. bazen sevmek yetmiyo.. mesela erkek çok sıkmaya başlıo onu yapma bunu yapma izin alamdan gitme .. kız da özgürlüğüne düşkün msela sevdiği için ilk zamanlar katlanıo ama zamnla mtlu olamadğını farkedio.. sonrasında kavgalar başlıo.. kız erkeğin sözünü dinlememeye falan başlıo.. ikisi de sevio ama kişilikler uymuo işte:S ben yaşadım bunu.. sevgiyi öldürüo... bu anlttığım sadce benim bakış açım bi ilişkide sürekli kavgaların olmasının daha bir çok nedeni wardır bu kişiden kişiye ilişkiden ilişkiye değişir:)

ben kendi adıma konuşmuştum.. bazen sevmek yetmiyo.. mesela erkek çok sıkmaya başlıo onu yapma bunu yapma izin alamdan gitme .. kız da özgürlüğüne düşkün msela sevdiği için ilk zamanlar katlanıo ama zamnla mtlu olamadğını farkedio.. sonrasında kavgalar başlıo.. kız erkeğin sözünü dinlememeye falan başlıo.. ikisi de sevio ama kişilikler uymuo işte:S ben yaşadım bunu.. sevgiyi öldürüo... bu anlttığım sadce benim bakış açım bi ilişkide sürekli kavgaların olmasının daha bir çok nedeni wardır bu kişiden kişiye ilişkiden ilişkiye değişir:)

Şimdi

Sen Erkegin Sözünü dinLeyip

Erkek Senin Sözünü dinLemiyor Veya Sen Ona Sözünü Gecirmek İstemiyorsan Burda Suc Senindir.

Sen Onun Sözünü Dinliyorsan Oda Senin Sözünü Dinlemek Mecburiyetindedir.

Herşey Karşılıklıdır.

Ben Sevdigimi Sahiplenirim

İzinsiz Bi Yere Gitmesini İstemem

İstemedigim Yerlerede Göndermem!

Bu Sıkmak Degildir

Bu Özgürlügü Kısıtlamak Degildir

Aynı Şeyi oda Bana yapar , Yapiyorda

Buda İnsanın Hoşuna gidiyor..

insan seviLdigini , önemsendigini , sahipLendigini hissediyor..

Böyle güzel duyguları yaşaman diLegiyle.

söylediklerin çok doğru.. ama abartıodu bana göre hiç bir erkekle konuşmamı istemiodu mesela ..

dediğin gibi ama inş öyle güzel bi ilişkim olur:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri