Bir ileri bir geri ..

duyguMuhtar

Bayan Üye
Hadi bakalım Bismillah dedik başladık... :)
güzel bir şiir ile başlamak istedim adına da yakışır olsun diye :Ü

Kadehimi yorgun adama kaldırıyorum
Cılız ve çelimsiz mimikleri okunaksız
Üzerinde entari, gül bahçesi gibi rengarenk
Çiseleyen yağmurun altında soğuk bir yüz ifadesi
Bitkin düşmüş, mehtaba dilenci.

Fakirhane de kiracı, fakir ama yorgun
Sevda masalının son busesi
Ne prens gibi dimdik ayakta
Ne de avcı gibi kanlı gömlekli
Bir klarnet, içinden duman çıkan
Soğuk notalar fısıldayan ve
Gamzeleri dolduran bir gülümseme.

Huzur vermediler belki, paralı iblisler
Sevdasına kaç akça devirdiler kim bilir
Tek bir taburesi var, cilalı ve dört köşe
Gecelere yadigar bir can sırtlanmış sırtına
Bir ileri bir geri... :67:

---> Bir ileri bir geri ..

Günlüğün hayırlı olsun hep güzel günlerin olur inşallah. :)

Hayırlı olsun canım) mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşmak güzel olacak

Hayırlı olsun inş hep güzel günlerin olurda gelen gideni aratmaz :)

evet sevgili günlük senin adını müdür koyuyorum bundan sonra senın adın müdür ..

Bugun de her zaman ki gibi çoook erken kalktım kitap okudum benım gıbı başka bi insan varmıdır kitap okumak için erkenden kalkan bilmiyorum :Ü
aramıza yenı katılan teyzemın yavrusunu cıyaklamalarından gece uyuyamadım tabı ama cok tatlı be ne kadar ağlasada can o can :R
gece şöyle bi karar aldım 11 yaşına kadar kız gibi süsliycem onun bakalım psikolojisi bozulcakmı :D
eniştemle iddaaya girdik xD yapamazsın dedi yapcam hahaha
neyse bugün en yakın akrabalarımdan olan sevde (18) istemeye geliyolar söz falan filan .. beni de çağırdı kız kahve yapmasını bilmiyomus kahve yapcam anlaşılan hahaha şaka maka teyzemle bi cinlik geldi aklımıza ona kahve makınesı alıcam bugun :D
kendımı kullandırtmam ben hahaha
onun sözüne gıdıcem ve ondan önce istanbuldan amcam gelıcek coluk cocuk iftara anlaşıldıgı üzere benı buyuk bı temızlık ve yoğunluk bekliyo nereye bölüncem bende şaşırdım :(
sözü kaçırmamam gerekıyo fotografları ben çekicem paraya dökmem lazım bu işi :D
adım da şipşakçıya çıktı xD
şaka maka evımı özledım ıstanbuldakı tabi .. buranın havası ortamı güzelde odamı özledım ben :19:
kitaplarımı :19: jelibon kutularımı :19: kumbaramııııııı :19:
kim bilir sercan anahtarını bulmak için neler yapmıştır :19:
kim bilir ne kadarını yürüttü :19: balıklarımda iyidir inş :67:
neyse şimdilik bu kadar hoş bak zatına müdür .. bide bana dua et he bide hayırlı cumalar xD hahaha

öyle cok kıskanc bi yapıya sahıbım :D
insan bi haber verır :D

14 Haziranda başlamıştım ben yazmaya o zamanda sen yoktun olsan kesin haber verirdim zaten xD LYS'den sonrada bıraktım yazmayı :D :D Yazamıyorum yani :D
Sende yazmak için bahane arıyomuşsun baksana şipşakçı xD :I

O zaman şöyle yapalım, sen şimdi bana bir çay koy, ben de senden bir sevgili yapayım. Hem tecrübeli sayılırız, çocukluğumuzda tahta oyuncaklardan canlı arkadaşlar yaratabiliyorduk kendimize. Belki de o kadar büyümemişizdir ne dersin?
Ali Lidar

günaydın Müdür .. seni bu saatte uyandırdığım için öncelikle özürlerimi sunuyorum ..s ende haklısın bugün cumartesi ve fazla mesaiye giriyo bu yaptığım :8:
ama dün yaptıklarımı hemen anlatmak istiyorum gece yorgunluktan yazamadım :Ü
dün bilindiği üzere misafirler geldi iftarı actık falan hemencecık masayı toplayıp arkadaşımın sözune gıttım :)
tabiki hediyemleeeeee hahaha
ona bi kahve makinesi aldığımı duyunca annesı de dahil herkes gülme krizine girdi :D
en çokda damada acıdım garibim bilmiyo ki kız arkadaşı kahve yapmaktan aciz hahaha
neyse karşılıklı sohbetler başladı erkekler bı tarfta oturdu kadınlar sıcaktan balkona attı kendını :)
bende kıyıdan köşeden damadın fotoğraflarını çekiyorum tabi :D
damadın mustakbel babasına bır bakışları var görmenızı cok ısterdım hahaha
neyse efendım kız istemeye başlandı gencler aralarında anlaşmış muhabbetı donmeye başladı bizimki zangır zangır titriyo tabi :D
neyse biz mutfaga kahve yapmaya gıttık ben hıc acma yapalım bi turk kahvesı bana bırak dedıysemde ikna edemedım hahaha
işi şansa bırakmak istemiyomus hanımefendı ama daha buyuk ı sorunla karsı karsıya kaldık :D
sorun ne tabiki makıneye calıstırmayı bılmıyo bızım kı hahaha
anneler ıcerde hadı hadı deyıp duruyo en sounda cektım bunu kenara bırak dedım ben yaparım al şu fotograf makınesını sen benı cek hahaha
rollerı degıstık kahveyı ben yaptım hahaha
bi zahmet oda taşıdı içeri verdi :D
damadın ki özeldi tabi en acısından en tuzlusundan yaptım ev ilk yudumu içerken bı kare fotografını cektım benden kacmaz hahaha
sonra yüzükler takıldı dualar edildi osman amca arkadaımın babası olur kendısı bu kızımızda bızım akrabamız olur aynı zamanda cok iyi arkadaşlar falan dedi istanbulda oturuyolar ama tatılde burdalar sımdı dedı :)
adam demesın mı buda cok hanımhanımcık bı kız bunu da bızım buyuk oğlana alalım hahaha:91:
tabı ben sinir krizine girdim herkes bi sus pus oldu kıpkırmızı kesildim :91:
işin kötüsü buyuk oğluda orda sırıtıyo bana :91:
osman amcam kendıne yakışır bı cevapla ' bir aileye bi kız yeter ' :181:diyerek benı olaydan cekip aldı
sonra vedalaşma faslı ve benıde eve bıraktı osman amca..
çok yorucu bir gündü ardından biraz forumda takılıp hemmencecık uyudum ve şte takrar burdayım :2:
bu da benım kahve yaparken ki halim genç kızlarımız örnek almasınlar evde kalma ihtimali cok yuksek hahaha
b5l8x.jpg
neyse tekrar görüşmek üzere müdür esen kal :Ü

reklamımızıda yaptık arzum bu arada benden iyi kahve yapıcağını sanmıyorum hahaha

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri