Bir Erkek,Kız Arkadaşının Giyimine Ne Derece Karışabilmeli?

Bir Erkek,Kız Arkadaşının Giyimine Ne Derece Karışabilmeli?

• sadece model seçimine

Oy: 0 0.0%
  • sadece renk seçimine

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
---> Bir Erkek,Kız Arkadaşının Giyimine Ne Derece Karışabilmeli?

Karışması kıskandığının göstergesidir ama abartılmamalı diye düşünüyorum.

:) etek boyu darlık ve yaka açıklığına vs.herşeye karışmalı

Bi sevgilisi olan kizin , nasil ve nerde ne giyincegini bilir diye düsünüyorum .
tabi sevgilisinede danisabilir :)
oda odun degildir heralde.

Karısmamalı. Kız Nerde Nasıl Giyiniceğini Bilmeli, Bilmiyosada Çıkmamalı. :D

Karışmam zaten güzel giyinmiyosa yanımda işi yok :) ama etek boyu gibi şeylere karışmam transparan biel giyebilir

Herkes nasıl giyinecegini bilir zaten. karışılmamalı.

Şahsen karışmam, zaten benim kız arkadaşım beni tanıyorsa nasıl giyeceğini de bilir beni yormaz

Karışan erkek, karışılan kadın. Yaka, boy, model ve renk seçimi. Bunlar ne tür bir derecelendirme (?) ölçütüdür, nasıl cinsiyetçiliktir.
İnanılmaz.

Eşler arasında saygı varsa,bu tarz problemler yaşanmamalıdır.Bir insan kendisine eş seçerken onu olduğu gibi kabullenebilmelidir.Onu sonradan kendime uygun bir şekle çeviririm diyerek bu maceraya atılanlar,sonuçta hüsrana uğramaya mahkumdur.Açık olan insan açık,kapalı olan kapalıdır.Bu kararlar sağlıklı ruh ve kafa yapısına sahip bireylerin kendi alacakları kararlar olmalıdır.Buna müdahale etme gereği duyan bireyler ise aynı şekilde sağlılklı ruh ve kafa yapısına sahip olmayan dar görüşlü bireylerdir.Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde,gerek eşlerine,gereksede diğer insanların giyim kuşamlarına müdahale gayet normalmiş gibi uygulanmaktadır.Bu kesinlikle yanlıştır.Fakat kendisini eğitmemiş insanların bol bol bulunduğu tüm coğrafylarda olduğu gibi evrensel gerçekliğinin aksine genel geçer kural"DOĞRULAR YANLIŞ,YANLIŞLAR DOĞRUDUR..." şekline bürünmüştür...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri