Bir Aşk Cümlesi Fısılda

---> Bir Aşk Cümlesi Fısılda

Şu geniş dünyaya sığmayan gönül,
şimdi bir odaya kapandı kaldı...
Aşık Veysel

"Tenine dokunabilmek mi ? Haşa !...
Gözüm göz menziline girsin yeter !...
Hadi düş düşlerime,
Tutmayana ''Aşk'' olsun... "
Sunay Akın

Gerçeği söylemek gerekirse,bu ne ilk görüşte aşk,ne ikinci ne de üçüncü ..
Ona yavaşça aşık oldum,yavaşça ..
Planlı değildi,hatta aksine hiç istemediğim bi’şeydi.Sadece oldu.
Bir gün uyandım ve yaşamak için daha fazla nedenimin olduğunu farkettim.Ona sarılmak ..
Sonra hafif,masum bir öpücük .. Hepsi bu.

Aslında yara değildir seni yaralı yapan; o yaranın sende bıraktığı izdir...
Ama bazı yaraların izi de yoktur.
Çünkü gerçek yaralar, tenin altında kanar...

Bir Salı 12.45 gibi... Gel bana öyle sakin ve öyle yavaşça.
Ve ben öyle garip, öyle umutlu...

gittiğim yağmurlar altında sensiz yaşamaya bağladim
senin yağmurların yüreğimi sensiz ıslatı gi gibi

Susmaktır sevmek ! Hayal etmektir düş kurmaktır. Kalbinin derinliklerinde Bazen isyandır, bazen umutsuzluktur… Bazen ise, için içine sığmaz onu düşündükçe… Anlatamamaktır sevmek, kelime bulamamaktır. Ne sayfalar alır söyleyeceklerini, ne kalem yazar içindekileri… Sözcükler yetmez ki; Bir bakıştır sevmek; derinden, içten sevgiyle bakmak… Bazen görememektir tüm dünyayı, geçmişte yaşananları unutmaktır, hatta kendini bile anlatmak zordur… Anlaşılmak zordur… “Seni seviyorum” diyebilmek! “Sensiz olamam” demek… “Sen herşeyimsin” diyebilmek zordur… Bunlar dilin söyledikleridir. Ya kalbin söyledikleri… Ya içinden geçenler…
Susmaktır sevmek, sadece susup, öylece akıp gitmek..

Kapı açılır sen yeter ki vurmayı bil ! ... Ne zaman mı ? Bilemem ! Yeter ki o kapıda durmayı bil...!

Susmaktır sevmek ! Hayal etmektir düş kurmaktır. Kalbinin derinliklerinde Bazen isyandır, bazen umutsuzluktur… Bazen ise, için içine sığmaz onu düşündükçe… Anlatamamaktır sevmek, kelime bulamamaktır. Ne sayfalar alır söyleyeceklerini, ne kalem yazar içindekileri… Sözcükler yetmez ki; Bir bakıştır sevmek; derinden, içten sevgiyle bakmak… Bazen görememektir tüm dünyayı, geçmişte yaşananları unutmaktır, hatta kendini bile anlatmak zordur… Anlaşılmak zordur… “Seni seviyorum” diyebilmek! “Sensiz olamam” demek… “Sen herşeyimsin” diyebilmek zordur… Bunlar dilin söyledikleridir. Ya kalbin söyledikleri… Ya içinden geçenler…
Susmaktır sevmek, sadece susup, öylece akıp gitmek..

teşekkürler :653d18c0a2b184a9dc2

'Sana aşık olmak istememiştim güzel meleğim '
Oysa tüm kalbim senin şimdi...

hani soz vardır ya birine canını verecek kadar tutarsın ya iste o sozüm sen olasın ki
seni omür boyu sozüm olarak bakabileyim

Her yazı her kâğıda yazılmaz. Sathında gezinen kalemin ve mürekkebin, kimyasıyla uyum sağlamasını istemek hakkına en baştan sahiptir kâğıt. Kimi kâğıt suçludur açığa çıkan bir uyumsuzlukta. Bağrına düşenin, sathında gezenin kadrini kıymetini bilmemiştir. Kimi de kalem ya da mürekkep bozar oyunu. Çünkü kâğıdın bağrı delinmektedir.

Kalem, içindeki mürekkebe yükler her şeyi, akıtır şunun şurasında. Hafifler yazının sonunda. Tükenebilir hatta. Ama kâğıt öyle mi? O, üzerine yükleneni taşır. Ağır gelmez mi? Gelir. Ama kâğıt işte. Her şeye katlanır.

Yo, aldanmamalı bu sessizliğe. Nihayette kâğıdın da bir tahammül gücü vardır. An gelir o da üzerine yazılana baş kaldırır. Ağırlığını koyar, sesini yükseltir. Böyle zamanlarda dağıtır mürekkebi, kaydırır, boncuklaştırır, terleyip atar, ya da tümden kusar. Reddeder üzerine yazılanı neticede. Onun bile içine sinmez. Kâğıdın intikamıdır bu.

bu arada teşekkür ederim kontes..:653d18c0a2b184a9dc2

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri