Bi kız olarak ..

---> Bi kız olarak ..

Bu Bendede Var Ya Çok Zor Beyenip Aldığım İçin Uyuz Oluyorum Kendime Alışverişe Çıkasım Gelmiyo. Bütün Gün Gez Gez 1 Tane Beyenebiliyorum Anca. Tek Değilsin. xD

ooh yaa sonunda benden biri hahahahahaha
:106::106:
Geçen sene ben nazillide yurtta kalıyodum , çarşı izinleri vardı her haftasonu ama ben :106:bi yıl içinde 3 kere çıktımm hahaha O da arkadaşlarımın zoruyla hahaha

---> Bi kız olarak ..

Geçen sene ben nazillide yurtta kalıyodum , çarşı izinleri vardı her haftasonu ama ben :106:bi yıl içinde 3 kere çıktımm hahaha O da arkadaşlarımın zoruyla hahaha

O Kadarda Değil Yav Sen Biraz Evden Çıkmak İstemeyenlerdensin Sanırım. :D

---> Bi kız olarak ..

inanmıyorum ya bu haksızlık bizim yurtta niye çarşı izni yok:19:

---> Bi kız olarak ..

yooook izin alıp da çıkana kadar göbeğimiz çatlıyo ailemizi falan arıyolar çıkmalarına izin verelimmi diye:91:

Yurtları değiştirek hahaha Onlar da abartmış canım :147: Biz de izin vermeseler o zaman belki çıkmak isterdim dışarı hahaha

---> Bi kız olarak ..

Sessiz ol bağırma kızım şimdi annem duycak ''bi de bu dışarı çıkmamanı marifet gibi herkese sölüyosun demi gene'' diceek :D hahaha xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri