Beynimizin Sağı mı yoksa Solumu daha iyi

MURT4Z4

Banned
y1plAT7DlUTAgqXjf_7IIvPSOlT6KN0ZapBzW2Yhc2caBgO2WHh9y0hPjXjRswiKVb5b5zThxak2F4

Dansçı bir kız kendi etrafında dönüyor. İnternette sağ ve sol beyin testi olarak geçen bu illüzyonda kızın dönüş yönü herkese göre farklı oluyormuş. Eğer dönüş yönünü sağa doğru görüyorsanız beyninizin sol tarafını (analizci, mantıkçı,sayısal), eğer sola doğru döndüğünü görüyorsanız beyninizin sağ tarafını (sanatsal) kullanıyormuşsunuz. Yoğunlaşıp düşünce şeklimi değiştirdiğimde iki tarafa da döndürülebiliyor. Hatta başınızı sağ tarafa yatırırsanız sağa, sola yatırırsanız sola dönebiliyor. Ya da bilmiyorum ne kadar gerçekçi ama sanat ile ilgili şeyler düşündüğünüzde sola, kafanızda matematiksel işlemler yaptığınızda sağa dönüyor.(ama heralde gercek deil çünkü saçına bakıldığında mükkün deil gibi duruyor arkadaşlar gif formatında resim hazırlayan arkadaşımız varsa resim aşamlarını bize göstere bilirmi ben baktım uğraştım olmadı ;)

Son düzenleme:
---> Beynimizin Sağı mı yoksa Solumu daha iyi

Sola dönüyor gıbı geldı . sanatsal kesınlıkle doğru :D

Sağ Yav :s

Kadının yerdekı ayağına bakarsanız Sağ gibi gelir . yukardakı dönen dıkkatınızı cekerse sol olur . ordakı kalkık kolda kafanızın tam karısma noktası. guzel calısma ama tesekkurler

ARKAYA DÖNDÜĞÜNDE SAĞA ÖNE DÖNDÜĞÜNDE İSE SOLA DÖNÜYOR BEN HANGİ TARAFINI KULLANIYORUM BEYNİMİM :p :p

yaa bu iki tarafa da dönüo tam dicem sağ sola dönüo sol dicem sağa dönüo belli bi şekilde dönmüo ki :) bnm şimdi beynimin ne tarafı daha ii :)

Arkasını döndükten sonra sağa önünü döndükten sonra ise sola dönüyor şimdi ben beynimin iki tarafını mı kullanıom..?..:Dhaha

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri