BeyMeaN (HeaveN CLANI CYPHER)

4MinoRMacH1Né

Hard Work Beats Talent
Kayıtlı Üye
Standart Röportaj : BeyMeaN (HeaveN CLANI CYPHER)
Öncelikle Kısaca Tanıyabilirmiyiz ?

Adım Ediz 40 yasındayım Tercumanlık yapıyorum Almanca Rusca Ve İtalyanca Bos zamanlarımda Knıght Oynuyorum zamanımı harcıyoruz

Peki oyuna nasıl ve ne zaman başladın?

25 Sene Once Bayrampaşa İnternet kafede Yegenim çalısıyordum zıyarete gıtmıstım Orda Bır Polıs vardı Yasar adında Oynuyordu cok acayıp oynuyordu kendını kaptırmıs oyuna benımde hosuma gıttı oyun cunku boyle oyunlar (
Sawas Oyunları eskı tarıh sawaslarını hatırlattıyo ) Yegenıme (Berat) Söyledım
Ogret Bu Oyunu dıye Pc Ye Yuklersın dedım sonra basladık Oyuna aradan 25 sene geçtı hala Oynuyoruz Cafede Oynamayı sevmem evimde Oynarım sakin kafa

Şu an ki charınızın durumunu öğrenebilir miyiz? LvL ,Np İtem Olarak?

Suan ki charım BeyMean 2,600 Np var Dual +2 we dual +2 roc Shell set +8 Iron neck +3 Iron belt +0 Giga +8 Iron Impack +8 80 Lvl

Şimdiye kadar hangi clanlarda bulundunuz ve bu clanlarda en iyisi sizce hangisi idi hangisi en iyiydi?

Zogist Kendı clanım vardı ve cok Mukemmeldi arkadaslık vardı Sımdı Heavendeyım Ve gayette MutLuyum arkadaslık saglam En Iyısı Heaven ortam olarak her bakımdan her turlu yardımda Bulunuyorlar Her gun ısılıon ve feLenkora cıkıoruz ReeLden de tanısıyoruz Herzaman Beraber Oldugumuz ıcın Heaven dıorum

Peki Cypher da oynamak nasıl bir duygu? yani hala çok zevkle şevkle oynayabilio musun bu oyunu?

iyi Bır Duyguda Eskisi gıbı degıl Eskıden daha farkLıydı Sımdı cz ye cıkıoruz dolasıyorum Kımse yok Onceden CZ doluydu Simdi ise Heaven’i goren kacıor c1 deysek c2 ye kacıyorlar zevk almıyorum eskisi gibi

Birazda oyun stiline gelelim herkesten farklı bir combonuz falan var mı Yada Combonuzu Kimden Öğrendiniz?

Ben Asas Oynuyordum Onceden Asas da iyi combo Yapıyrodum ( E_D_i ) Asas da yaptığım comboyu Biraz değiştirdim kafamdan deneme yaptım kendi combomu olusturdum Ve gayet te iyi Yani Kısacası Kendım gelıstırdım

Fatih ( Robeen ) Jodie Bıraz arasıra arenaya cıktık baya bır calışma yaptık Ve başarılı sonuç aldım öyle İşte Pk Yaparken uzak durduğunuz biri var mı oyunda?

Pk Yaparken Uzak Durduğum Kimse yok Ben ölmekten Korkmam Bu Oyunu zevk için Oynuyorsak Olmekte var kesmekte var Ama Humanlardan Rakip Bulamıyorum Kendime Edi Duruyor şuan beklemede Bıraz warıorun zevkını alıyım edi ye gerı donus ya***am E_D_i Ye kıyamıyorum ilk göz ağrım ve de çok seviyorum ama kısa zamanda geri dönücek

BirÇok PVP Videolarında Sizi Görüyoruz Ve Beğenerek İzliyoruz Sizin Beğendiğiniz Warrior Oyuncuları Kimlerdir?

Jodie , Robeen , Screamofdeath , Jodi Bır kac isım varda aklıma gelmıyor şuanlık

Hatırladıgım kadariyla E_D_İ ile humanlikta krallık yaptınız Karusta Kral Adayı Olmayı Düşünüyormusunuz ?

Evet Humanken krallık yaptım Ama BeyMean la Krallık dusunmuyorum Pek fazla Online Olamadıgım için Orc kardeslerımıze yardımcı olamıyacagımı dusunuyorum Onun ıcın Suanlık krallıgı dusunmuyorum Gunduzlerı Yogun sekılde Is Potansıyelım var

Her iki ırk tada beğenilen ve takdir gören bir warriorsunuz warrior oyuncularına ne gibi bir tavsiyede bulunabilirsiniz?

Tesekkur ederım Beyenıldıgımı duydugum ıcın sevındım Ben Kendı Stılımı yarattım Bu Oyunu Oynayan herkeze sadece warıor degıl Herkez Kendı Stılını Kendı yaratsın Ben Oyle yaptım Ve gayette basarılı Oldum tavsıyem budur

Clana Girdiğinizden Beri Clan Ortamını Nasıl Buluyorsunuz Ve Clanınız Hakkında Neler Söylemek Istiyorsunuz

Tek Kelime ile Mükemmel Anlatılan gibi değil Herkez Mukemmel Playerler Sadece Oyunda realden de tanıştık ve hepsı cok iyiler Anlatmak cok zor Yaşamak gerek Her Konuda yardımcılar Mesela Bır ornek veriyim Misal Bana We +2 lazım herkez çalışıyor Boss kesiyorlar Itemlerı cıkartım biriktiriyorlar ve itemi veriyorlar Bırımız hepımız Hepımız bırımız ıcın Heavene gırınce anladım

Son Olarak Oyunculara Söylemek Istediginiz Bir şey warmı ?

Oyunu oyun kavramında oynamaları gerektiğini unutmamaları ve herşeyi oyun düzeyinde gerceklestirdikleri sürece bir cok problemin ortadan kalktıgını hepımız bırlıkte gorecegız bu duzeyi ve zevk amaclı olan bu oyunu duzgun bı sekılde degerlendirelım ve uzun surelerce knight çılgınlığı sürat kesmeden devam edecegini göreceklerdir iyi şanslar

Gecenin bu geç saatinde röpörtaj için bize zaman ayırdıgın için çok teşekkür ederiz charınızın ss 'si ve sorun olmassa kendi resminizi alip burda bitirelim istiyorum

Ben Teşekkür ederim kendi resmim su anda makinemde mevcut degil onuda en kısa zamanda yolliyicam

Not : Msn Loglarındaki Cevaplar Düzeltilmeden Sadece İmla Hataları Düzeltilerek Koyulmuştur Bizzat BeyMeaN'in Konuşmalarıdır Degiştirilme Yok

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri