Beni Nasıl Bilirsiniz? ''Queen2''

---> Beni Nasıl Bilirsiniz? ''Queen2''

seni nasıl anlatsam ki acaba?

forumda ilk tanıştıklarım arasında ama samimiyeti ve sevimliliği sayesinde hemen kaynaştığım nadide bir çiçek, kılıktan kılığa soksamda orjinaline dokunmadığım ve bana hiç kızmayan bi melek o melek :D

cana yakın, bana yakın, sıcakkkanlı hoşsohbet ve en önemlisi cici mi cici bi kardeş ;) bi kardeşte ne aranırsa hepsinin mevcut olduğunu düşündüğüm ender insan.. tarafımca bi abi sevgisiyle sevildiğini bil ve sakın unutma...

seni nasıl anlatsam ki acaba?

forumda ilk tanıştıklarım arasında ama samimiyeti ve sevimliliği sayesinde hemen kaynaştığım nadide bir çiçek, kılıktan kılığa soksamda orjinaline dokunmadığım ve bana hiç kızmayan bi melek o melek :D

cana yakın, bana yakın, sıcakkkanlı hoşsohbet ve en önemlisi cici mi cici bi kardeş ;) bi kardeşte ne aranırsa hepsinin mevcut olduğunu düşündüğüm ender insan.. tarafımca bi abi sevgisiyle sevildiğini bil ve sakın unutma...

güzel yorumların için çok teşekkür ederim abi :Ü

Muhabbeti konusmayı seven çok tatlı iyi kalpli boğazına düşkün birisin :)

Anlatılmaz mı ki kelimelerlee... Tanıdıkça daha da çok sevdim. Tatlı dilli sevecensin sesin çok hoş insan seninle konuşunca içi kıpır kıpır oluyor :) Canım bi tanem kısa zamanda dostum olan tatlı şeker insaan seviyorum seniiii

Anlatılmaz mı ki kelimelerlee... Tanıdıkça daha da çok sevdim. Tatlı dilli sevecensin sesin çok hoş insan seninle konuşunca içi kıpır kıpır oluyor :) Canım bi tanem kısa zamanda dostum olan tatlı şeker insaan seviyorum seniiii

canım benim yaaa sende öylesin cıvıl cıvıl seninle konuşup,dertleşmek çok iyi geliyor bana,iyiki foruma üye oldum dedirten kişilerdensin iyiki tanıdım seni iyiki iyiki seviyorum seni :love3:

Sevimli , Sıcak kanlı , Samimi , Fazla lafa söze takılmayan , Kendi halinde , Aktif , Çalışkan Bir Üye :R

Hırslı Birine benziyorsun.. Sinirli bir yapın yok.. Öle aman aman her şeye takılmaz kızmazsın..
kızmak için ancak çok fazla canının yanması gerekir. Kinci değilsin ama bir kaç kişiye karşı çok pis öfken varmış gibi :D bilmem öyle hissettim :D

Sevimli , Sıcak kanlı , Samimi , Fazla lafa söze takılmayan , Kendi halinde , Aktif , Çalışkan Bir Üye :R

Hırslı Birine benziyorsun.. Sinirli bir yapın yok.. Öle aman aman her şeye takılmaz kızmazsın..
kızmak için ancak çok fazla canının yanması gerekir. Kinci değilsin ama bir kaç kişiye karşı çok pis öfken varmış gibi :D bilmem öyle hissettim :D

evet az çok beni çözmüşsün :) kolay kolay sinirlenmem zorlanmadığım sürece :)
gereksiz lafa söze karışmam başım ağrısın istemem çünkü xD ama kimseye öfkem yok sanırım yanlış sezdin :)forumda çoğu kişiyle aram iyidir.

güzel yorumların için teşekkür ederim :Ü

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] ben yazdım o kadar yorum atmadın hıhh

hernekadar birbirimizi fazla tanımasakta. Tanıdıgım kadaryıla gayet samimi cana yakın sevimli hoşsohbet birisin.Burada iyiki tanıdım dedigim insanlardan birisin. Gaziantepli oldugun icin ayrı bi sempatim var zaten :)

aiyy ben nasıl görmedim bunu çokk özür dilerm :(

evet hemşeri olmamız ayrı bir sempati uyandırıyor :D
sende aynı cana yakınsın,saygılı,efendi birisin.iyiki tanımışım seni :)

aiyy ben nasıl görmedim bunu çokk özür dilerm :(

evet hemşeri olmamız ayrı bir sempati uyandırıyor :D
sende aynı cana yakınsın,saygılı,efendi birisin.iyiki tanımışım seni :)

:1a9::1a9: bidaa olmasn dermişim. :D.. neyse kurdugun bu güzel cümlelerin hatrına affediyorum :D ayrıcada hakkımdaki güzel düsünceleerin icin teşekkür ediyorum

canım benim yaaa sende öylesin cıvıl cıvıl seninle konuşup,dertleşmek çok iyi geliyor bana,iyiki foruma üye oldum dedirten kişilerdensin iyiki tanıdım seni iyiki iyiki seviyorum seni :love3:

Sen hep anlat dinlerim ben canım beniiiiim :eda: Derdin olmasın hiç ama ne istersen anlatabilirsin. Ben de iyi ki tanıdım seni. :love3: Ben de çooook seviyorum senii. :)

Sevimli cana Yakın Bi arkadaşsın Yeni Yeni Tanışıyoruz ama Ben Hep Burdayım artık Tanışırız :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri