Beni Nasıl Bilirsiniz ''eylulecem''

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ''eylulecem''

AsLaaaaaaaaaaa !! Burdan kimseyi unutmam ben heLe de seniii ASLA !! İnan gitmeyi hiç istemiyormm ama mecburumm :(

Bende siteyiiiiii :( SeninLe konuşmayı devam ettirmeyi çok istiodum ben yaaa :(

bebekimmm bende ama nasıl olcak:(bulamadık bi yolunuki:(:(:(:(:)

:(:( yok ki yoLu her türLü ban yerizz ne msn ne face ne başka bişe oLmass yasakk :( ÖzeLin oLmaması kötü ama onLarda hakLı bişe diyemicemm :(

Hiç değiL bebeğimm fırsat buLdukça gircemmm ama işte denk geLemezsek hadii :( Hani desen ki haberLeşsek aynı anda girsek ama yok :(

Oyyy canımmm benimmmmm :( Yemin etmene gerek yok inanıyorumm kuzumm :( Bende bu kadar bağLancamı sanmıyordum steye sizeeee snaaaaa :(

gündüzleri çoğunlukla burdayım.elbet abin evden dışarı adımını atar sende girersin.değilmi??

Abim hayatta dışarı çıkmz eve döndüğü an pc den ayrıLmaazz :( onu evin içinde anca yemekte görürüz bi daha görmeyiz o derece :(
Ben çıkıyorum meLeğimmmm yıLmaz ı kubiLay ı asLi yi Doğu yu işte diğerLErini fiLan görürsenn çok sLm söyLe.. Kendine çok iyi bak bebeğimm akşam girmeye çaLışcamm seni çok seviyorumm öptüm :(

peki canımmmmm:(kendine mükemmel bak.beliycem yinede ben senii

Tamam tatLımm sende çok iyi bak öptümm :(

Teşekkür edermmm yesiL83 sende çok iyi niyetLi ve sıcakkanLı birisinnn :R

Oyy bitanem o benim ya.. Çok iyi birisi, sıcakkanlı, sevimli vs.vs. daha bir sürü yazamadıklarım :D Kuzum benim çok seviyorum senii.. giremiyeceğin zamanlarda çok özlicem seni :(

kuzummmmmmmmm iyi ki geLdinn seni de gördümmmmmmmmm :( Senin hakkında da çok şey var ama içimde hepsii yazsam akşam oLurr :R Bende seni çok seviyorumm bebeğimmm bnmm ♥ Bende seni çok özLicemmm emin oL kardeşten de ötesiniz Rabia ve sen :(

Off :( aynen kuzum sende öyle :( seni unutmicam hiç çok çok iyi bak kendine (:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri