Beni Nasıl Bilirsiniz ? DeriN ~

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ? DeriN ~

Pk tanımıyorum. Ama se siz sakin birine benziyor sun iyi birisin nadir gördüğüm birişin
Simdilik sıkıntı yok. :) kendi halinde iyi bir insan sin

Benim gibi Fenerbahçe'li,et seviyor,kahve,çikolata ve tatlıyı seviyor ve Adana'lı :) Oyunlarda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim :) Ve tabiki kahve için :p

Rica ederim :) Aynı zamanda az önce günlüğünüzde farkettim.Geçmiş olsun.Umarım çabuk atlatırsınız.Nane,limon kaynatıp içine kabuk tarçın atın ve için bence.İyi gelecektir.Güzel bir istirahat sizi çabucak toparlayabilir...

Asıl ben teşekkür ederim renktaş :R

Aslında çok çok şeyler bilmiyorum hakkında.
Sadece toprağımsın, sakinsin ve kendi halinde bir bayansın. Forumda sizin gibi insanlara ihtiyacımız var.
Hayatta her şey gönlünce olsun. :)

25-03-2012 tarihinde ki düşüncelerim bunlarmış aradan 3 yıl geçti ee tabi fikirlerde değişti.

Hakkında çok şey biliyorum.

Toprağımsın, sakinsin ve kendi halinde bir bayansın. Forumda senin gibi insanlara ihtiyacımız var.

Okuluna çok önem veriyorsun ve şu ana dek sorunsuz gidiyormuş ki bu yıl son yılın inşallah sorunsuz bir şekilde de mezun olursun. Başta istemeyerek başlamıştın bu bölüme ama şimdi son sınıftasın maşallah.

Onun dışında annene çok önem veren birisin. Anneanne ne de önem veriyordun ama rahmetli oldu, Allah rahmet eylesin.

Daha çok şey var ama bu kadar yeter. :)

Her şey gönlünce olsun, eskiler eskide kaldı.

Mutluluk seninle olsun. :)

25-03-2012 tarihinde ki düşüncelerim bunlarmış aradan 3 yıl geçti ee tabi fikirlerde değişti.

Hakkında çok şey biliyorum.

Toprağımsın, sakinsin ve kendi halinde bir bayansın. Forumda senin gibi insanlara ihtiyacımız var.

Okuluna çok önem veriyorsun ve şu ana dek sorunsuz gidiyormuş ki bu yıl son yılın inşallah sorunsuz bir şekilde de mezun olursun. Başta istemeyerek başlamıştın bu bölüme ama şimdi son sınıftasın maşallah.

Onun dışında annene çok önem veren birisin. Anneanne ne de önem veriyordun ama rahmetli oldu, Allah rahmet eylesin.

Daha çok şey var ama bu kadar yeter. :)

Her şey gönlünce olsun, eskiler eskide kaldı.

Mutluluk seninle olsun. :)

Teşekkür ederim Alican. Çok büyük bir yanlışın var bölüme istemeyerek başlamadım Hatay'a istemeyerek gelmiştim zamanla unutmuşsun demek ki :)
Sende mutlu olursun inşAllah

[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] :)

Teşekkür ederim Alican. Çok büyük bir yanlışın var bölüme istemeyerek başlamadım Hatay'a istemeyerek gelmiştim zamanla unutmuşsun demek ki :)
Sende mutlu olursun inşAllah

Evet bak bölümle şehri karıştırmışım kusura bakma. :)

Teşekkür ederim, İnşallah. :R

Forumda gerçekten beğendiğim bi insansın. Sakin tavirlarin yorumlarinla :) sevecen ve hanımefendi olarak bilirim :)

Nilüferi severim sakin sessiz çok hanımefendi :eda:
Seviliyorsun tatlım :R

Sevimli canayakın hoş sohbet birisin.
Başak burcuymuşsun yeni gördüm ben onu. :)
Çok iyi birisin ve seviliyorsun canım :R

Forumda gerçekten beğendiğim bi insansın. Sakin tavirlarin yorumlarinla :) sevecen ve hanımefendi olarak bilirim :)

Çok teşekkür ederim Sibel güzel yorumun için, aynı düşüncelere sahibiz :R :love3:
İkimizde forumda eski olmamıza rağmen çok geç tanıştık ama olsun :eda:

Nilüferi severim sakin sessiz çok hanımefendi :eda:
Seviliyorsun tatlım :R

Çok teşekkür ederim Tuğba'm, sende seviliyorsun :R :love3:

Sevimli canayakın hoş sohbet birisin.
Başak burcuymuşsun yeni gördüm ben onu. :)
Çok iyi birisin ve seviliyorsun canım :R

Selin,çok teşekkür ederim,sende çok iyi birisin canım :R :love3:

:423423:

Sessiz, sakin, hanımefendi...
Çalışkan ve ciddi. :)

Burçdaşım :D Şuan fark ettim :I

Sessiz, sakin, hanımefendi...
Çalışkan ve ciddi. :)

Burçdaşım :D Şuan fark ettim :I

[MENTION=156189]Mist[/MENTION]
Özgür çok teşekkür ederim :R
Düşüncelerimiz karşılıklı :R

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri