Beni Hiç Aldattın mı ?

ChaKMa_$eiTaN

Bayan Üye
Ünlü diş hekimi Sam ve esi 50. evlilik yıl dönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu :
- "Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?"
- "O da nerden çıktı?" diye sinirlendi eşi, "cevabı öğrenmek istemezsin herhalde" dedi.
- " İsterim" dedi Sam. "Lütfen anlat."
- "Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım" diye cevap verdi eşi.
- " Kimlerdi bunlar? " diye sordu Sam.
- "İlki" diye anlatmaya basladı esi " hani sen 30 yaşındaydın ve kendi kliniğini kurmak istiyordun da hiç bir banka sana kredi açmıyordu. Sonra bir banka müdürü eve geldi; hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı ve sen en modern aletlerle kliniğini açabildin..."
-" Canım benim. Benim için kendini feda ettin demek. Benim sevgili kariciğim" dedi Sam. "Peki ikin.cisi?"
- " Hani 50 yasinda kalp krizi geçirmistin ya, kritik bir by-pass ameliyati olman gerekiyordu, hiçbir doktor o cesareti gösteremiyordu. Her an ölebilirdin. Dr. Halery onca yoldan kalkti geldi, ameliyatini yapti. Sen hayata döndün" dedi esi.
- "Ah benim sevgili karim. Hayatimi kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin, öyle mi? Peki üçüncü aldatisin?"
- "Hatirliyor musun, yillar önce dis hekimleri odasi baskani olmak istemistin de 248 oy eksikti...'
hahaha hahaha hahaha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri