Bende bendee :))

ummadiginiztas

Bayan Üye
merhaba arkadaşlar :)) cocuklugumdan beri forum sitelerinde vakit geçirmek bana ayrı bi eğlence ayrı bir zevk veriyo :) suan ki sosyal ortmdan cok daha iyi vakit geçiyor :) adım melisa umarım iyi vakit geçirirz :)) turkcellde iletişim danısmanıyım sorunlarınız varsa bekliyorum :)

---> Bende bendee :))

Hoşgeldiniz aramıza :R

Turkcell'de sınırsız internet paketi diye durmadan mesaj geliyor bana bir vodafone'lu olarak onunla ilgili sorabilirmiyim o zaman :H

hoşbuldu arkadaşlar :))

sınırsız internet paketi yok :)

1GB sınırsız var soyle oluyor 1 gb bittikten sonra internet hızın age hızına dusuyor :) girmeye devvvam ediyorsun sadece cok yavaş :))
işim rütbem yükseldiği için pek yorucu değil :) ama 11 senelik dans ve tiyatroda işin içinde olunca yorucu oluyor :)

hoşbuldu arkadaşlar :))

sınırsız internet paketi yok :)

1GB sınırsız var soyle oluyor 1 gb bittikten sonra internet hızın age hızına dusuyor :) girmeye devvvam ediyorsun sadece cok yavaş :))
işim rütbem yükseldiği için pek yorucu değil :) ama 11 senelik dans ve tiyatroda işin içinde olunca yorucu oluyor :)

kaç para :D

Ben vodafone sınırsız kullanıyorum ya 11 liraya sınırsız kaç gb'dan sonra kaça düşüyor bilmiyorumda whatsapp, askfm, facebook, twitter, foursqare falan yetiyor yani. Durmadan atıyorda " TURKCELL " numarasından ondan dolayı bi şey ediyim dedim, rütbeni yesinler bende hürgeneralim forumda ona göre :p

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri