Ben Olsaydım... Peki sen olsaydın ne yapardın?

KıZıLCıK

Bayan Üye
vet arkadaşlar oyunumuzun amacı üstteki üyenin sen olsaydın ne yaparsın sorusuna cevap vererek , içinde olduğunuz bir durumu alttki üyeye sen olsaydın ne yapardın diyerekten sormak.

Örnek konu:
Bu gün ben iş yerinde çalışan elemanıma arabamla kaza yaptığı için fırça attım.Sen olsaydın ne yapardın.

Alttaki üye :
"Ben olsaydım aynı hatayı birdaha yapmaması için uyarırdım"
.....evt ark.lar böle devm edio

başlıorum

geçen eski sevgilimin beni aldattıgını duydum
:DD.gif
ama bişey demedim Güldüm geçtim
biggrin.gif
sen olsan ne yapardın ...

Ruh HaLime BaqLı Ne Yapacagım
gecen gün arkadas bana celme taktı gidip vurdum agzına bitane sen oolsan napardın ?? :D

Düştüysemmm Canım Yandıysa Senin yaptıgını yaprdım Ama sadece takıldıysam küfür ederdim :D:D Derstee cok konusuyorumm Hoca Beni uyar uyar agladıı sen olsan napardın:D:D

Dogruyu sölerdimm ...

Arkadasıma süpriz yapcaktımm yapamadım cunku gördü

sonra sana ait bişi deil ayaklarına yattım

sen napardın:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
o an solerdmm süprizin onun oldunu:D

kuafördee saçımı kestrdkten sonraa hiç beğenmedimm.. orayıı birbirine katmm. sn napardn:D

Aglardımmm :(:(:( Gder baska yere yaptırırdımm aynısı basıma geldii ... Bizim basımıza böle bişe geldi senın gelse ne yaparsın alttaki :D:D

aglamam direk adamı döverim

geçen msn de biri bana aşkını ilan etti bende sanal aleme guven olmaz dedim sen olsan ne derdin

ßilMiyoRum ßeLLi oLmazdı Genede
Gecenlerde yoLda Gidiyorum kız ayagıma bastı ve sanki sucluymusum gibi allah alaaah dedi :D bende küfürleri saydırdım sen olsa napardın :D

Ben Olsam Kim Basmış Olursa Bassın Özür Dilerim Ve Tanışmak iCİn şansımı Denerdim :)

işte bi kaza yaptıLar ben Onlara Baqırıp Caqırdım parasını sizden aLırım Dedim..! Siz oLasnız Napardınız :)

adı üstünde kaza olmus ... ben parasını istemzdim... Onlar verirse alırdım ama ....:p

bugün cok sevdigim bir arkadaşımın evine Pc onarım için gittim ..
MECburen yemege kaldım tek yemek vardı kurban dolayısıyla kelle paça ... SEvdigimi söyleyip yemek zorunda kaldım ...

sen napardın ???

MonTumu aLır GideRdim :D
Bugün Hoca haksıZ yere ßana Kızdı , ßenimde Kafam aTTı DuA edinKi HocasınıZ dediM . Sen oLsaydın Ne YapaRdıN ?

Bende senin gibi alttan alırdım.....:121:
Hasta dört aydır ödeme yapmıyor tlf aradım ödeme yapmasını istedim sanki borçlu o değilde benmişim gibi konuştu bende sus beni dinle deyip sert çıkıp kızdım hırrr sen olsyadın ne yapardın.....:121:

ben olsam son bi kez uyarırdım sonra mahkemeye giderdik :)

ben bi anakart aldım ewe qeldim sistem kurdum anakart bozuk cıktı gittim adama baqırdım caqırdım paramı qeri aldım bi daha oraya uqramadım sen olsan napardın ?

bende öle yapardım

okulda biri benden dayak yedi hocaya söledi bende yalan söledim sen olsaydın napardın??

çocuğun ağzını yüzünü kırardım
geçen arki ile halay çektik ama arki yanlışlıkla eminem çaldı halayın içine etti :S sen olsan napardın haha

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri