ben de only_handsome

only_handsome

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar kısaca otobiyografi yapim ben ufuk yaş 22 yarışmaya pardon foruma ist'dan katılıyorum :) eğlenceyi severim duygusal kişiliğim yüzünden kimseyi kırmamaya büyük özen gösteririm AŞK adın da saklı olan gizeme her zaman inanmışımdır ama aşk tabiki tek ve bi kişide bulunur neyse tarifi olmıyan şeyi anlatmaya gerek yok yaşıcan nede olsa forum yapısına gelince iii gözüküyo gezip gördükce devam ederiz yazmaya onun haricinde hım hım :) evet meslek maalesef biraz top secret kaçıo devlet diim geçim onuda üniv. a.ö.f pcli muh 3 sınıfta tökezim devam etmeye gayret gösteririm herhalde :) ailenin tek varisi olduğum için çok yalnız kalırım bunuda çok severim :) neyse şimdilik bu kadar yeter herkeze ii forumlar selamlar.

tşk

:D superSin

hoşgeldın

hoşbulduk arkadaşım tşkler o senin süperliğin :)

hoşbulduk tşkler.

hoşgeldin harikasın iyi paylaşımlar :D

tşkler o sizin harikalığınız :)

€d!ZzZ;371849' Alıntı:

hoşbulduk tşkler.

hoşbulduk tşkler.

not: :) unuttuklarım bir şebnem ferah hayranıyım müzik tek ilacım her kelimesinde ayrı anlam mana taşıyan haliyle birde + ( açim kendimi anlatmak tan nefret ederim ama böle oluo işte burda napalım ondan yani kesfedilip çözülmek daha güsel olur derim saygılar selamlar tekrar tşkler.

hadi söliin bakalım nie güldnz hıı:D

şunu dyim şeboyu en cok ben seviom he:D birni sevcekse beni sevsn yani:D hyr Kızm ama oLsn:D

hadi söliin bakalım nie güldnz hıı:D

şunu dyim şeboyu en cok ben seviom he:D birni sevcekse beni sevsn yani:D hyr Kızm ama oLsn:D

gülsünler canım insanlar hep gülsün varlılarının tek amacı inanç, huzur, sabır, sağlık olsun. bideeee şeboya gelince tartışmıorum :D kusura bakmıcan ben çok yanyana geldim :D mesleğim gereği o yüzden şansın yok :D:D hehehehehe ama bi parça ayırırım ya ben paylaşmayı severim :D

gülsünler canım insanlar hep gülsün varlılarının tek amacı inanç, huzur, sabır, sağlık olsun. bideeee şeboya gelince tartışmıorum :D kusura bakmıcan ben çok yanyana geldim :D mesleğim gereği o yüzden şansın yok :D:D hehehehehe ama bi parça ayırırım ya ben paylaşmayı severim :D

amann bide paylaşmayı sevmesen naapcam:174:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri